Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Jap, Estpatrick rääkis mulle kunagi sama :)
Kuigi eeldan, et see pistik on ca 20eur vms. Ega need asjad odavad pole, ostsin Dominikaani minnes yhe adapteri, mis plekkis 5eur. Aga vb ostan neid valedest poodisest :D
Algselt postitas yolpa
Vaata postitust
Kuigi eeldan, et see pistik on ca 20eur vms. Ega need asjad odavad pole, ostsin Dominikaani minnes yhe adapteri, mis plekkis 5eur. Aga vb ostan neid valedest poodisest :D
TC
Comment