Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Lõpetasin just enda raskeima ja ühtlasi ühe elu pikima sessi. Kahjuks lõpp läks aiataha. Liiga palju standard nuppude panemist flopis. FML
Enda mänguga olen rahul. Paar koledat bluffi ja paar nii-ja-naa ära stäkkimist.
Kahju et lõpp nii sitt oli
Lõpetasin just enda raskeima ja ühtlasi ühe elu pikima sessi. Kahjuks lõpp läks aiataha. Liiga palju standard nuppude panemist flopis. FML
Enda mänguga olen rahul. Paar koledat bluffi ja paar nii-ja-naa ära stäkkimist.
Kahju et lõpp nii sitt oli
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC



Comment