[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pafka666
    IP Olümspi
    • Jul 2009
    • 429

    #4996
    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Minu meeelst kohvimasin kodus on üsna kuradi halb mõte. Eriti kui on komme kohvi piimaga juua. Põhimõtteliselt peab iga päev pesema voolikud-ventiilid läbi, sest piim läheb hapuks muidu ja hakkab haisema.

    Kontoris on kõik masinad, mida ma kunagi näinud olen, vähemalt kord nädalas katki. Muidugi käive on neil ka suurem, aga ikkagi. Paras valu perses. Lisaks maksab ebamõistlikult palju.
    Ma tõesti ei taha teada, mis odavat jama te seal kontoris kasutate:) aga ma investeerisin mingi 5 aastat tagasi 20k eesti raha ja senini seisab kapi peal korralik aparaat nimega Philips ja teeb sellist kohvi, et see läga mida tehakse läbi paberfiltri ja lastakse kõrbeda kuskil kannus maitseb nagu tõrv. Asja point on eemaldatav piimakann, mida saab peale kohvi tegemist kohe panna külmkappi tagasi.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4997
      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

      kiidan paavo "relva". Oma silmaga näinud ja maitsnud +ev cappucinot! Aga no 20k EEK niiviisi magama panna...no way, ainult EPT Tallinna FT hitiga!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4998
        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Krt ma ei saa tõsiselt aru, mis inimesed kohvis näevad .. mingit mõrudat läga endale sisse ajada .. :D
        Miks sa viina jood? Samamoodi ju kibe vedelik.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4999
          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Miks sa viina jood? Samamoodi ju kibe vedelik.
          teeb tugevamaks ..

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5000
            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

            Kuna 6maxist ja NL200st on hetkel täiesti siiber, siis otsustasin vahelduseks Starsis reload boonuse vabastada. Mänguks NL50FR aka NITRING. Eks näis kuidas projekt välja kujuneb.
            Siiamaani olen teinud 2 edukat sessi.



            Paar pärli:

            1.)
            Poker Stars €50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1370475
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            MP: €50.00
            CO: €68.35
            BTN: €50.00
            SB: €75.75
            Hero (BB): €83.80
            UTG: €50.00

            Pre Flop: (€0.75) Hero is BB with 6 5
            4 folds, SB raises to €1.50, Hero raises to €5, SB calls €3.50

            Flop: (€10.00) 3 8 2 (2 players)
            SB checks, Hero bets €5.00, SB calls €5

            Turn: (€20.00) Q (2 players)
            SB checks, Hero bets €12.00, SB calls €12

            River: (€44.00) J (2 players)
            SB checks, Hero bets €27.00, SB raises to €53.75, Hero calls €26.75

            Final Pot: €151.50
            SB shows Q Q
            Hero shows 6 5
            Hero wins €149.50
            (Rake: €2.00)






            2.
            Poker Stars €50.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1370476
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            UTG: €50.75
            UTG+1: €56.15
            UTG+2: €62.25
            MP1: €53.65
            MP2: €51.35
            CO: €129.90
            Hero (BTN): €50.00
            SB: €50.00
            BB: €62.55

            Pre Flop: (€0.75) Hero is BTN with A A
            UTG calls €0.50, 4 folds, CO calls €0.50, Hero raises to €3, 2 folds, UTG calls €2.50, CO calls €2.50

            Flop: (€9.75) A 8 5 (3 players)
            UTG checks, CO checks, Hero bets €6.00, UTG folds, CO calls €6

            Turn: (€21.75) 6 (2 players)
            CO checks, Hero bets €15.50, CO calls €15.50

            River: (€52.75) T (2 players)
            CO checks, Hero bets €25.50, CO folds

            Final Pot: €52.75
            Hero wins €50.75
            (Rake: €2.00)


            peale mida järgnes väike arutelu vastasega lol:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #5001
              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Miks sa viina jood? Samamoodi ju kibe vedelik.
              Kusjuures mulle kohvi maitse räigelt meeldib, aga kofeiini kõrvalmõjud on ebameeldivad ja seega joongi vb 1-2 tassi kuus. Samas kanget rohelist teeb läheb iga päev vähemalt 1-2 tassi ja pole häda midagi. :)

              EDIT: Coca, imo pole vaja 56s ip bvb 3bettida. Päris mõnus käsi, millega floppi vaadata.
              Last edited by Pahvak; 13.07.11, 19:09.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #5002
                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Kusjuures mulle kohvi maitse räigelt meeldib, aga kofeiini kõrvalmõjud on ebameeldivad ja seega joongi vb 1-2 tassi kuus.
                +1 Ise paar aastat tagasi sai tööl ilmselt kõvasti liialdatud kohvi tarbimisega, et nüüd joon vb aastas mõned korrad ainult. Imelikult närviliseks teeb...

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5003
                  Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                  mina olen leidnud endale kohvi alles sellel aastal. Kui aasta alguses käisin Paavol külas ja ta proua serveeris seda +ev cappucinot, siis tekkis kohe insta sõltuvus!

                  ty pavak. Ma olen FRi mänginud sama vähe, kui sina tõenäoliselt PLOHUd, seega suht võhik lol. Pidevalt üritan 2-3 tühja/2-4 men lauda lahti hoida, sinna ilmub ikka jubedalt ahvenaid

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #5004
                    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                    mul sama asi, päris kohvi ei joo kunagi, aga maitse meeldib ja kofeiinivaba joon vahest.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5005
                      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                      Ai kuidas mlle meeldib avatud espressooa kohvipakk, värske, tugev ja intensiivne aroom....sickkkkkk kui hea

                      Comment

                      • Kallas
                        Julm Donk
                        • Mar 2011
                        • 40

                        #5006
                        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                        Kui Grindima hakkad, siis võta alati kohvipakk endaga kaasa.. Biidid paremini mby.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #5007
                          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                          Mul tekib kohvist rõve kass pärast ja väsimus ...aga maitse on tõesti hea. ja krt söögiisu võtab ka täiesti ära, kunagi enne trenni sai laksitud kofeka tablette ja pärast ei tahtnud söök alla minna, öäk.

                          Comment

                          • pafka666
                            IP Olümspi
                            • Jul 2009
                            • 429

                            #5008
                            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Miks sa viina jood? Samamoodi ju kibe vedelik.
                            Samal põhjusel miks sina ja pool universumit lisaks veel. 7 aastaselt 1. korda sellepärast et tundus huvitav, 16 aastaselt sellepärast et teised jõid ka, 21selt sellepärast et juba maitses ja alates 30selt sellepärast et muud ******* pole niikuinii teha.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5009
                              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                              Poker Stars €50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1370561
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              Hero (BTN): €60.40
                              SB: €49.25
                              BB: €31.20
                              UTG: €50.00
                              UTG+1: €94.05
                              MP1: €50.00
                              MP2: €51.35
                              CO: €59.55

                              Pre Flop: (€0.75) Hero is BTN with K K
                              3 folds, MP2 raises to €2, 1 fold, Hero raises to €5.50, 2 folds, MP2 raises to €13.50, Hero raises to €60.40, MP2 calls €37.85 all in

                              Flop: (€103.45) 9 K K (2 players - 1 is all in)

                              Turn: (€103.45) T (2 players - 1 is all in)

                              River: (€103.45) 5 (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: €103.45
                              Hero shows K K
                              MP2 shows A A
                              Hero wins €101.45
                              (Rake: €2.00)






                              sorrryy :D

                              Comment

                              • bubba
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 434

                                #5010
                                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                                Kas see on HEM või PT3?

                                Comment

                                Working...