Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
+1
Väga vabalt võib tal olla see vana juust rääkimiseks ja teises taskus 500euriste klots õhtuseks kulutamiseks...
Kui sa selliste asjade jargi inimese voimalikku joukust hindad, siis mul on sulle halb uudis: sa eksid tihedamini kui sul oigus on. Need kes "baller" asju ostavad/kasutavad on tihti peale need kes teevad seda oma viimase raha eest. Ja neid kellele uued telefonid yldse ei meeldi on palju, tean ise paari vaga joukat inimest kes kasutavad sama vana klapiga telefoni ja ei saada text'e isegi.
Väga vabalt võib tal olla see vana juust rääkimiseks ja teises taskus 500euriste klots õhtuseks kulutamiseks...
Comment