[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #6541
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    VALE saab olla suhtumine, mitte see, kuidas sa siia ilma sünnid.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #6542
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      ma tean paari lesbit ja paari pepupoissi,ega nad väga haruldased pole

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #6543
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Sul on suvepäike põues
        Kevad õhtu on su vend
        Soovin et siinsamas õues
        Riietaksid lahti end
        Päästad mantli hõlmad valla
        Kleidinööbid lahti eest
        Tulvaveega rentslist alla
        Häbelikkus kaob Su seest
        Pille - Riin Pille - Riin

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #6544
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Sul on suvepäike põues
          Kevad õhtu on su vend
          Soovin et siinsamas õues
          Riietaksid lahti end
          Päästad mantli hõlmad valla
          Kleidinööbid lahti eest
          Tulvaveega rentslist alla
          Häbelikkus kaob Su seest
          Pille - Riin Pille - Riin
          [youtube]nphSa39Kn7k[/youtube]
          FYP

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #6545
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            FYP
            Huvitav miks Trubetsky-t pole tantsud tähtedega saatesse kutsutud. tantsima.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6546
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Kuu esimestel päevadel tõmbasin ca -1,5k ja tegin paari päevalise pausi
              Täna tegin comebacki





              $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

              Hero (BB): $342.20
              BTN/SB: $390.00

              Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with T 7 J Q
              BTN/SB raises to $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

              Flop: ($36.00) Q 7 9 (2 players)
              Hero bets $30, BTN/SB calls $30

              Turn: ($96.00) K (2 players)
              Hero bets $72, BTN/SB raises to $311.50, Hero calls $222.20 all in

              River: ($684.40) K (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $684.40
              Hero shows T 7 J Q (a straight, Nine to King)
              BTN/SB shows J 8 9 J (two pair, Kings and Jacks)
              Hero wins $683.90
              (Rake: $0.50)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6547
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Value check.


                $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

                BTN/SB: $281.75
                Hero (BB): $354.85

                Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q 7 K K
                BTN/SB raises to $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

                Flop: ($36.00) 5 8 K (2 players)
                Hero bets $26, BTN/SB calls $26

                Turn: ($88.00) T (2 players)
                Hero checks, BTN/SB bets $87.50, Hero raises to $310.85 all in, BTN/SB calls $150.25 all in

                River: ($563.50) 3 (2 players - 2 are all in)

                Final Pot: $563.50
                BTN/SB shows 6 J 5 2 (a pair of Fives)
                Hero shows Q 7 K K (three of a kind, Kings)
                Hero wins $563.00
                (Rake: $0.50)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6548
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Enne sessi algust uurisin käimasolevaid PLO200hu laudu. Leidsin ühe märgistatud vaala, kes istus 400se stackiga.
                  Obv natuke aega hiljem oli mul 882$ ja tal 0$. Eriti hea, kui ta bustosse minnes viisakalt kirjutab chatti: gg :)

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #6549
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



                    Kalendris olemas sul juba ?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #6550
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      heh

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #6551
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
                        Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
                        Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
                        Fakk, ma saan aru kui inimene ise on tõbras, pätt, kaabakas ja üleüldse inimsaast, siis on teda põhjust vihata, olgu ta siis gei, hetero, lesbi, metro või kes iganes.
                        Põhiline argument on, et mida nad siis paraaditsevad ja muudavad meie mehi geideks. Kui mehel läheb selle peale kõvaks, et teine mees tal lahti imeb, siis I got fucking news for you, odds are, et ta juba on gei. Nii lihtne see ongi. Mina ei suudaks ettegi kujutada, et ükski gei suudaks ever minu orientatsiooni muuta.

                        Mind ajab samamoodi oksele nähes kuidas enda vabal valikul end kuradi rasvaseks söönud mees ja naine tänaval amelevad. Ma ei lähe nende juurde :
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Veel vähem ma ei VIHKA neid rääkimata massilisest tagakiusamisest ja õiguste piiramisest. Näiteid on veel, mis minule endale tänavapildis ei meeldi, see oli vaid üks nendest. Üleüldine jutt, et meil on vaja meie liiki edasi kanda ja geid pidurdavad seda on lihtsalt täielik demagoogiline bs ja põhjuse otsimine kellegi mitte sallimiseks.

                        Püüdke ennast ja enda lähedasi õnnelikuks teha ja õnnelikult elada, mitte ärge kulutage selle asemel aega teiste inimeste tagakiusamiseks. See teeb hoopis teist saasta ja inimese, keda on tegelikult põhjust kiusata ja ignoreerida.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6552
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          melu.pokkeriprod.com - Lp juhatus! Hullemat sitta ei anna välja mõelda.

                          Ranka, natuke aega tagasi uurisid kuidas teha PP foorumit paremaks ja nüüd ilmusid välja sellega...bitch please. Palun jäta aknooli joomine.
                          Last edited by hotcocacola; 06.12.11, 10:59.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #6553
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6554
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              melu.pokkeriprod.com - Lp juhatus! Hullemat sitta ei anna välja mõelda.

                              Ranka, natuke aega tagasi uurisid kuidas teha PP foorumit paremaks ja nüüd ilmusid välja sellega...bitch please. Palun jäta aknooli joomine.
                              Melu.pokkeriprod.com ei ole pokkeriprode otsene osa. samamoodi ei ole svenza.pokkeriprod.com ega miljon.pokkeriprod.com. Sait kui PokkeriProd.com tsiteerib läbi RSS Feedi melu.pokkeriprod.com sissekandeid (nagu ka pokkerikool.com, PokerNews Eesti, Blogid jne) päevikute alafoorumis ja facebookis.

                              Samamoodi võiks Svenza kirjutada svenza.pokkeriprod.com alamdoomenile posti siis sõimaksid ka meid? Või kui kirjutaks keegi sama sissekande oma foorumi päevikusse - siis süüdistad ka meid?

                              Või saan mina millestki valesti aru?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #6555
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Ma saan Coca murest aru. Peale Melu tulekut on tema teema klickide arv langenud 9 (üheksa!) korda. Thread saver:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...