[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ceni
    Jube Noob
    • Feb 2010
    • 110

    #8626
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kusjuures, osad ajalugu mingil määral peale keskkooli õppinud inimesed arvavad hoopiski, et inimesed on aja jooksul hoopiski lollimaks läinud. Seda prolly seetõttu, et tänapäeval käsitletakse oluliselt ka average Joe ja võsapetsi kangelaste elu, samas kui sajandeid tagasi kirja pandud klassikutes peamiselt haritumate klasside elu.
    Jääb arusaamatuks, kuidas võsapetsi kangelaste elu kajastamine tänapäeva inimesi lollimaks teeb. Sajandeid tagasi oskasid kirjutada ja lugeda peamiselt mungad ja mõned aadlikud, kes moodustasid elanikkonast mõne protsendi. Talurahvas kükitas samal ajal oma suitsuonnides, töötas põllul või korjas metsavahel juurikad. Ei usu, et nad kuidagi tänapäeva mördiööbikutest (no offence, olen ka ise korduvalt ehitusel töötanud) intelligentsemaid mõtteid mõlgutasid.

    Comment

    • Viiidrik
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 128

      #8627
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Asi pole selles mida nad mõtlesid vaid mida nad oleks suutnud mõelda, inimene õpib neid asju ju millega ta kokku puutub, aga see ei näita ta võimekust alati.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #8628
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ega ei tähendagi. Lihtsalt antud hetkel kättesaadav kirjandus/meediakajastus eri ajastutest võib sellise eksliku mulje jätta.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #8629
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Ega kirjutatu ei levi ainult lugedes...

          Need samad mungad/aadlikud/lugejad inimesed levitasid kõike seda ka suuliselt ja see levis ka lõpuks suitsuonnis istuva talupojani ka.

          Comment

          • ceni
            Jube Noob
            • Feb 2010
            • 110

            #8630
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Ega ei tähendagi. Lihtsalt antud hetkel kättesaadav kirjandus/meediakajastus eri ajastutest võib sellise eksliku mulje jätta.
            Okei, ma algul arvasin, et see oli sinupoolne argument. Samas keskajal kirjutatud Boccaccio Dekameroni võib ju mingil määral võsapetsi teema alla liigitada :D


            Selles osas, kas keskmise tänapäeva läänemaailmas elava inimese ja mõne näiteks keskajal elanud inimese intelligentsi saab võrrelda ja kes peale jääks, oleneb täiesti, nagu eelnevalt mainitud, mille järgi seda mõõta. Võtame kaks inimest, kes alustavad puhtalt lehelt ilma eelnevate teadmistega. Kui võrrelda nende oskust metsas ellu jääda või talve üle elada, siis ma ei julgeks võitjat pakkuda. Kui aga võrrelda inimeste õppimisvõimet, siis ma pakun, et tänapäeva inimene on selles parem. Miks ma nii arvan? Kuna selleks on evolutsiooniline surve. Enam ei ole nii, et kõige tugevam võidab, vaid tihtipeale teevad ilma nutikad ja kohanemisvõimelised inimesed. Võibolla keskaja inimestega see vahe nii suur isegi ei ole, kuna piisavalt palju põlvkondi ei ole veel möödunud, kuid kui tänapäeva inimesti võrrelda vana-egiptuse elanikuga, olen üsna kindel, et vahe oleks märgatav.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #8631
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Üldse päris huvitav sari, 1-3 seasonid olen kõik läbi vaadand, 4as käsil
              Mulle ka meeldivad erinevad doksarjad.

              Mind lihtsalt huvitab ja üllatab maiade elu. Ebareaalsed kujud, mida raske isegi tänapäeval teha.
              Ja kui maailmalõppu ei tule, mida praegused maailmalõpukuulutajad siis räägivad :D? - mökmök, suu emmi täis...lol

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #8632
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Detsembris pidid ju Päikesel magnettormid hakkama ja kogu tänapäeva tehnika Maal tuksi keerama, vaata siis coca, et novembris rolli välja võtad ja kotiga panka raha tooma, pärast saab kõik vedelaks teha, siis hea mitu aastat lõõgastuda ja kännu otsas linnade põletamist mängida.

                Maiade kalendri järgi oleks pidanud Black Friday alles 2012 aastal tulema ja FT varad kaduma....lurjused valetavad.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8633
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #8634
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    PLOhu laud.
                    Vastane on mul märgistusega: plohu's suur vaal, seega olen eelnevalt teda nüpeldanud.
                    HUs ma HUDi ei kasuta


                    Kas riveril keegi foldib?


                    $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                    2 Players

                    Stacks:
                    Hero (SB) ($216.14) 108bb
                    BB ($303.22) 152bb

                    Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is SB 3 5 4 8
                    Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

                    Flop: K 4 3 ($24, 2 players)
                    BB bets $17.62, Hero calls $17.62

                    Turn: J ($59.24, 2 players)
                    BB bets $44.05, Hero calls $44.05

                    River: 8 ($147.34, 2 players)
                    BB bets $110.13, Hero calls $110.13

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #8635
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Detsembris pidid ju Päikesel magnettormid hakkama ja kogu tänapäeva tehnika Maal tuksi keerama, vaata siis coca, et novembris rolli välja võtad ja kotiga panka raha tooma, pärast saab kõik vedelaks teha, siis hea mitu aastat lõõgastuda ja kännu otsas linnade põletamist mängida.

                      Maiade kalendri järgi oleks pidanud Black Friday alles 2012 aastal tulema ja FT varad kaduma....lurjused valetavad.
                      Ei!

                      Vaata, et coca oma delli kõvasti fooliumisse mähib aga samal ajal jälgigu, et kõike ära ei kuluks - endalegi foolium mütsike kulub alati marjaks ära :D

                      Aga need päikesetormid on real shit. 1859. aasta magnetorm (maailma tugevaim magnetorm) keeras ju telegraafid perse ning juttude järgi virmalised olid nii eredad, et nende valguse käes sai isegi ajalehte lugeda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8636
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Mul pole lihtsalt sõnu. Päev algas ideaalselt, kuid õhtul 100% coolerid, set o setid, flopatud fullerid vs paremad fullerid (ainult plo200)...


                        Tundub, et tuleb gigoloks või koristajaks ära minna. Vähemalt pole lifetilti

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #8637
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          hang in there

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8638
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            more like im hanging myself :D

                            Comment

                            • MrRiver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 735

                              #8639
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kasumis ju - problem?

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #8640
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                                Kasumis ju - problem?
                                word

                                Comment

                                Working...