Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Jääb arusaamatuks, kuidas võsapetsi kangelaste elu kajastamine tänapäeva inimesi lollimaks teeb. Sajandeid tagasi oskasid kirjutada ja lugeda peamiselt mungad ja mõned aadlikud, kes moodustasid elanikkonast mõne protsendi. Talurahvas kükitas samal ajal oma suitsuonnides, töötas põllul või korjas metsavahel juurikad. Ei usu, et nad kuidagi tänapäeva mördiööbikutest (no offence, olen ka ise korduvalt ehitusel töötanud) intelligentsemaid mõtteid mõlgutasid.
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
TC
5
4
3
(
Comment