[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #9751
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kui sa selliste asjade jargi inimese voimalikku joukust hindad, siis mul on sulle halb uudis: sa eksid tihedamini kui sul oigus on. Need kes "baller" asju ostavad/kasutavad on tihti peale need kes teevad seda oma viimase raha eest. Ja neid kellele uued telefonid yldse ei meeldi on palju, tean ise paari vaga joukat inimest kes kasutavad sama vana klapiga telefoni ja ei saada text'e isegi.
    +1

    Väga vabalt võib tal olla see vana juust rääkimiseks ja teises taskus 500euriste klots õhtuseks kulutamiseks...

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #9752
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Btw, mida te üldse enda vanade telefonidega teete, kas jätate riiulile seisma, annate ära või viskate prügimäele???
      Joomatelefonideks lähevad ja leiavad oma otsa kuskil.

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #9753
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        vana lihtsalt oldschool

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #9754
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Btw, mida te üldse enda vanade telefonidega teete, kas jätate riiulile seisma, annate ära või viskate prügimäele???
          Vanaemale

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #9755
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Mul on sõber kes omab suurt puhkemaja/keskust,tartu kesklinnas mitut kinnistut ja võin öelda ka et on € miljonääär ja taskus on sama telefon mis mu 85a tädil pmts,see et sa vahid mis seljas,taskus ja käe peal on total wrong!

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #9756
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              wow.uskumatu et keegi mõtleb üldse nii.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #9757
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Nonii, enam ei julge oma Nokia 8210 kasiinosse kaasa võtta :(
                ostan esindustelefoni (kodus kasutan ikka vana)
                See ju mingi ilge crap, minu unistuste telefon on Nokia 8800 või mis iganes ta number oli. Igatahes nii 10 aastat tagasi maksis ta rohkem, kui praegused kõvemad nutikad.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9758
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Piinlik lugu jah. Mu endine ülemus on igal aastal äripäeva rikaste top 500-s sees ja sõidab 96 aasta Honda Legendiga. Kui see roostetama hakkas, siis ostis ise poest värvi ja värvis kodu garaazhis ISE üle roostetavad kohad. Telefon tal samuti väga lihtne ja algne. Nüüd millaski ostis uue ja eesmärk oli see, et saaks pilte teha.

                  Comment

                  • ebast
                    Jube Noob
                    • Apr 2012
                    • 104

                    #9759
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Piinlik lugu jah. Mu endine ülemus on igal aastal äripäeva rikaste top 500-s sees ja sõidab 96 aasta Honda Legendiga. Kui see roostetama hakkas, siis ostis ise poest värvi ja värvis kodu garaazhis ISE üle roostetavad kohad. Telefon tal samuti väga lihtne ja algne. Nüüd millaski ostis uue ja eesmärk oli see, et saaks pilte teha.
                    puusalt, lehtmets.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #9760
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Kotkase näide on tegelikult juba natuke ekstreemne ehk läheb sinna Ingvar Kampradi klassi. Milleks kogu see raha, kui sa sellega s*ttagi ei tee? Mul tekib perversne ettekujutus tüüpidest, kes oma pangaarvet või net worthi vaadates orgasmi saavad ja mida suuremaks number muutub, seda parem see on. Teine äärmus on muidugi tüübid, kelle orgasm sõltub sellest, kui pikk nende "jaht" on ning palju nende autopark kokku maksab. Lisaks muidugi omatud jalgpalliklubide vms. ja modellide koguväärtus.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #9761
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        ja nowadays k6ik telefonid sucks

                        windows phone ja android on obv mingi keyloggerid samah2sti v6iks terve oma isikliku elu paberile kirjutada ja microsoftile/googlele saata

                        iphone obv sucks

                        jne
                        Seda keyloggeri teemat ei oska kommenteerida, aga miks peale selle iPhone või tippklassi Android sucks? Ise pea 5a iPhone kasutanud ja väga rahul. Esimesed paar aastat ei viitsinud väga võimalusi ära kasutada ja siis tundus jah jama ost.

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #9762
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Piinlik lugu jah. Mu endine ülemus on igal aastal äripäeva rikaste top 500-s sees ja sõidab 96 aasta Honda Legendiga. Kui see roostetama hakkas, siis ostis ise poest värvi ja värvis kodu garaazhis ISE üle roostetavad kohad. Telefon tal samuti väga lihtne ja algne. Nüüd millaski ostis uue ja eesmärk oli see, et saaks pilte teha.
                          Sama võib välimuse järgi õelda Mark Zuckerbergi kohta , kel kogu aeg samad teksad ja t-särk ( siiski pidi neid koopiaid tal tosinaid olema):D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #9763
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Seda keyloggeri teemat ei oska kommenteerida, aga miks peale selle iPhone või tippklassi Android sucks? Ise pea 5a iPhone kasutanud ja väga rahul. Esimesed paar aastat ei viitsinud väga võimalusi ära kasutada ja siis tundus jah jama ost.
                            ah mulle niisama apple ei meeldi, kui sulle meeldib iphone siis see fine :3

                            ise kunagi ei ostaks though

                            ja android kohta ei oska ka komenteerida, google keylogger teeb selle anyway unusable-iks

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #9764
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              mis sa nüüd siis iphones kasutad codecci?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #9765
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kotkase näide on tegelikult juba natuke ekstreemne ehk läheb sinna Ingvar Kampradi klassi. Milleks kogu see raha, kui sa sellega s*ttagi ei tee? Mul tekib perversne ettekujutus tüüpidest, kes oma pangaarvet või net worthi vaadates orgasmi saavad ja mida suuremaks number muutub, seda parem see on. Teine äärmus on muidugi tüübid, kelle orgasm sõltub sellest, kui pikk nende "jaht" on ning palju nende autopark kokku maksab. Lisaks muidugi omatud jalgpalliklubide vms. ja modellide koguväärtus.
                                + ziljon

                                Comment

                                Working...