Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
No Coca räägib ülistavalt ju kõige kohta, kust ta parajasti viibib, või mida ta parajasti teeb. Olgu selleks siis mõni Tartu resto, Park Casino või mõni "väljamaa",
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
TC
Comment