[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #9766
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    1,1k€ WPT sideevent. Kohal rohkelt superstaare, kes 3,3k€ WPT ME-lt välja kukkunud.

    Algstack 20k.
    6ndal levelil panin oma 17k preflop sisse AA vs KK, floppi K ning im out.

    Ffs.
    Jätkame netis

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #9767
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas ebast Vaata postitust
      puusalt, lehtmets.
      Pihtas-põhjas. Kes sa oled? Võid pm panna ka :)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #9768
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        mis sa nüüd siis iphones kasutad codecci?
        No varem ma kasutasin pmst nagu eelmist telefoni (Nokia 3220) - helistamiseks, sõnumite saatmiseks, vahest mõni pilt ja kõik. Esimene kord panin mõned mõttetud mängud ja paar mp3-e ka peale, siis üle aasta arvutiga ei ühendanud.

        Nüüd panin 3G neti, kuskil vaja midagi checkida netist või aega veeta kui väljas olen; iPhone 4 kaamera juba minu jaoks piisavalt hea, et ei olegi vaja päris kaamerat kuskil kaasas kanda; kalendrisse olen enamuste sünnipäevad kirja pannud; notesi ja voice memosid kasutan aktiivselt asjade meelespidamiseks; Cherry ja Solaris Kino appid on olemas, ei ole enam vaja välja printida Cherryst midagi ostes või kinno minnes; kui raadiost mõni tundmatu lugu tuleb mille nime teada tahaks siis app nimega Shazam selleks; google maps juhuks kui vaja ootamatult GPS-i (mõned kasutavad ka päris GPS-ina autos); Google Authenticator mis muudab gmaili konto pmst häkkimisvabaks; regulaarselt panen uusi mp3-sid peale, järve ääres suvel hea õlle kõrvale muusikat kuulata; igasugused taskulambid-RMK appid jne; PokerStars.ee vahest harva kui mingi spets turkad ja ei viitsi arvuti taga olla (Eesti meistrikad). Ja muidugi mõned ülinutsid mängud kui vaja kuskil aega tappa - Kingdom Rush, Angry Birds, Supaplex, Prince of Persia, Zombieville, Gold Miner, FlightControl.

        Muidugi paljude asjade jaoks mis ma nimetasin ei ole iPhone vaja, piisab ka suvalisest nutitelefonist, aga päris 3310 'ga neid asju ära ei ajaks, või vähemalt mitte kuigi mugavalt.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #9769
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ty codecci, sain paar appi ipadi jaoks juurde :P
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #9770
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Starsi regularid, rääkige mulle Milestonesidest.

            Hetkel istun 234 000 VPP peal. Kas kuu lõpuks pean kindlasti 300k täis saama? Kui täis ei tee, siis põhimõtteliselt aasta alguses kõik punktid nullitakse ning 300k boonus (2800$) jääb saamata?

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #9771
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Täpselt nii.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #9772
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas neeme Vaata postitust
                Täpselt nii.
                Tra, see imeb lurinal, sest tavagrindiga sihin 370k-d.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #9773
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  See oli sitaks solid telefon, krdi kahju et netis korralikult käia ei saa sellisega.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #9774
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Kas keegi teab, kes on Pokerstarsis "naxuthedog" (eestlane)? Naxeriga tegemist ei tohiks olla, sest tema user on Naxer (vist?)

                    Ta istus minu PLO600hu lauda ning läx genemiseks. Märkasin, et tegemist on eestlasega. Alguses andsin ca 500$ ära, kuid hiljem avatasin paar liiga toorest telli, mis läx talle tema rollist ca 1200$ maksma.

                    Tavaliselt saab PLO600hus actionit max 1x päevas, vahel kord paari-kolme päeva jooksul. Me gusta.
                    Last edited by hotcocacola; 06.12.12, 21:26.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #9775
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      äkki rain elmik

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #9776
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Naxer on jah naxer :)
                        Mingi räige fänn või lihtsalt random user :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9777
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Õhtune sess oli huvitav. Alguses andsin mõned buyinid ära ning siis grindisin end ülesse. Tänu teise eestlase "annetusele" jäin ca +850$.

                          Üldiselt võidan 400s ning annan plo600s ära. Viimaselajal ajab mind see RIT eriti tilti, sest alati suudan esimese runni võita ja teise kaotada, lol.



                          Tüüpilised potid, mis PLO600s hävin. Samas, ma ei pääse mitte kuidagi sellistest olukordadest:


                          PokerStars - $6 PL Hi (6 max) - Omaha - 5 players

                          BB: $1,466.38
                          UTG: $889.44
                          CO: $875.61
                          Hero (BTN): $600.00
                          SB: $1,493.53

                          SB posts SB $3.00, BB posts BB $6.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero has A T 6 A

                          fold, fold, Hero raises to $21.00, SB raises to $69.00, fold, Hero raises to $213.00, SB calls $144.00

                          Flop: ($432.00, 2 players) 2 9 3
                          SB checks, Hero bets $387.00 and is all-in, SB calls $387.00

                          Turn: ($1206.00, 2 players) 6

                          River: ($1206.00, 2 players) J

                          SB shows 8 9 J Q (Two Pair, Jacks and Nines) (Pre 36%, Flop 39%, Turn 28%)
                          Hero shows A T 6 A (One Pair, Aces) (Pre 64%, Flop 61%, Turn 72%)
                          SB wins $1,203.20







