[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #10126
    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Minu 2012 kokkuvõte.
    Tänu heale aastalõpule jäi minu pokkeriaasta väiksesse kasumisse.
    Iseenesest ei tasu nuriseda, sest kui ONLINE ja LIVE tulemused kokku lüüa, siis tulemuseks jääb: +18118$, ehk keskmiselt 1500$/1134€ kuus.


    ONLINE pokker: Onlines mängitud jaotuste arv: 504 025 Mängutunde kokku: 1098h ! Online rahalaudade tulemus: +18 821$ (+14 234€) Online ...



    edit: Mängutunde kokku: 1098h !
    Last edited by hotcocacola; 30.12.12, 23:17.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #10127
      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Kas risk ja reward on tasakaalus selliste summadega mängides teenida ca 1k kuus? Aga noh eks rake ja profit parem ikka kui nothing D

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #10128
        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Peale jaanuari quit ja print$$$. Lihtne.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #10129
          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Olenemata downsingist teeniti soome ehitaja palk ära ikka.

          Comment

          • SuusaKunn
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 142

            #10130
            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Soome ehitaja ei saa 1k eur kuu, palgad algavad alates 3k pealt.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #10131
              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Aga Soome ehitajad ei teeni jaanuaris €30k. Kokkuvõte: mis tähtsust/seost sel on.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #10132
                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                LOL

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #10133
                  Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Family Guy S11 on lihtsalt mega sick :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10134
                    Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                    Soome ehitaja ei saa 1k eur kuu, palgad algavad alates 3k pealt.
                    Tõsi, aga mitu tundi nad kuus tööd rapsivad?
                    Ma aastas 1098h, seega 91,5h/kuus. Usun ja eeldan et Eesti kalevipojad lasevad vähemalt 200h kuus, oskab keegi täpsemaid numbreid öelda?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #10135
                      Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      No neil pole mitte mingit pinget seda tööd tehes ka. IMO on see kõige suurem vahe.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #10136
                        Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        LOL

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Ma olen ikka mõelnud, et kui hull üks timeloop ikka olla võib? Nüüd sain aru.

                        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                        No neil pole mitte mingit pinget seda tööd tehes ka. IMO on see kõige suurem vahe.





                        Pinget ikka jagub.
                        Last edited by Potsataja; 31.12.12, 01:27.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #10137
                          Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          lol mis siin üldse võrrelda on? mis see üks aasta nüüd loeb? Sama hästi võiks Armin Karult küsida, et "kle mees, kaotasid 2008 aastaga 2.5 miljardit eek, oli siis mõtet rapsida või?" Soomes ehitaja lükkas 30k eur aastaga - võta õppust.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #10138
                            Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            rofl
                            +1

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #10139
                              Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Ma olen ikka mõelnud, et kui hull üks timeloop ikka olla võib? Nüüd sain aru.
                              Timeloop suckib, aga ma ei leidnud paremat clippi sellest episoodist.
                              S11 E05 ja E06 on lihtsalt ebareaalselt head :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #10140
                                Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                lol mis siin üldse võrrelda on? mis see üks aasta nüüd loeb? Sama hästi võiks Armin Karult küsida, et "kle mees, kaotasid 2008 aastaga 2.5 miljardit eek, oli siis mõtet rapsida või?" Soomes ehitaja lükkas 30k eur aastaga - võta õppust.
                                LOL...n1, hea näide :D

                                Comment

                                Working...