[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #8791
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    osta omale "travel adapter", sellel kõik augud ja pistikuid olemas mis sul vaja, nagunii reisid palju. paar euri vast maksavad
    Jap, Estpatrick rääkis mulle kunagi sama :)
    Kuigi eeldan, et see pistik on ca 20eur vms. Ega need asjad odavad pole, ostsin Dominikaani minnes yhe adapteri, mis plekkis 5eur. Aga vb ostan neid valedest poodisest :D

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #8792
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Miks ?
      Enesekriititikat ja eneseanalüüsi peaks ka ikka olema.Kas ma olen ikka nii hea, et teisi coachida.
      Aga noh matkamadis sellist võimalust küll käest ei laseks.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #8793
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Jap, Estpatrick rääkis mulle kunagi sama :)
        Kuigi eeldan, et see pistik on ca 20eur vms. Ega need asjad odavad pole, ostsin Dominikaani minnes yhe adapteri, mis plekkis 5eur. Aga vb ostan neid valedest poodisest :D
        amazonist vaata.. UK omast..

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #8794
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Enesekriititikat ja eneseanalüüsi peaks ka ikka olema.Kas ma olen ikka nii hea, et teisi coachida.
          Aga noh matkamadis sellist võimalust küll käest ei laseks.
          Ma arvan,et ma ei ole sobiv coach, peale selle, ma tahax ise coachi võtta. Peale selle, videod inglise keeles kogu pokkerirahvale- ma arvan et mu inglise keel on liiga roostes sellise asja jaoks:)

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #8795
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas estdonk Vaata postitust
            Londonis on 3 haruline pistik. 2 all ja 1 üleval. Pmst saab europistiku sinna toore jõuga sisse surada, pistes käärid ülemisse auku, ja siis alumistesse suruda Vostro laadija.
            Noores tehnikus oli vist neid üleminekuid müüa ka, 3-4EUR?
            this lol. Natuke robustne on aga ajab asja ära. londonis on sitaks 99p poode, sealt saad mingi 3 tükki 99 penniga.
            Ja mine vaata queeni muusikal ära, peaks veel jooksma. Sellel läheb mingi üheksas aasta jutti ja mitte ilma asjata. Ise olen kaks korda näinud, läheks vaataks veel mingi kolm korda hea meelega.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #8796
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Ffs, mix pangaautomaadid upto 50seid jagavad.
              Võtan UO me raha väja ja rahakott ei mahu kinni.

              Tavidis vahetasin natuke naelasid. Kysisin,et äkki saavad mulle 50ste asemel suuremaid kupüüre anda. Vastati konkreetselt:"EI, see on tasuline. 0.5% ja minimaalselt 4eur"- wtf is this shit?!?!?!? Ma just vahetasin portsu naelasid ja nyyd ei tule kliendile vastu.


              Puhkan tänast plo200 närvivapustust väja Controventos.......ooo miamore veise sisefilee & tiigerkrevetid!!!!!!!! Ennast tuleb premeerida!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8797
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Oskab keegi öelda,mix kõik postitused,mis läbi telefoni PPsse teen, tulevad topelt???

                Ma ei vajuta POSTITA nuppu 2x, ega kasuta BACK nuppu

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #8798
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #8799
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Võtan UO me raha väja ja rahakott ei mahu kinni.
                    Tsiteerin esimesena järgmist HCC hittlugu.:-)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #8800
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Undisputed heavyweight champion of thinly veiled brags, ainec.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #8801
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #8802
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Täna kell 12.00 (14.00 Eesti aja järgi) algab Unibet Open 1650€ ME Day1b.

                          Eile ei jõudnud 220£ HU turnale, sest olin väga väsinud.
                          Aspers Casino on suur ja avar, mis asub uues mega suures kompleksis, mis ehitati Olympia jaoks (suur shoppingcenter, rohkete söömiskohtadega).

                          Veedan Londonis vaid 3ööd (FT puhul ka neljanda), seega pole erilist aega nt Big Beni jkylastada. Kyll aga tahaks vaaterattal ära käia, aga ex näis.

                          Enesetunne on hea. Mindset on hea. Vorm on nii-ja-naa, sest viimane suurem turna oli Vegases.

                          Eilsel day1a-l osales 167 mängijat, seega täna tuleb 200 täis ja esikohale peaks kukkuma ca 100 000€.

                          Comment

                          • runnar
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 740

                            #8803
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            kui sa suudad vaaterattal käia ilma big beni nägemata, siis oled küll osav :)

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #8804
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Big Ben asub kohe üle jõe vaateratta vastas... Runnar jõudis ette.
                              Sa jõuad 1 päevaga enamus asju läbi jalutada ja metrooga rallida, sest nad asuvad suht lähedal üksteisele. Muuseumid, teatrid, shoppamised, see nõuab pikemat aega.

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #8805
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Harrods obv, saad ilusa manpurse omale ept hiti eest. Vaata et jääb puudugi.

                                Comment

                                Working...