Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #316
    Re: Aadu tildi ja Supsti skillgame päevik

    Kui kainemalt müelda, siis see aed oli pigem 4m kui 3

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #317
      Re: Aadu tildi ja Supsti skillgame päevik

      õnnelik õnnetus õnnelikul õhtul.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #318
        Re: Aadu tildi ja Supsti skillgame päevik

        tere tzaby, suur mees.

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #319
          Re: Supsti päevik

          Mis juhtund on, et mu lemmikpäevikus siuke vaikus laiutab?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #320
            Re: Supsti päevik

            Sup? Huvitab samuti kuidas teil läind on.

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #321
              Re: Supsti päevik

              Mmm.. oktoobris sai vast 1k kätt mängitud, polnud motti jms. Nüüd uues korteris asjad paigas jms, ehk loodab novembris asja korralikult käima saada. Aadu räägib enda eest ise, kui tahab.

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #322
                Re: Supsti päevik

                Jeaap, mõlemal tuleb november korralik grindimis kuu, sest Supsti jahib 400 rolli ja mina 600.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Sup? Huvitab samuti kuidas teil läind on.
                Suurt sittagi, viimased kaks kuud ~20k kätt & paarkümmend bi alla ev vms.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #323
                  Re: Supsti päevik

                  Üle pooleteise kuu olen sellisel kellaajal ülal ja mängin pokkerit, tunne on väga hea. Loodan rütmi sisse saada, hetkel olen veel kohivde jms asjade peal, aga loodab homme pool päeva maha magada ja saab ehk unerežiim paika aetud.

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #324
                    Re: Supsti päevik

                    Sel aastal 2x AA vs KK pre ai saanud ja mõlemad korrad kaotand, läheb hästi.

                    Aga muidu pole kurtja tüüp. Olen hakkand 6maxi ka laskma, vb ostan isegi käed regularide kohta ära. Tunne on hea, jooks on normaalne.

                    Üks käsi ka

                    Suht standard vist

                    No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    CO ($233.80)
                    Hero (Button) ($219.65)
                    SB ($201)
                    BB ($213.80)
                    UTG ($155.35)
                    MP ($200)

                    Preflop: Hero is Button with K, A
                    UTG calls $2, 1 fold, CO bets $6, Hero raises $22, 2 folds, UTG calls $20, CO calls $16

                    Flop: ($69) 6, 5, A (3 players)
                    UTG checks, CO checks, Hero bets $33, UTG calls $33, CO calls $33

                    Turn: ($168) J (3 players)
                    UTG bets $100.35 (All-In), CO raises $178.80 (All-In), Hero calls $164.65 (All-In)

                    River: ($597.65) 3 (3 players, 3 all-in)

                    Total pot: $597.65

                    Results:
                    Hero had K, A (one pair, Aces).
                    UTG had Q, Q (one pair, Queens).
                    CO had 5, 5 (three of a kind, fives).
                    Outcome: CO won $608.80

                    Comment

                    • measke
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 58

                      #325
                      Re: Supsti päevik

                      CO range on väga tugev siin. pokerstove abistab mind ja ütleb 22%, nii et ei tohiks callida aga mänguhoos vaevalt sellist analüüsi/otsust teha jõuab. või siiski TPTK 2 vastase vastu ei ole stack off koht ? flopi väike panus määrab saatuse - vastaste range nõrk, meelitab callima

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #326
                        Re: Supsti päevik



                        Tra ma ei saa aru, mis asi sunniks mind grindima. Kui mängin, siis tiltan. Ja siis ei viitsi jälle 4 päeva laudu avada. FUCK OFF, VÕTA ENNAST KOKKU SITARATAS.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #327
                          Re: Supsti päevik

                          mis limiidiga tegu ja mis su non-showdowni BB/100 on?

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #328
                            Re: Supsti päevik

                            NL200 ja be. Tegin jälle sitta mängu, on tore.

                            Comment

                            • lypsja
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 270

                              #329
                              Re: Supsti päevik

                              Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                              NL200 ja be. Tegin jälle sitta mängu, on tore.
                              mis be :) +700 3,3K käe peale peaks olema ju 10+BB/100... müstiline :) mis nipiga sul see nii kõrge on... mul saavutus omaette kui 0 suudan hoida :)

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #330
                                Re: Supsti päevik

                                Äkki mõtles NL200 üldiselt BE.

                                Comment

                                Working...