[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #9916
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
    Jah läks pooleks, sõber tal tõmbas igaks juhuks seljas olnud langevarju lahti ja maandus ilusti maapeale. Nüüd sai seda lugu edasi rääkida.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #9917
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
      mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
      lol. lennuk ei lähe pooleks kui seda välk tabab. lennukil ühendus maaga puudub seega midagi väga hullu ei juhtu, aga väga korralik rappumine oli olnud. hapnikumaskid olid ikka välja tulnud ja action käis :)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #9918
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
        mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D
        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        Jah läks pooleks, sõber tal tõmbas igaks juhuks seljas olnud langevarju lahti ja maandus ilusti maapeale. Nüüd sai seda lugu edasi rääkida.
        Made my day.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #9919
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Mul oli ka kunagi Nat GEO pealt lemmik sari see Air crash investigation, siis mul iga kord igasugused kaadrid silme ees, kui lendama lähen. Mid Air collisionid ja igast muud komöödiad, mis lennukitega juhtunud. Samas paljud maanduvad ka unreal damagiga ära, mingil lennukil lendas kunagi suur osa kabiini katusest ja seintest minema, nii, et osad reisijad vaatasid üle ääre õue, aga see cabrio lennuk maandati ära ilusti lol.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #9920
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Mul oli ka kunagi Nat GEO pealt lemmik sari see Air crash investigation, siis mul iga kord igasugused kaadrid silme ees, kui lendama lähen. Mid Air collisionid ja igast muud komöödiad, mis lennukitega juhtunud. Samas paljud maanduvad ka unreal damagiga ära, mingil lennukil lendas kunagi suur osa kabiini katusest ja seintest minema, nii, et osad reisijad vaatasid üle ääre õue, aga see cabrio lennuk maandati ära ilusti lol.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #9921
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Paar päeva tagasi bookisin suvise Las Vegase reisi ära.
              Main Eventi ei plaani mängida, küll aga tahaks keskenduda LIVE PLO-le ja 400-1100$ turniiridele (WSOP & Extravaganza).

              Hotelliks valisin Palazzo:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #9922
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mitu miljonit dollarit seal öö maksab?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9923
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Lennuhirmu aitab vähenada ka too 2p2 teema, kus piloot räägib.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #9924
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Lennuhirmu aitab vähenada ka too 2p2 teema, kus piloot räägib.
                    Linki?

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #9925
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Lennuhirmu aitab vähenada ka too 2p2 teema, kus piloot räägib.
                      lingi palun
                      vaatasin ka seda youtube lennuki linki, päris tardid kaaperdajad ikka, tundus see jutt kuidagi nii fake.

                      14 niggerit siis, läksid kuskile gamboodza lennule ja tahtsid austraaliasse saada lol.. wtf ostku austraalia lennu pilet siis, vendadel oli ära vaadatud, et too lennuk võtab 12h jaoks kütust peale, aga neile lendudele pannakse niipalju kui lennu jaoks vaja on ainult, epic tardid ikka ahahahahhaa wtf...

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #9926
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        ilmselt
                        http://forumserver.twoplustwo.com/34...eneral-628324/

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #9927
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud
                          Nagu ma OOT piloodi ask my anything threadist olen aru saanud siis ühtegi õnnetust läbi ajaloo pole juhtunud veel välgu prst. Rapub küll korralikult jah.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #9928
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Jah see sama teema.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #9929
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Täna oli hea päev!



                              1. Cooler minu kasuks

                              $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                              5 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG ($1,080.54) 270bb
                              CO ($518.06) 130bb
                              Hero (BTN) ($414.56) 104bb
                              SB ($285.64) 71bb
                              BB ($488.50) 122bb

                              Pre-Flop: ($6, 5 players) Hero is BTN 10 Q A 10
                              2 folds, Hero raises to $12, 1 fold, BB calls $8

                              Flop: 4 10 4 ($26, 2 players)
                              BB checks, Hero bets $12, BB raises to $60.83, Hero calls $48.83

                              Turn: K ($147.66, 2 players)
                              BB bets $96, Hero calls $96

                              River: 9 ($339.66, 2 players)
                              BB bets $319.67, Hero calls $245.73

                              Final Pot: $831.12
                              Hero shows
                              10 Q A 10
                              BB shows
                              K 4 A 8

                              Hero wins $828.32 (net +$413.76)

                              BB collects $147.88 (net -$340.62)





                              2.) Peab meeldima

                              $2/$4 Pot Limit Omaha Hi
                              6 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG ($679.08) 170bb
                              UTG+1 ($1,024.05) 256bb
                              CO ($240) 60bb
                              BTN ($388) 97bb
                              Hero (SB) ($400) 100bb
                              BB ($469.20) 117bb

                              Pre-Flop: ($6, 6 players) Hero is SB 8 9 7 10
                              4 folds, Hero raises to $12, BB raises to $36, Hero calls $24

                              Flop: K 8 5 ($72, 2 players)
                              Hero checks, BB checks

                              Turn: 6 ($72, 2 players)
                              Hero checks, BB bets $52, Hero raises to $225.20, BB goes all-in $433.20, Hero calls $138.80

                              River: J ($800, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: $800
                              Hero shows
                              8 9 7 10
                              BB shows
                              A 4 7 Q

                              Hero wins $797.20 (net +$397.20)

                              BB collects $138.40 (net -$330.80)




                              3.) Järjekordne cooler minu kasuks

                              $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                              2 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              Hero (SB) ($339.70) 170bb
                              BB ($616.37) 308bb

                              Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is SB 8 6 6 4
                              Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

                              Flop: 6 10 9 ($24, 2 players)
                              BB bets $14, Hero calls $14

                              Turn: K ($52, 2 players)
                              BB bets $42, Hero calls $42

                              River: 6 ($136, 2 players)
                              BB bets $52, Hero goes all-in $271.70, BB calls $219.70

                              Final Pot: $679.40
                              Hero shows
                              8 6 6 4
                              BB shows
                              J 9 9 J

                              Hero wins $678.90 (net +$339.20)

                              BB lost $339.70

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #9930
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud
                                Mul on korra juhtunud sama asi, NY-Helsinki lend. Pauk oli nii kõva, et lõi kõrvad peaaegu lukku. Enda esimene mõte oli, et salongis jäid tuled põlema, järelikult päris maha ei põletanud juhtmeid. Personal oli suht ehmunud alguses, aga 10 sek hiljem juba kõige vanem stjuardess naeratas arglikult. Üldiselt vist lennukid elavad välgu üle ilusasti, välgulöögi peale crash on pigem erakordne.

                                Comment

                                Working...