Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Sõidan viimased aastad korra või kaks kuus ning seni on kõige rängem maandumine olnud Horvaatiasse sõites, kui sõitsime öösel äikesepilve ning torm lennukit lihtsalt ühest seinast teise pildus ning siis jälle vabalangemist tegi, minu kõrval tüdruksõber, kes kardab lendamist ning ega ma ise ka just fänn pole. Üritan teda rahustada, samas vaatad üle vahekäigu, ca 8 kuud rase naine nutab hüsteeriliselt, inimesed karjuvad, minu oma lihtsalt hoiab mul käest küüntega kinni. Ise jätan rahuliku mulje, samas peas jooksevad palved ja lubadused.. :D Anyway, torm lükkas meid teise lennukitrajektoori ning selle tõttu pidime maandumise edasi lükkama, sest meie aeg oli läbi ning tiirutasime tormi ümber veel 30min. Maandudes oli kohal tuletõrjebrigaad ja kiirabi. Pärast saime teada, et Ryanair tangib oma lennukid ainult nii täis, et kohale jõuaks, aga ei arvesta üldiselt lisaprobleemidega, mis esineda võivad. Oh happy day.
Sõidan viimased aastad korra või kaks kuus ning seni on kõige rängem maandumine olnud Horvaatiasse sõites, kui sõitsime öösel äikesepilve ning torm lennukit lihtsalt ühest seinast teise pildus ning siis jälle vabalangemist tegi, minu kõrval tüdruksõber, kes kardab lendamist ning ega ma ise ka just fänn pole. Üritan teda rahustada, samas vaatad üle vahekäigu, ca 8 kuud rase naine nutab hüsteeriliselt, inimesed karjuvad, minu oma lihtsalt hoiab mul käest küüntega kinni. Ise jätan rahuliku mulje, samas peas jooksevad palved ja lubadused.. :D Anyway, torm lükkas meid teise lennukitrajektoori ning selle tõttu pidime maandumise edasi lükkama, sest meie aeg oli läbi ning tiirutasime tormi ümber veel 30min. Maandudes oli kohal tuletõrjebrigaad ja kiirabi. Pärast saime teada, et Ryanair tangib oma lennukid ainult nii täis, et kohale jõuaks, aga ei arvesta üldiselt lisaprobleemidega, mis esineda võivad. Oh happy day.
TC
Comment