[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #8911
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    and?

    See, et mingis riigis on orjad ei tähenda et seda riiki ei võiks turistid külastada? LOL, fking joke.


    edit: Põhimõtteliselt leiaks iga riigi kohta halba, sh USA, Dominikaan, Hispaania ja rääkimata Venemaast.
    Last edited by hotcocacola; 26.09.12, 00:28.

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #8912
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Saan aru, et sa ilmselt ei teadnud sellest midagi sinna sõites, aga selline "and? LOL, jokey-joke" vastus on haige.
      Eks sa imetle neid maju ja maga nendes hotellides, mis orjade poolt ehitatud. Viska oma raha ka veel juurde orjapidajatele.

      Comment

      • Gang Starr
        FPP Pro
        • Sep 2012
        • 231

        #8913
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Dude, u have some issues.
        Terve maailma on rigged, kui Sinu pilgua vaadata.
        Õnneks või kahjuks raha määrab siin elus ja kindlasti kahjuks tihtipeale rohkem kui moraalid mida üks või teine omab.
        Keegi ei saa Sulle öelda kuidas ja kus sa oma teenitud raha kulutad.
        Sinu agressinve pealetulek jäi lihtsalt niivõrd silma.
        Küsiks, et kas oled valmis või isegi võimelini midagi tegema selle nimel, mis sind nii raskelt häirib? Kas oled valmis teenima raha ja siis näitena minema Dubaisse võitlema orjanduse vastu? I do not think so tim.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #8914
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Minu bioloogia õpetaja tsiteeris meile kunagi väga huvitavalt, et ei saa vastata küsimusele "Mis on elu mõte?" ilma mingit muud "elu vormi" (nt. surma) kogemata. Sobib imo siia konteksti päris hästi.

          Eks kõik vaatavad enda mätta otsast ja long runis saab Dubai teema ühte gruppi liigitada loomakaitsjate, greenpeacerite, KONY2012 aktivistide ja ma ei tea, veganitega.

          Ignorance is a bliss ja elame haiges maailmas.

          Sarjast Öised deeplushetked. music and lyrics by K. Laas.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #8915
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ma kuulun vist samuti nende hulka, kes arvab, et mõttetuimad sihtkohad maailmas on Dubai, Sharm el sheik ja Pattaya. Osati täitsa piinlik lugeda seda teemat siin...

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #8916
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Ma isiklikult ei käi Keila Selveris, kuna kuulsin, et seal töötasid ukrainlased, kes ei saanud palka ja elasid objektil.
              Samuti on suht rõve Viru keskus, sest asub Viru hotelliga samas hoones ja seal on palju prostituute käinud.



              Ma kuulun vist samuti nende hulka, kes arvab, et mõttetuimad sihtkohad maailmas on Dubai, Sharm el sheik ja Pattaya. Osati täitsa piinlik lugeda seda teemat siin...
              kas oled neid kõigis käinud?
              ma isiklikult olen käinud ainult pattayal. jah, ma ka eelistaks mujale järgmine kord minna, sest peatänava sexilõhn ei ole just minu tass teed aga see ei tähenda, et see imo mõtetu koht oleks. pattaya on palju suurem, kui kesklinn...
              sharmis pole käinud ja ei tõmba, kuna pole näinud ühtki vaimustuses nägu, kes seal käinud.
              Dubai - pole käinud aga mõtetu koht selle kohta ei saa imo kuidagi öelda. kuidas saab ühe kitsa mõiste alla tõmmata terve riigi?
              mis üldse teeb koha mõtekaks siis?

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #8917
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                +1 vsiule. Minu arust suht common sense, et ala nädalase tripi pōhjal teadjat mängida ja rääkida üldistavalt kogu riigi kohta, on pisut kohatu.

                Comment

                • Chevy
                  FPP Pro
                  • Mar 2009
                  • 208

                  #8918
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Eks inimese reisimise eelistused sõltuvad sellest mis on tema ootused ja prioriteedid sellelt. Kui selleks on päike, luksus, shoppamine, siis miks mitte Dubai. Endal on muud asjad tavaliselt esikohal seega ei ole ka Dubai kuigi ahvatlev sihtkoht. Küll aga see massiline mahategemine stiilis "läksid orjariiki toetama" on võrdlemisi tobe ja silmakirjalik. Vaevalt, et leidub keegi meist kes ei kasuta firmade teenuseid, tooteid jms mis otsesel või kaudsel määral ei oleks seotud "orjusega". Selleks peaks küll terve elu varvastel kõndima ja see võib kahjuks suht mustvalge elu olla.
                  Last edited by Chevy; 26.09.12, 07:30.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #8919
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Sharmis 2x käinud ja 2 kord oli juba tõeline oksemaik suus.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #8920
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Üks youtube link pole küll "massiline mahategemine".
                      Aga praegu on meil lääne inimestel alati erinevad valikud ja minu tarbimisotsuseid mõjutavad küll sellised uudised.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8921
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        LOL @ Foux.

                        Ma lõpetan ja suundun päikese kätte.


                        edit: Sharmi ei saa Dubaiga võrrelda. Sharmis olen ühe korra käinud ja no peale basseini ääres lebotamise pole seal küll midagi teha.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #8922
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          ma just ei saa aru, miks kõik sharmi maha teevad. mulle väga meeldis basseini ääres lebotada ja järjest nädal aega süüa-juua. ja seda kiirelt ja odavalt, ei pidanud kuhugi jamaicale lendama.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #8923
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            ma just ei saa aru, miks kõik sharmi maha teevad. mulle väga meeldis basseini ääres lebotada ja järjest nädal aega süüa-juua. ja seda kiirelt ja odavalt, ei pidanud kuhugi jamaicale lendama.
                            lol.. et syya ja juua saaks pole vaja egiptusesse minna

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #8924
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              lol.. et syya ja juua saaks pole vaja egiptusesse minna
                              +1. leits käib nt Ülejõe kohvikus.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #8925
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                soe ilm + all inclusive = eestis 100x kallim
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...