[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohnnyDolce
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2009
    • 454

    #9931
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Sõidan viimased aastad korra või kaks kuus ning seni on kõige rängem maandumine olnud Horvaatiasse sõites, kui sõitsime öösel äikesepilve ning torm lennukit lihtsalt ühest seinast teise pildus ning siis jälle vabalangemist tegi, minu kõrval tüdruksõber, kes kardab lendamist ning ega ma ise ka just fänn pole. Üritan teda rahustada, samas vaatad üle vahekäigu, ca 8 kuud rase naine nutab hüsteeriliselt, inimesed karjuvad, minu oma lihtsalt hoiab mul käest küüntega kinni. Ise jätan rahuliku mulje, samas peas jooksevad palved ja lubadused.. :D Anyway, torm lükkas meid teise lennukitrajektoori ning selle tõttu pidime maandumise edasi lükkama, sest meie aeg oli läbi ning tiirutasime tormi ümber veel 30min. Maandudes oli kohal tuletõrjebrigaad ja kiirabi. Pärast saime teada, et Ryanair tangib oma lennukid ainult nii täis, et kohale jõuaks, aga ei arvesta üldiselt lisaprobleemidega, mis esineda võivad. Oh happy day.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #9932
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
      Sõidan viimased aastad korra või kaks kuus ning seni on kõige rängem maandumine olnud Horvaatiasse sõites, kui sõitsime öösel äikesepilve ning torm lennukit lihtsalt ühest seinast teise pildus ning siis jälle vabalangemist tegi, minu kõrval tüdruksõber, kes kardab lendamist ning ega ma ise ka just fänn pole. Üritan teda rahustada, samas vaatad üle vahekäigu, ca 8 kuud rase naine nutab hüsteeriliselt, inimesed karjuvad, minu oma lihtsalt hoiab mul käest küüntega kinni. Ise jätan rahuliku mulje, samas peas jooksevad palved ja lubadused.. :D Anyway, torm lükkas meid teise lennukitrajektoori ning selle tõttu pidime maandumise edasi lükkama, sest meie aeg oli läbi ning tiirutasime tormi ümber veel 30min. Maandudes oli kohal tuletõrjebrigaad ja kiirabi. Pärast saime teada, et Ryanair tangib oma lennukid ainult nii täis, et kohale jõuaks, aga ei arvesta üldiselt lisaprobleemidega, mis esineda võivad. Oh happy day.
      There's your problem

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #9933
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ei.

        Ryanairi piloodid ikka kõvasti üle keskmise ning seda, et Ryanair ilma kujundaks ma ka kuulnud pole.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #9934
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
          Ei.

          Ryanairi piloodid ikka kõvasti üle keskmise ning seda, et Ryanair ilma kujundaks ma ka kuulnud pole.
          see ei ole jah Ryanairi probleem. AirBalticuga Pariis-Riia ei suudetud ka maanduda(udu tõttu) ja kütte kokkuhoiu mõttes lülitati salongi küte välja, et Vilniusesse jõuaks kindla peale. Samas meil oli piloot ka suht roheline. Leedus istusime lennujaamas ja juba oli meid bussi topitud kui kutsuti lennukisse tagasi. Sanga istus vana kogenud karu ja Riia paksus udus ei näinud ma maad enne kui rattad olid juba maas. Vaja oli ainult skilli ja 100g viina.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #9935
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ma lendasin ka tükk aega Ryanairiga ja FlyLAL-ga jms crapfestiga. Siis korra sattusin mõned lennud Lufthansaga tegema ja nende lennukid on ikka hoopis teisest kvaliteedist.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #9936
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Ise ma pole veel lennanud ja eluaeg kõrgust kartnud, s.t prolly kardaksin lendamist ka, aga see 2+2 piloodi thread on küll kindlasti +ev ja väga huvitav (kavatsen lõpuni lugeda). Kui ennast asjaga kurssi viia, siis usun et lendamine ei tundu nii hirmus. Seal ka keegi küsis, et on kuulnud et ryanairi lennukid hoiavad kütet kokku ja ei lenda eriti ümber tormide (see piloot ütles, et äikesetorme välditakse nagu tuld ja nt tema firma teeb suure kaare kui vaja, sest safety first) ja OP imestas, aga vastas et see on võimalik jah.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #9937
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Ise lennanud mingi ca 10 lendu ehk, pole palju aga ei tea ei karda nagu midagi. Pole midagi erilist juhtunud ka, sest kõik lennud suht rahulikult kulgenud :)

                Samas mingi väguga täis tabamus saada võib suht scary olla...

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9938
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  meh, lennanud ca 50+ lendu ja midagi hullu pole juhtunud. kõige parem oli, kui tõsteti äriklassi ja sai juua-süüa. muidu lufthansa ftw
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #9939
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Depends, jama juhtub kõigil. Mul oli paar nädalat tagasi just olukord, kus London-Frankfurt-Tallinn route, Lufthansa lend viibis Londonist väljalennuga. Frankfurtis lubati, et Tallinna lend ootab. Jooksime end vigaseks ja jõudsime täpselt minutipealt kohale, kui pidi välja lendama. Lennuk oli väravas, aga meid enam sisse ei lastud. Kedagi ei kottinud, kuigi mõlemad olif LH lennud.

                    Samas elu kõige raskem maandumine oli ka LH-ga. Midagi läks viltu, lennuk tuli normaalse ilmaga nii kõva pauguga vastu maad, et põrkas õhku tagasi. Selja põrutas ära korralikult. Üsna tõenäoliselt läks telik remonti peale seda.

                    Kõige parem on minu arust Finnair. Eriti pikkadel otstel. Ja kui äriklassis lennata, siis nende joogivalik on mitu korda valitud maailma parimaks. XO konjakid, Dom Perignoni shampus jne. Kõike niipalju kui tarbida jaksad. Põhimõtteliselt on võimalik piletihinna vahe vist nulli juua seal ka.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9940
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Kallid sõbrad, tuttavad, fännid, haterid ja trollid.
                      Kutsun teid 22.detsembril Tartu Olympicusse, TEAM PRO heategevusturniirile.

                      Rohkem infot: http://hotcocacola.blogspot.com/2012...olympicus.html

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #9941
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        krt jälle see coca postitab mingi pokkerijura siia vahele.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #9942
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Kas meil kunagi ei olnud mingi eraldi lennukogemuse teema vms.?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9943
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            krt jälle see coca postitab mingi pokkerijura siia vahele.
                            lol

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Kas meil kunagi ei olnud mingi eraldi lennukogemuse teema vms.?
                            Ei ole olnud (vist), aga imo keegi võiks sarnase teema ära teha: ****Official lennukogemuse teema****

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #9944
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kas meil kunagi ei olnud mingi eraldi lennukogemuse teema vms.?
                              Midagi oli aga see läks vist muu teemana OT-ks vms.

                              E: pokkeri-sass saaks seal teemas isuga sõna võtta, õpib ju piloodiks.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #9945
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                http://foorum.pokkeriprod.com/archiv...p/t-9244.html?

                                Üles leidsin ehk väike cut-paste ja teema elab edasi.

                                Comment

                                Working...