Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Tead,Sul eile laudades oli juba nii +2bi teenitud ja ootasid seal kuniks maha laristasid,mis passid seal? Pealegi ei suuda keegi hu@6mix stiile automaatselt vahetada pikka aega:hu tahab laia valikut 6-9 mix aga kitsamat preemiumite sarnaseid käsi.Nii need coolerid tulevad.Võta ühtlasem stiil erinevates limiitides ja downswing tuleb "odavam".
Tead,Sul eile laudades oli juba nii +2bi teenitud ja ootasid seal kuniks maha laristasid,mis passid seal? Pealegi ei suuda keegi hu@6mix stiile automaatselt vahetada pikka aega:hu tahab laia valikut 6-9 mix aga kitsamat preemiumite sarnaseid käsi.Nii need coolerid tulevad.Võta ühtlasem stiil erinevates limiitides ja downswing tuleb "odavam".


TC
A
9
3









Comment