[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Matrix7
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 11

    #5791
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Tead,Sul eile laudades oli juba nii +2bi teenitud ja ootasid seal kuniks maha laristasid,mis passid seal? Pealegi ei suuda keegi hu@6mix stiile automaatselt vahetada pikka aega:hu tahab laia valikut 6-9 mix aga kitsamat preemiumite sarnaseid käsi.Nii need coolerid tulevad.Võta ühtlasem stiil erinevates limiitides ja downswing tuleb "odavam".

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #5792
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      [YOUTUBE]fBzrVSPY4yY[/YOUTUBE]


      In be4:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #5793
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
        Tead,Sul eile laudades oli juba nii +2bi teenitud ja ootasid seal kuniks maha laristasid,mis passid seal? Pealegi ei suuda keegi hu@6mix stiile automaatselt vahetada pikka aega:hu tahab laia valikut 6-9 mix aga kitsamat preemiumite sarnaseid käsi.Nii need coolerid tulevad.Võta ühtlasem stiil erinevates limiitides ja downswing tuleb "odavam".
        lol?

        dre beats on bassisõbrale, kui mingi sündikääksatus ka loos on, siis seda vähem kuulda

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5794
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          dre beats on kindlasti ebareaalse hinnaga, aga selle eest kvaliteet on väga norm (eriti bassi osas). Peale selle välimus on solid (Y).

          Anyways, kas neid müüakse kuskil Eestis või ei :D?

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #5795
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #5796
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              osta mingid head klapid ja kõrvaklapivõim, tuleb odavam ja vb ka parem

              Comment

              • supastone
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 242

                #5797
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Siin ka.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #5798
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Neil sutsu väiksematel on retarded ülilühike juhe, vb suurematel ka, kui kodus kasutada tahad osta pikem juhe juurde. Aga koduseks kasutamiseks ma ostsin Logitechi G930 wireless klapid:


                  Nendega näed välja nagu Air Force One piloot, aga f*ck it, jube mugavad, saad kasvõi peldikus käies tümmi kuulata :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #5799
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    dr beatsidel peaks olema ka wireless variant, vähemalt kodukal on vastav info üleval


                    edit: 330$ ja coming soon...****, solid hind

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5800
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      omfg, mis vaal mul lauas oli:


                      $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players -

                      Hero (BTN/SB): $353.80
                      BB: $325.10

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 6 A 9 2
                      Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

                      Flop: ($24.00) 9 3 9 (2 players)
                      BB bets $17.60, Hero calls $17.60

                      Turn: ($59.20) 3 (2 players)
                      BB bets $30, Hero raises to $104, BB raises to $295.50 all in, Hero calls $191.50

                      River: ($650.20) K (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $650.20
                      Hero shows 6 A 9 2 (three of a kind, Nines)
                      BB shows T T J J (a flush, King high)
                      BB wins $649.70
                      (Rake: $0.50)


                      peale kätt insta hit and runnis, praegune tilt on lihtsalt ÜÜRATU
                      oüdfjdfg

                      Comment

                      • tafka31
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 853

                        #5801
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        miks tiltis?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5802
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Anonymous lauad on imo üks kohutavamaid asju mis online pokkeris olla saab. Superuserid, botid, kokkumäng - riku reegleid nagu süda lustib. Nagu näha siis 90%+ pokkeritubade security team on täiesti saamatu ja online pokkeri ajaloos kui midagi-kedagi on vahele võetud on see siiani olnud tänu mängijatele. Anonymous laudadega kaob mängijate poolne võimalus "pahasid" tabada.
                          See on väänatud statistika. Tõenäoliselt enamus juhte pokkeritodad avastavad ise ning lahendavad vaikselt. Keegi ei taha kisada üle foorumite: "Ma olen PokerStarsi security tiimist ja täna jälle leidsime 5 botti, eile 3 ja üleüldse viimase aastaga oleme keskeltläbi päevas leidnud 5 botti. Lisaks oli meil superuser jne."

                          Need, mis on mängijaid avastanud on pokkeritubade praak, mis kogemata immitsenud välja.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #5803
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            [YOUTUBE]T2doG1XmR4w[/YOUTUBE]


                            ROFLLLLLLLLL

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5804
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              oli natuke igav





                              $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -

                              SB: $44.10
                              BB: $50.00
                              UTG: $93.25
                              CO: $168.15
                              Hero (BTN): $123.00

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with K K 3 3





                              UTG raises to $3.50, 1 fold, Hero raises to $12, SB raises to $40.50,





                              1 fold, UTG calls $37, Hero raises to $123, SB calls $3.60 all in





                              , UTG calls $52.75 all in





                              Flop: ($231.60) J 6 5 (3 players - 2 are all in)





                              Turn: ($231.60) 6 (3 players - 2 are all in)





                              River: ($231.60) 4 (3 players - 2 are all in)






                              Final Pot: $231.60
                              SB shows 9 A A T
                              UTG shows Q 3 A 3
                              Hero shows K K 3 3
                              SB wins $131.30
                              (Rake: $2.00)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #5805
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Lol mis rigged näod :D

                                Comment

                                Working...