Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Paar aastat tagasi Barcelonas maandudes tuli lennuk sellise prantsatusega maha,et hispaanlased lõid kõik risti ette ja olid suht paanikas.Ise õnneks täis.Pärast oli kümmekond meest lennuki ümber midagi kontrollimas.Ma kardan lennata ja üritan seda edaspidi mitte teha.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
TC
Comment