Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Ei nõustu selle jutuga, aga vaielda ka ei viitsi.
Lähemalt tahad oma jutus veenduda siis postita see sama jutt siia threadi mis sa just kirjutasid, http://forumserver.twoplustwo.com/79.../index111.html
Mingid moebrändide kellad pole esiteks üldse hinnatud, neil on isegi resale value täiesti 0.
Ntx Casio G-Shock on üks enim müüdud kellasid maailmas.
Ei nõustu selle jutuga, aga vaielda ka ei viitsi.
Lähemalt tahad oma jutus veenduda siis postita see sama jutt siia threadi mis sa just kirjutasid, http://forumserver.twoplustwo.com/79.../index111.html
Mingid moebrändide kellad pole esiteks üldse hinnatud, neil on isegi resale value täiesti 0.
Ntx Casio G-Shock on üks enim müüdud kellasid maailmas.
TC
8
A
K
4


Comment