[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #7126
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Lõpetasin just enda raskeima ja ühtlasi ühe elu pikima sessi. Kahjuks lõpp läks aiataha. Liiga palju standard nuppude panemist flopis. FML

    Enda mänguga olen rahul. Paar koledat bluffi ja paar nii-ja-naa ära stäkkimist.
    Kahju et lõpp nii sitt oli

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7127
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Sick grindipäev oli. Kaks sessi ja 8200 VPPd.
      Nüüd magama ja homme vaatan uuesti laudadesse.

      Vaatasin lifetime plo600 graphi. Hetkel täpselt -10bi languses. Loodetavasti lähipäevadel tabab mind korralik +20bi upswing vms..


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7128
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Highstakes rexid. Andke nõu.
        Tahaks PLO1k-s praegu madistada, lauad seal niii fucking head, aga väga ei julge sinna veel jalaga astuda (scared money, suured summad jne).
        Mida teha :D?
        IMO sa biidid mängu ning müü oma action maha. Näiteks paned 10BI riski alla ehk $10 000 ning paned sellest näiteks 50% müüki. Diil kestab 10BI bustoni või näiteks 10,000 kätt. Selle aja sees peaksid limiidiga ära harjuma. Loomulikult 50% diili aeg kasumist kuulub investorile. Sul ei ole neid raske leida ja harjud limiidiga omades väiksemat riski (samas muidugi ka rewardi aga nagu aru saan siis pappi sul ion ja reward on alguses suva anyway)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7129
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          hmmm...see tundub päris huvitav plaan

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #7130
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Tänase päeva hittimisträxx

            [YOUTUBE]sg-7sNtjYiU[/YOUTUBE]
            (Y)


            Muidu selline kloppimine ei meeldi, aga sada asja oli korraga lahti ja ei jõudnud enne voxi kinni panna.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7131
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              IMO sa biidid mängu ning müü oma action maha. Näiteks paned 10BI riski alla ehk $10 000 ning paned sellest näiteks 50% müüki. Diil kestab 10BI bustoni või näiteks 10,000 kätt. Selle aja sees peaksid limiidiga ära harjuma. Loomulikult 50% diili aeg kasumist kuulub investorile. Sul ei ole neid raske leida ja harjud limiidiga omades väiksemat riski (samas muidugi ka rewardi aga nagu aru saan siis pappi sul ion ja reward on alguses suva anyway)
              jajah, ja siis ütleb et läheb EPT-le, diil lõpetatakse ära, aga tegelikult ei lähe ja teenib hullult profitit ja siis madista, et kas pärast EPT-le mitteminemist saadud profit läheb 50/50 või ei. tänan, aga PASS!

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #7132
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Lol @ SNE. Enne sa jõuad $25/$50 regulariks kui SNE-ks PLO600-s - sellise volüümi peale tuleb üsna kindlalt mingi 50 buy-iniline downswing korra külla ja siis kuu aega ei mängita ka :D

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #7133
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Lol @ SNE. Enne sa jõuad $25/$50 regulariks kui SNE-ks PLO600-s - sellise volüümi peale tuleb üsna kindlalt mingi 50 buy-iniline downswing korra külla ja siis kuu aega ei mängita ka :D
                  Mõni mees teeb selle 2.5 kuuga ära. Eluks muidugi aega ei jää...

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #7134
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas kuco Vaata postitust
                    Mõni mees teeb selle 2.5 kuuga ära. Eluks muidugi aega ei jää...
                    Mõni mees mängib miljon kätt kuus ka :)

                    Ainuke eestlane kelle vastu ma ei betiks, et kas teeb SNE ära, on ment52.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #7135
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Mõni mees mängib miljon kätt kuus ka :)

                      Ainuke eestlane kelle vastu ma ei betiks, et kas teeb SNE ära, on ment52.
                      in b4 HCC walks in and says: CHALLANGE ACCEPTED!!!!1

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #7136
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.


                        Urubu graphid teevad tuju alati rõõmaskas...


                        Kas roheline on fish? Roy seda tegelikult ei ole.
                        Покер — целое искусство, основанное на психологии, математике и простом везении! Как и где играть в покер? Узнаете здесь!


                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        11+h päevas oleks ränk jah, samas oli huvi teada saada ja väike katsetus teha (kuu+ mõned päevad ja 100 000 vpp-d) sisuliselt õnnestus ses mõttes et jõudsin ette antud aja jooksul oma 100 000 vpp-d täis ja sain milestone kätte, supernova staatus oli juba olemas eelnevatest kuudest vähemalt, 4000+ taala fpp poest läks kõik rolli sisse, selle mängisin maha :D
                        suht tappev ettevõtmine oleks jah, seda enam, et kui pole tegemist võitva rexiga siis aasta esimesed kuud tuleks väga nutused, kuna milestone asemel on esimene stellar reward vaid 1200 taala, et siis kui ainult milestone peale välja mängida hakkad teenima alles mitme kuu pärast. Ometi see elu siin Eestis on juba kord selline junn, et sunnib mõtlema igasuguste variantide peale, millega leib lauale tuua.
                        SNE tehes pead arvestama, et selle rahaline kasumlikkus tuleb välja alles teisel aastal. Ühe aasta ponnistusest pole väga lugu, kui sa teine aasta massiivse volüümiga peale ei sõida. Kui see pole plaanides, siis liiguks pigem limiitides agromalt üles.

                        Kaks aastat niiöelda no-life elu, kas oled selleks valmis pead ise otsustama.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #7137
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas siga Vaata postitust
                          SNE tehes pead arvestama, et selle rahaline kasumlikkus tuleb välja alles teisel aastal. Ühe aasta ponnistusest pole väga lugu, kui sa teine aasta massiivse volüümiga peale ei sõida. Kui see pole plaanides, siis liiguks pigem limiitides agromalt üles.

                          Kaks aastat niiöelda no-life elu, kas oled selleks valmis pead ise otsustama.
                          +1

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7138
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas siga Vaata postitust
                            SNE tehes pead arvestama, et selle rahaline kasumlikkus tuleb välja alles teisel aastal. Ühe aasta ponnistusest pole väga lugu, kui sa teine aasta massiivse volüümiga peale ei sõida. Kui see pole plaanides, siis liiguks pigem limiitides agromalt üles.

                            Kaks aastat niiöelda no-life elu, kas oled selleks valmis pead ise otsustama.
                            See loogika kehtib ainult siis kui su winrate on 0PT/BB ligi.... urubu graafikut näidata on ju lausa lolbad. kutt crushib aga totaalne flipretard. hea jooksu korral liiguks graafik vastupidises suunas.

                            ps! ega sa mõne erakonna heaks ei tööta, et nii hästi oskad statistikat väänata?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7139
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Ma ei võta SNE-d enda graafikusse, kuid eks vaatan ala märtsi, juuni ja septembri lõpus, mis seis on või kui kaugel ma olen. Kuid pigem tahas limiite crushida ning klotsi teenida (siis hakkaks EPT regulariks), kui netis end hulluks geneda :D.

                              600 on juba selline limiit, kus piisava volüümi ja winratega saaks EPTsid külastama

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #7140
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                600 on juba selline limiit, kus piisava volüümi ja winratega saaks EPTsid külastama
                                et äkki ittib...

                                Comment

                                Working...