Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |
eip, ma ei nimeta seda deepstack turniiriks
5tunnine turna pole deepstack. Tegemist regular Tartu turniiriga, kus lihtsalt 2x suurem stack kui muidu
eip, ma ei nimeta seda deepstack turniiriks

5tunnine turna pole deepstack. Tegemist regular Tartu turniiriga, kus lihtsalt 2x suurem stack kui muidu
TC
Comment