Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
BWFi 150€ PLOs langesin teisena.
Turna algstack oli 5k ning kõigil oli tasuta rebuy ticket, ehk 5k lisaks (kokku 10k stack).
Ma alguses rebuyd ei teinud ning kaotasin esimese buyini Heiki Lajale, olin 70:30 favoriit.
Rebuy.
Teise andsin Henri Käsperile, olin 60:40 favoriit.
GG.
Anyways, hakkasin netis grindima. Algus oli super kuid mingil hetkel hakkas kõik perse minema, ainult miinus (PT3e vaadates!). Lõpuks vaatasin PT3 graphe ning tra....alates 27ndast novist olin ca -3500$. Kõik tundus nukker ning vaatasin täiesti lampi Cashieri. Silmad punnis, et wtf, kuda mu roll nii suur on. Ma polnud ühtegi boonust ostnud ega depot teinud vms.
Otsisin viga, kuid ei leidnud seda.
Tellisin Pokerstarsist auditi ja HH.
HH klappis, ikka näitas PT3 täiesti võssa.
Lõpuks jõudsin järeldusele, et PT3 ei suuda running it twicei normaalselt lugeda.
Auditist tuleb välja, et alates Tallinna tripist olen hoopis +2300$ - fucking ME GUSTA :D
Õhtul kell 18.00 algab BWFi 350€ Main Event
BWFi 150€ PLOs langesin teisena.
Turna algstack oli 5k ning kõigil oli tasuta rebuy ticket, ehk 5k lisaks (kokku 10k stack).
Ma alguses rebuyd ei teinud ning kaotasin esimese buyini Heiki Lajale, olin 70:30 favoriit.
Rebuy.
Teise andsin Henri Käsperile, olin 60:40 favoriit.
GG.
Anyways, hakkasin netis grindima. Algus oli super kuid mingil hetkel hakkas kõik perse minema, ainult miinus (PT3e vaadates!). Lõpuks vaatasin PT3 graphe ning tra....alates 27ndast novist olin ca -3500$. Kõik tundus nukker ning vaatasin täiesti lampi Cashieri. Silmad punnis, et wtf, kuda mu roll nii suur on. Ma polnud ühtegi boonust ostnud ega depot teinud vms.
Otsisin viga, kuid ei leidnud seda.
Tellisin Pokerstarsist auditi ja HH.
HH klappis, ikka näitas PT3 täiesti võssa.
Lõpuks jõudsin järeldusele, et PT3 ei suuda running it twicei normaalselt lugeda.
Auditist tuleb välja, et alates Tallinna tripist olen hoopis +2300$ - fucking ME GUSTA :D
Õhtul kell 18.00 algab BWFi 350€ Main Event
TC
J
A
(
Comment