Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #1

    Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Teame teineteist juba kuradima kaua aastaid, läbi ühe toreda interneti mängu, kus omasime samamoodi nagu nüüd pokkeris.
    Tõsiselt rääkides oleme pokkeriga tegelenud natuke üle aasta, Supsti alustas mängimist minu järgi. Ma mängisin alguses rohkem MTTsid ja sngsid, Sups cashi. Tema vedas mind ka cashi peale ja koos analüüsides oleme tõusnud kuni nl100. Nolgid nagu me oleme, kellel on kasiinosse sisse saamiseni veel paar aastat aega, tundub elu päris ilus.


    Tulevikus hakkavad siia ka huvitavamad käed ilmuma, et oleks, mille üle naerda.
    Last edited by Aadu; 17.09.10, 17:03.
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    kus mängite?

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #3
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      Algselt postitas Fortune Vaata postitust
      kus mängite?
      Kui sa pealkirja korralikult loeks, siis näeksid ka sealt, aga stars hetkel.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        Kui sa pealkirja korralikult loeks, siis näeksid ka sealt, aga stars hetkel.
        vaatasin seda alles nüüd :D, aga mis username'd on ?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          tra 2ra p2ri...fish:D

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #6
            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #7
              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

              No kui me näeme siin 35PTBB+/100 graafikuid, siis noh nagu öeldakse enam paremaks ei saa minna!:D Varsti NL200 regid tulekul...

              Kui teile meeldib selline konkureerimine jms, siis tehke omavahel ka mingi prop bette, nt 1000 eegi peale, kes jookseb paremini 10k käe vältel vms. Loob kõvasti põnevust üksluisele grindimisele(kui see peaks selliseks muutuma, sest igasühes pole ka sellist võimast grinderivaimu).

              Aga jah, good luck!

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                Algselt postitas seep Vaata postitust
                siis tehke omavahel ka mingi prop bette, nt 1000 eegi peale, kes jookseb paremini 10k käe vältel vms.
                Mis mõte on prop betil kus skill ei mängi rolli? :)

                Igatahes soovin edu, et handid holdiks

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                  kui palju tegelt käsi on läbi köetud nl50+? Me kõik võime väikse sampli peale arvata palju võtke miund või leitsi ehk ainult heater ülbus viib hukule

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Mis mõte on prop betil kus skill ei mängi rolli? :)

                    Igatahes soovin edu, et handid holdiks
                    Et see kellel halb jooks on kaotaks veelgi rohkem?

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #11
                      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                      Võiks huvi pärast lükata mõne limiidi graphid üles Supstit olen varem kusagil näinud, oli ehk FTP nl25 ?

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #12
                        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        kui palju tegelt käsi on läbi köetud nl50+? Me kõik võime väikse sampli peale arvata palju võtke miund või leitsi ehk ainult heater ülbus viib hukule
                        Vaks vahet on, kas mängida 24 tablet või lasta 6 tablet korraga ja möelda enda iga käik läbi. Nagu näha Leits muutis samuti enda taktikat (laudade arvu ei tea) ja mäng on hoopis teine.


                        Starsi nl50, ennem seda FTPS umbes sama sample.

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #13
                          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                          Mõnna see mingi stabiilne 7BB/100 ?

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #14
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas



                            Panen enda masterpiece kuu ka üles.
                            Mängin see ja järgmine kuu üsnagi vähe lõpueksamite tõttu.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                              Miks see graafik alguses selline on?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...