Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Ma olen natuke rohkem selle maiiade kalendri kohta uurind ja tegelikult pigem arvatakse, et see kalender koosneb 5000 aastastest tsüklitest ja lihtsalt selle aasta detsembris hakkab uus tsükkel.
Ma olen natuke rohkem selle maiiade kalendri kohta uurind ja tegelikult pigem arvatakse, et see kalender koosneb 5000 aastastest tsüklitest ja lihtsalt selle aasta detsembris hakkab uus tsükkel.
TC

sellepärast kirjutasingi, et enamuses tõlgendatakse asju enda teooria kasuks seal.
Comment