[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #8926
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    +1 vsiule. Minu arust suht common sense, et ala nädalase tripi pōhjal teadjat mängida ja rääkida üldistavalt kogu riigi kohta, on pisut kohatu.
    No Coca räägib ülistavalt ju kõige kohta, kust ta parajasti viibib, või mida ta parajasti teeb. Olgu selleks siis mõni Tartu resto, Park Casino või mõni "väljamaa",

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #8927
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      No Coca räägib ülistavalt ju kõige kohta, kust ta parajasti viibib, või mida ta parajasti teeb. Olgu selleks siis mõni Tartu resto, Park Casino või mõni "väljamaa",
      kade oled lihtsalt. sa ei oska epic lifestyle`i hinnata, hater!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #8928
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        kade oled lihtsalt. sa ei oska epic lifestyle`i hinnata, hater!
        +miljon

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #8929
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Ma kuulun vist samuti nende hulka, kes arvab, et mõttetuimad sihtkohad maailmas on Dubai, Sharm el sheik ja Pattaya. Osati täitsa piinlik lugeda seda teemat siin...
          Imo siukse asja üle on mõttetu vaielda.
          Igaühel mingid oma eelistused ja kohad mis rohkem meeldivad. Shitholes of the world teemas (2+2) on Dubaid mitu x mainitud, aga pigem on selle all mõeldud seda, et paar nädalat puhata on ok, peale seda kõik nähtud ja edasi boring.(vähemalt nii palju kui travel foorumeid lugenud jne)
          Tai teemas ülistavad jällegi Pattayat paljud jne, siuke asi nii random lihtsalt mida arutada imo kui just jutt ei käi miskist shitholest nagu Detroit vms.
          Sharm jällegi...seal ise ka käinud. Obv midagi vaadata seal ei ole, aga see ongi mis otstarvel sa külastad mingit x kohta. Ema mul näiteks 10+ korda käinud egiptuses, aga need on lihtsalt siuksed päikese võtu tripid, hea lihtne ja odav minna.
          Kui midagi muud ka tahetakse siis obv käiakse mujal.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #8930
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            pattaya on tõesti t2ielik dump ka minu silmis .. esiteks rand on fucking sitane as hell, normaalset vett tahad saada pead basseinis vahtima või iga p2ev kaatriga kuhugi 15 min kaatriga panema .. teiseks see seksturism viskab seal ikka konkreetselt üle .. rahulikult ei saa tänaval ka käia

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #8931
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Imo siukse asja üle on mõttetu vaielda.
              Igaühel mingid oma eelistused ja kohad mis rohkem meeldivad. Shitholes of the world teemas (2+2) on Dubaid mitu x mainitud, aga pigem on selle all mõeldud seda, et paar nädalat puhata on ok, peale seda kõik nähtud ja edasi boring.(vähemalt nii palju kui travel foorumeid lugenud jne)
              Tai teemas ülistavad jällegi Pattayat paljud jne, siuke asi nii random lihtsalt mida arutada imo kui just jutt ei käi miskist shitholest nagu Detroit vms.
              Sharm jällegi...seal ise ka käinud. Obv midagi vaadata seal ei ole, aga see ongi mis otstarvel sa külastad mingit x kohta. Ema mul näiteks 10+ korda käinud egiptuses, aga need on lihtsalt siuksed päikese võtu tripid, hea lihtne ja odav minna.
              Kui midagi muud ka tahetakse siis obv käiakse mujal.
              over/under bet mitmes oma postis sa 2p2 foorumeid mainid oleks päris huvitav imo.
              mitte paha pärast, post ise legit :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8932
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                No Coca räägib ülistavalt ju kõige kohta, kust ta parajasti viibib, või mida ta parajasti teeb. Olgu selleks siis mõni Tartu resto, Park Casino või mõni "väljamaa",
                Pole 100% tõsi.
                Tartus on vaid üks hea resto.
                Nt Londonis polnud mul nii fun, kui siin Dubais, aga eks siin mängivad rolli orjad, maksmata palgad ja täis roojatud peldikud.
                Elagu aktivistid.

