[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #5041
    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

    Juuli
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Peale swongi Starsi NL50FR
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    lill.exe

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #5042
      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

      ja ma mäletan kui sa ütlesid,et kuidas küll inimesed saavad FR mängida :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #5043
        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

        jap, eks näis kaugele regulaarne nittimine mind viib

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5044
          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

          downswingini ma usun ..

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5045
            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

            leits, tõmba ***** oma pasaga

            sina oma downswingi ja bustosse minemisega, oeh kurb

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #5046
              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

              Närvid l2bi v2?

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #5047
                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                btw see renate lugu on nuts!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5048
                  Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                  to leits: veel ei ole, aga kui ma seda su hala veel kuulan/loen, siis tõenäoliselt varsti liigun Oru tänavale.

                  harry: yeah

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5049
                    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                    Ma ei saa aru, miks sa neid mänge iga kuu vahetad. Näed ise ju, et nii 100BB kui shallow holdemis oled paras präänik. Miks PLO HU poolikuks jätsid?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5050
                      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                      Ma pole halanud ju .. printigzzzzzzzzzzzzz ja shipingzzzzzzzz ainult...

                      lol @ präänik

                      e: tee paar egotrippi ning kõik laabub ..

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #5051
                        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                        Lol see prääniku sõna ajas mulle ka naeru peale irl :D

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #5052
                          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          to leits: veel ei ole, aga kui ma seda su hala veel kuulan/loen, siis tõenäoliselt varsti liigun Oru tänavale.
                          Leits?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #5053
                            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                            irw, vana hea Oru Kodu. Btw, see vend on isegi leitsi moodi...

                            to ranka: ei vaheta iga kuu. Vahelduse mõttes vahetan.


                            edit 2: nl200 shallowis olen isegi 3,4bb/100 võitja, kuid variatsioon ajab öökima :(
                            edit 3: nl200 150bb+ stackiga mäng on nõrgem (23k kätt ja -1200$, ehk -2,61bb/100)
                            Last edited by hotcocacola; 15.07.11, 08:44.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #5054
                              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |



                              Too vend on ka siuga suht sarnane imo ..

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5055
                                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                                tubli oled

                                Comment

                                Working...