[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7876
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kindlasti pead oskama postflop omaha mängu, siis võid selliste kätega anytime callida.

    Micros calliks ka.
    Topsetiga oleksin ise samamoodi mänginud. Ei hakka kusema. Omaha pole kusemise mäng...lol

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #7877
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Vaatan sa päris palju HU omaha 1/2$ mänginud, tahtsin küsida kui palju sa regidega seal mängid või mängid ainult endast kõvasti nõrgemate mängjate vastu? Kas kõrgematel limiitidel ei anta HU enam actionit?
      Palju muidu enda mängu arendamisele aega kulutad nädalas või kuus?

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #7878
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        tcoopilt ei võta ühestki osa? Või online turniirid ei ole sinu ala? :P Või pole motti?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7879
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          plohu vaid bumming, regidega ei mängi üldse.
          arendusest niipalju, et 600s on väga regzine mäng ja tuleb õppida parematelt, chk-raised, floatid ja noted. Pidev töö. Soovitan regudega mängida 6maxi

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7880
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Isildur oli just PLO1ks, aga kaotas paar buyini ja tõmbas nahui. Gaash :D, a pole väga 1k isu hetkel..


            edit: 1 laud järel, mingi retarded minbuyin ja potitab iga käega :D (waitinglist 11 mängijat)

            edit2: ühes lauas, kus ta nulli tõmmati, siis vastane kirjutas:"is he busto?"

            lol

            edit3: reloadis end 300$ peale ja 14 mängijat waitingus
            Last edited by hotcocacola; 19.01.12, 21:23.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7881
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              lasin epic hu battlei praegu selle kuti vastu: http://www.pokertableratings.com/sta...rch/odd_oddsen

              5-6 lauda (uued 6max lauad). Mingi aja vältel lauad täitusid, a tegin uusi laudu juurde.
              Pretty fun. Jooksin mingi aeg väga sitasti ja siis väga hästi. Lõpuks ta quitis (suckoutisin paar korda).

              Päris sick lahing oli, pulss oli vahepeal väga laes :D. Kahju et mul siin Vostros HEMi pole, tahaks jubedalt paari suuremat kätt näha.
              Tegin paar väga suurt bluffi.

              Praegune sess jäi mingi +5bi vms


              Tänane 60€bi+50€ rebuys iGame omaha läx lõpus aiataha (õnneks sain miinimumkuludega hakkama[bi+rebuy+addon]).
              Callisin SBst end sisse ja floppasin Ts 5c 8c boardil T5Qc7c-ga päris suurelt. Leadsin poti ja sain buttonilt poti otsa. Tankisin pikalt. Mõistus ütles fold, aga lõpuks otsustasin et maybe seal ikka mingid readrawd+mastidrawd+ma tahtsin stacki suuremaks saada ja callisin end allinni. Obv 88xx vastas ja maha plangud.


              Enda suur lollus, pole vaja iga pasaga blindidelt sisse limpida, fuckmylife. Kas õppisin sellest? Eks näis :)
              Last edited by hotcocacola; 19.01.12, 23:14.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7882
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mis puutub live omaha turnasse siis: Damn, it sucks :D, ma ei suuda ühel laual PLOd mängida. Igav hakkab ja seega vahel tunduvad mõned eriti sitad käed väga ilusatena....(-----EV)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7883
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  [YOUTUBE]oei2lB9MBo0[/YOUTUBE]


                  lmao

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #7884
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    ma ei tea kas emv omaha on ka full ring?Minu arust live omaha peaks olema 6max v 4max
                    ful ringis käib lihtsalt munade sügamne ja kvaliteetkäe ootamine ja lõpuks 10bb omaha kätega flippamine

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #7885
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      9handed peaks standard olema küll, aga mäng ise pole siis vist tõesti suurem asi

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7886
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        9handed ehk Fullring omaha on retarded.
                        Eilsel turnal mingi aeg olime 6-7 kesi lauas...mmm that was nice. Kiire mäng, agressiivne, vähe limpimist jne

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #7887
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          [YOUTUBE]oei2lB9MBo0[/YOUTUBE]


                          lmao
                          LOOOL US NAVY :D kui vaja sõidavad üle ja läbi ja ribadeks ja lasevad õhku ja isegi läbi krdi majaka :D

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #7888
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Oeh, piinlik lausa vaadata kui vanu nalju pannakse üles ja veel millises formaadis.
                            Minu vanaema on ka noorem kui see nali, baidewei.


                            http://www.navy.mil/navydata/navy_legacy_hr.asp?id=174

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #7889
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Why u mad?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #7890
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Tra närvi ajab, kui vanu nalju tehakse. Ma ei saa aru, miks nad ei võiks uusi teha?

                                Why u mad?
                                see väljend on nii 2011. GTFO.

                                Comment

                                Working...