Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Varsti liigun Palm Jumeirale , Atlantise hotelli, sealsesse veeparki.
Eesmärk on sellest elusalt alla tulla :D
Varsti liigun Palm Jumeirale , Atlantise hotelli, sealsesse veeparki.
Eesmärk on sellest elusalt alla tulla :D
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC





Q
9
2
5
Comment