[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #9901
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    München - Tallinn lennuk tegi just minu elu worst landingu. Tõenäoliselt Tlnas on väga kõva tuul..
    Ja obv Lufthansa hilines ning jäin Sebe limusiinist maha, ffs.
    Paar aastat tagasi Barcelonas maandudes tuli lennuk sellise prantsatusega maha,et hispaanlased lõid kõik risti ette ja olid suht paanikas.Ise õnneks täis.Pärast oli kümmekond meest lennuki ümber midagi kontrollimas.Ma kardan lennata ja üritan seda edaspidi mitte teha.
    Last edited by viki; 15.12.12, 22:07.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #9902
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Ma tean ja ma olen kindel, et paljud teised on kogenud veel hullemaid maandumisi (nt ranka & estpatrick). Niikaugele pole veel läinud, et inimesed karjuks,nutaks ja oksendaks :D
      Filipiinidelt Hong-Kongi maandudes oli korra küll tunne, et süda läheb pahaks. Lennuk pani õhus edasi tagasi nagu laev. Lennujaama jõudes ja väljas suitsu tehes mõtlesin, et **** miks see lennuk nii raputas ja kõikus, et pole ju tuult.

      Kui juba ferry peal Macau poole kihutasime sain aru, mis torm väljas ja esimene hiinlane eesreas lasi oksekoti tuugalt täis. Sisimas itsitasin ja lugesin chaom1 antud raamatu: Kas me oleme universumis üksi?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #9903
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas viki Vaata postitust
        Paar aastat tagasi Barcelonas maandudes tuli lennuk sellise prantsatusega maha,et hispaanlased lõid kõik risti ette ja olid suht paanikas.Ise õnneks täis.Pärast oli kümmekond meest lennuki ümber midagi kontrollimas.Ma kardan lennata ja üritan seda edaspidi mitte teha.
        Ma kartsin ka, enam mitte, aga samas ei ole kõige meeldivam tegevus. Imelik on see, et eile just vaatasin miskit ajuvaba filmi, kus peategelane lendas ja filmiti lennukit, siis tuli küll väike mõte, et krt tahaks ise lennukis olla ja kuskile minna.

        Tegelt on see ikka supper tunne, kui paned X kohta ning pärast maandumist hoopis teine keskkond ees ootamas. Igatsen.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #9904
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          minul tekkis lennufoobia ühest eriti närusest maandumisest varssavis. lennuk oli juba maandumisraja kohal kui käis mingi kohutav jõnks läbi, lennuk kukkus paarkünnend meetrit külg ees allapoole, tiiva ja maa vahe oli pool meetrit v meeter. rahvas ahhetas ja ohhetas aga kuidagi saadi olukord kontrolli alla. kuupäev oli ka mõnus. 11.09.2001 :D

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #9905
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            ma viimased 8 aastat lasknud ~15 lendu aastas, kordagi pole midagi nässu läinud peale pisukeste õhuaukude, juba hirmuga ootan, millal tõenäosus ennast paika loksutab :D paar nädalat tagasi oli perthis julm torm, töökoht on mingi 2-3km enne maandumisrada ehk, vaatasime ja irvitasime kuidas aparaadid tulid maanduma ja siis tõmbasid ülesse tagasi järsku, päris räige tivoli võis olla.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #9906
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              ei pruugi sul veel niipea midagi juhtuda, üks sõber mul kes lendab ca 10 aastat nädalas 2-6x rääkis, et ca 1500+ lennu jooksul on olnud veidi ära jäänud lende ja mõned vastikumad raputamised.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #9907
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mul raputas Sebe limusiin ükskord nii jõhkralt, et tilgutasin Egon Muller-Scharzhof Scharzhofberger Riesling Trockenbeerenauslese´d oma Gucci särgile. Worst ride ever....

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9908
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  sebe pole küll mingi koht kuhu gucci särgiga kekkama minna. alla lux ekspressi mina gucciga ei sõida.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #9909
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    mul on päris hulga olnud halbasi maandumisi-lende.
                    pariis-riia - detsember, selline udu väljas, et mitte midagi pole näha. piloot proovib 2 korda riias maanduda aga lööb araks ja viimasel hetkel tõmbab suuna püstloodis ülesse - 2 x..... siis ei suuda ikkagi maanduda ja salongi küte lülitatakse välja, et kütust jaguks ja lendame vilniusesse, kus maandume.
                    valgevene-türkmenistan - fml, detsember, selline tuul ja pakane, et nina kukub kohe küljest. türkmenisatnis on maanudumisrada täiesti jääs ja kinnitrambitud lumega kaetud. seal muidugi risti keegi ette ei löönud vaid maandus kohe ja peale mõningast drifti olime maas.
                    amsterdam-bangkok - sellel lennul olid maandumised super(mida suurem lennuk, seda pehmem maandumine). ei meeldinud aga rämedad õhuaugud ja suured "kukkumised"(öösel une pealt, rahvas kiljub, lapsed nutavad), mis toimus himaalaja mäestiku kohal. seal pidavat alati rappuma ja õhuauke olema, kuna õhk hõredam......
                    aga mul on pohh. mõtlen kogu aeg nii, et vahet pole, kui tuleb minna, siis tuleb minna.
                    Last edited by vsiu100; 16.12.12, 10:53.

                    Comment

                    • Platinum
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 248

                      #9910
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      peale tööd kui just paras aeg diivanil lesida tuli telekast air crash investigation. päris hea dok sari lennuõnnetustest.
                      btw hudson river on ka.
                      siin videos maanduvad merre, obv valesti kui tiib ees.

                      palju häis osasi, nt. vene pilukas lasi reisijalennuki alla kui kogemata olid vene õhuruumis. about 400 inimest surnud ja hävitaja piloot annab ka külmalt interviuud.
                      cliffs, kui läheb veidraks siis lennuki tagaosas jääb paremini ellu ja vette maandudes ei tasuks päästevesti enne väljas olemist õhku täis lasta. võimatu sukelduda

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #9911
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        lennuki surm imho üks parimaid. Kiire lõpp+kompenseerimine lennufirmalt. v parim variant on kuskil Nimeta ees narkomaanilt saada 5 noahoopi ja lõpetada vereloigus

                        Aga iseenesest võiks lennukis toimunu olla päris scary moment, kui nt lennuk langeb-laguneb ja saad mõned sekundkümned näha mis lennukis toimub

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9912
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          prvador läheneb asjale bisnessi poole pealt :D
                          Last edited by hotcocacola; 16.12.12, 15:29.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #9913
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                            peale tööd kui just paras aeg diivanil lesida tuli telekast air crash investigation. päris hea dok sari lennuõnnetustest.
                            btw hudson river on ka.
                            siin videos maanduvad merre, obv valesti kui tiib ees.

                            palju häis osasi, nt. vene pilukas lasi reisijalennuki alla kui kogemata olid vene õhuruumis. about 400 inimest surnud ja hävitaja piloot annab ka külmalt interviuud.
                            cliffs, kui läheb veidraks siis lennuki tagaosas jääb paremini ellu ja vette maandudes ei tasuks päästevesti enne väljas olemist õhku täis lasta. võimatu sukelduda
                            nuts tõesti, soovitan!

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #9914
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud

                              Comment

                              • gamblingFTW
                                Vana Tegija
                                • Aug 2012
                                • 1122

                                #9915
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                mul sõbral lõi just nädal tagasi välk lennukisse. suht scary oli olnud
                                mismõttes nagu ? lennuk läks pooleks v ? :D

                                Comment

                                Working...