                Aga tegelikult kõik oleneb inimesest ja tema prioriteetidest. Kui ma tahaks keskenduda kirikutele, muuseumidele ja ajaloolistele hoonetele, siis tõenäoliselt ma ei külastaks seda riiki.
                Minu eesmärk on basseini ääres lebotada, näha maailma kõrgeimat hoonet ja maailma suurimat shoppingcenterit, teha seal paar vajalikku ja mitte vajalikku ostu, külastada paari veeparki ja käia tehissaarel - kõlab nagu TEHH PUHKUS ja LEBOZZZZ.

                Londoni kohta veel niipalju, et sinna läksin ma vaid kolmeks ööks ja ainult "tööreisile".

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8933
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Imo siukse asja üle on mõttetu vaielda.
                  Igaühel mingid oma eelistused ja kohad mis rohkem meeldivad. Shitholes of the world teemas (2+2) on Dubaid mitu x mainitud, aga pigem on selle all mõeldud seda, et paar nädalat puhata on ok, peale seda kõik nähtud ja edasi boring.(vähemalt nii palju kui travel foorumeid lugenud jne)
                  Tai teemas ülistavad jällegi Pattayat paljud jne, siuke asi nii random lihtsalt mida arutada imo kui just jutt ei käi miskist shitholest nagu Detroit vms.
                  Sharm jällegi...seal ise ka käinud. Obv midagi vaadata seal ei ole, aga see ongi mis otstarvel sa külastad mingit x kohta. Ema mul näiteks 10+ korda käinud egiptuses, aga need on lihtsalt siuksed päikese võtu tripid, hea lihtne ja odav minna.
                  Kui midagi muud ka tahetakse siis obv käiakse mujal.
                  Panen +1 sulle.

                  Egiptus on odav riik, kuhu minna basseini äärde päikest võtma. Kui keegi soovib, võib ta külastada püramiide, minna merele või skännida kohalikke turge.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #8934
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    coca järgmine kord puhkaad dubais burj al arabis ikka?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #8935
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Krdi rigged, et mõned saidid ja serverid on Dubais blokitud, nt Upload.ee ja TV3play, samas Reporter.ee ja Tinypic on avatud

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8936
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        coca järgmine kord puhkaad dubais burj al arabis ikka?
                        Burj Khalifas asub hotell nimega Armani Hotel, seal peaks öö olema ca 350€.
                        Burj Al Arabis on rotimad toad: 1200€ per öö.

                        Burj AL Arabis on ainult sviidid ja seal puudub admin-desk. Kõikidele klientidele tullakse RollsRoycega (vb kirjutasin nime valesti) lennujaama vastu ja viiakse koos kohvritega hotelli, õigesse sviiti.
                        Iga toa kohta on seal 5 teenindajat.


                        Kui ma kunagi peaks suurema klotsi saama, siis pigem ööbiks Armanis, sest selle asukoht super hää.
                        EuroMillionsi või EPT Monte Carlo võit = nädal Burj Al Arabis :D (once in a lifetime experience!)
                        Last edited by hotcocacola; 26.09.12, 11:08. Põhjus: edit: Vale info Jumeriahi kohta. Täiendasin Burj Al Arabi infot

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #8937
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          upload.ee'd asendab väga hästi www.dropbox.com

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8938
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Seda küll, aga ma ei näe paljusid pilte, mis on siia foorumisse lisatud :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #8939
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              imo nurj al arab peaks olema "ainuke" 7* hotell maailams .. kunagi vähemalt oli



                              selles sviidis oleks soliidne kohvitada näiteks ja singi leiba närida

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #8940
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                lauri meidlal on fb-s pildid dubai reisist. sain aru, et talle(perega) tuldi ka RR-ga vastu.
                                Imo sain ta juttudest aru, et oli küll külastamist väärt riik vaatamisväärsuste, kultuuri ja rikkuste(priiskamise) pärast.

                                Comment

                                Working...