                          Olin selle hullu sommi vastu kolmes eurolauas ja no igas lauas jooksis ta hästi. Väike näide brick-brickist

                          PokerStars - €4 PL Hi (6 max) - Omaha - 2 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          Hero (BB): €483.00
                          SB: €239.50

                          SB posts SB €2.00, Hero posts BB €4.00

                          Pre Flop: (€6.00) Hero has 2 A Q K

                          SB raises to €12.00, Hero raises to €36.00, SB calls €24.00

                          Flop: (€72.00, 2 players) 3 7 4
                          Hero bets €71.50, SB raises to €203.50 and is all-in, Hero calls €132.00

                          Turn: (€479.00, 2 players) T

                          River: (€479.00, 2 players) 7

                          Hero shows 2 A Q K (One Pair, Sevens) (Pre 63%, Flop 51%, Turn 34%)
                          SB shows 2 9 3 A (Two Pair, Sevens and Threes) (Pre 37%, Flop 49%, Turn 66%)
                          SB wins €478.50







                          Shortstack megavaalad

                          PokerStars - $6 PL Hi (6 max) - Omaha - 2 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          Hero (SB): $600.00
                          BB: $300.00

                          Hero posts SB $3.00, BB posts BB $6.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero has J J 4 3

                          Hero raises to $12.00, BB calls $6.00

                          Flop: ($24.00, 2 players) T 5 2
                          BB checks, Hero bets $18.00, BB calls $18.00

                          Turn: ($60.00, 2 players) 6
                          BB checks, Hero bets $36.00, BB raises to $72.00, Hero calls $36.00

                          River: ($204.00, 2 players) Q
                          BB bets $198.00 and is all-in, Hero calls $198.00

                          BB shows 5 5 Q 2 (Three of a Kind, Fives) (Pre 40%, Flop 64%, Turn 23%)
                          Hero shows J J 4 3 (Straight, Six High) (Pre 60%, Flop 36%, Turn 78%)
                          Hero wins $599.50





                          Viimast bulletit ei julgenud panna. Kusjuures ma pole kindel, kas 3ndat bulletit seal üldse pannakse, vb checkitakse 100% järgi. Vastane on kyll LAG-fishy-reg, kuid noo...kõhutunne ütles seekord, et checki.
                          Kui oleksin shovenud, siis prolly poleks calli saanud, kyll aga selline 136$ bet oleks calli leidnud, kuid no tra, kui seal nuppe lüüakse, siis oksendan terve voodi täis.
                          Tõenäoliselt missisin natuke valuet.


                          PokerStars - $6 PL Hi (6 max) - Omaha - 6 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          Hero (BTN): $799.85
                          SB: $1,733.64
                          BB: $687.20
                          UTG: $620.09
                          MP: $173.86
                          CO: $600.00

                          SB posts SB $3.00, BB posts BB $6.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero has T 8 A 2

                          fold, fold, fold, Hero raises to $18.00, fold, BB calls $12.00

                          Flop: ($39.00, 2 players) 2 9 2
                          BB checks, Hero bets $24.00, BB raises to $66.62, Hero raises to $109.24, BB calls $42.62

                          Turn: ($257.48, 2 players) 7
                          BB checks, Hero bets $144.00, BB calls $144.00

                          River: ($545.48, 2 players) 6
                          BB checks, Hero checks

                          BB shows 5 2 K K (Three of a Kind, Twos) (Pre 49%, Flop 20%, Turn 13%)
                          Hero shows T 8 A 2 (Straight, Ten High) (Pre 51%, Flop 80%, Turn 88%)
                          Hero wins $542.68

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9778
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Rain Elmiku PS user on OlympicEST vms.
                            Ise pakun kah random tegelast ala turnalt tuli väike klots, ning nüüd lähme gämblime. Fänn.....kui nii, siis ma tänan teda :D.

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #9779
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Mis retsepti järgi sa seda pikkade kõrtega suures nõus mojitot teed ? Milline jääpurustaja või ei purustagi eraldi ?

                              Viimane kord oli soodavee leidmisega probleeme. Kasutasin Borjomit, vist on paremaid valikuid.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #9780
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
                                6 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($370.38) 62bb
                                UTG+1 ($261.80) 44bb
                                CO ($687.50) 115bb
                                BTN ($402.30) 67bb
                                Hero (SB) ($600) 100bb
                                BB ($351.20) 59bb

                                Pre-Flop: ($9, 6 players) Hero is SB A 3 K Q
                                2 folds, CO raises to $21, 1 fold, Hero raises to $69, 1 fold, CO calls $48

                                Flop: Q Q 2 ($144, 2 players)
                                Hero checks, CO bets $84, Hero raises to $216, CO calls $132

                                Turn: J ($576, 2 players)
                                Hero goes all-in $315, CO calls $315

                                River: 7 ($1,206, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $1,206
                                Hero shows three of a kind, Queens
                                A 3 K Q
                                CO shows two pair, Aces and Queens
                                A 8 10 A

                                Hero wins $1,203.20 (net +$603.20)

                                CO lost $600

                                Comment

                                Working...