[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4846
    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

    eip, ma ei nimeta seda deepstack turniiriks

    5tunnine turna pole deepstack. Tegemist regular Tartu turniiriga, kus lihtsalt 2x suurem stack kui muidu

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4847
      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

      1.) Vastane on vaalapoiss, kes eelnevalt shoves 3b potis flopil A higha. Seekord olid asjad veic teist moodi...



      2.) Vastane kuulub küürvaalaliste seltsi. PTR oli -36k$ :)




      sry, tavaline handconverter ei tööta praegu


      edit: paneme ühe käe veel sellest sessist...
      Last edited by hotcocacola; 04.07.11, 01:13.

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4848
        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

        2.) kui oleksid vastase olukorras, kas 3betiksid ka tema käega BTN avangut ?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4849
          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

          kindlasti mitte. Seal standard setmineda


          just sain valmis sooja postituse enda Pärnu MVst
          Algstack 10k. Blindid 45min. Tegemist semi-deepstack turniiriga. Kohe alguses sain stacki ülesse showdownile minematta. Tasapisi olin 14k pe...

          Comment

          • anatoli grinder
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 337

            #4850
            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

            [QUOTE=hotcocacola;349713]kindlasti mitte. Seal standard setmineda


            Siin vaidleks natukene vastu...K6ik oleneb kui tihti stealid jne...isiklikult 3betin madalate poketitega neid kes stealivad palju...lihtsalt setminemisega sa ei saa piisavalt tihti kinni makstud kui floppad seti. teatud vastaste vastu on 3bet kindlasti kasumlikum.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #4851
              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              kindlasti mitte. Seal standard setmineda
              maybe 2 aastat tagasi. 3bet seal väga hea tegelikult.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #4852
                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Selle aasta LIVE deepstack tulemused:
                Nagu ma olen varemgi öelnud, siis cashis oled ikka fish, kuid turnadel tõesti hea. Mis tõstatab aga küsimuse: nahhui sa seda cashi lased ja turnadele (ka veebi omadele) kasvõi üheks-kaheks kuuks ei keskendu, et proovida, kas see on see, mida sa tegelt tegema peaks?

                Või oled veendunud, et veebiturnasid ei suudaks alistada? Kui nii, siis ehk viitsid ka põhjendada.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #4853
                  Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                  Veebiturnad on kurjast! See on natuke teine teema.

                  Arvan, et põhiline erinevus on keskendumises.
                  Live turniiridel enamjaolt oled ühes samas lauas, kus näed, mis lauas toimub. Ma panen igasuguseid asju kõrvataha (pm tellid). Neid telle kasutades on iga mängija vastu HUsse jääda fun, eriti raisetud pottides turniiri esimestel levelitel.
                  Tegelikult sellised live deepstack turniirid kubisevad vaaladest ja väga halbadest mängjiatest (tehakse imelikke liigutusi, ollakse callingstation ja makstakse välja mingi üüber pasaga jne).


                  On lihtsalt aja küsimus, mil küürvaalad bustosse tõmmatakse. Siinkohal tuleb mängu õnn, ala tõmmatakse 2-3 oudiseid, pre allinn AK vs TT vms. Ma üritan rohkem smallballiga hakkama saada, samas siis ei saa stacki nii kiirelt ülesse kui flippe vastu võttes.

                  Enamus live turniirimängijaid ei viitsi seal laua taga istuda ja lõppudelõpuks hakatakse lollusi tegema. Uskuge mind, väga paljud mängivad mingi 4-5 tundi giganitti ja siis ma ei tea, 3bet shovevad lambist mingi eheda pasaga 64s, A7o, KTo. Nagu wtf, mind ajab see naerma, aga never ma ei ütle vaalale seda.......väga hea et ta selliseid liigutusi teeb. GAMES ARE NOT DEAD!


                  Netiturniiridel ma ei saa keskenduda nii väga kindlale lauale, kindlatele inimestele, sest ma multitableks. Jah, on võimalus kasutada HEMi, aga see pole see...


                  ma ei ütleks et ma neticashis vish oleks, vishid ei näitaks pikas perpektiivis profitit

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #4854
                    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                    Esimest korda tajun seda,kui hea on korterit kesklinnas omada. Mul Pärnus korter nädalaks, kohe Endla teatri kõrval. Igal pool kohvikud, restod ja pubid. Siin on yks Viies Villem vms, mega odavad toidud ja suur menyy.....Winnnnnnn

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #4855
                      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                      Nagu ma olen varemgi öelnud, siis cashis oled ikka fish, kuid turnadel tõesti hea. Mis tõstatab aga küsimuse: nahhui sa seda cashi lased ja turnadele (ka veebi omadele) kasvõi üheks-kaheks kuuks ei keskendu, et proovida, kas see on see, mida sa tegelt tegema peaks?

                      Või oled veendunud, et veebiturnasid ei suudaks alistada? Kui nii, siis ehk viitsid ka põhjendada.
                      webiturnad on hoopis teine teema. Minuarust on nad täiesti mõttetud. Lihtsalt see mäng on nii standartne ja ilma readideta
                      Huvitav miks parimaid live mängijaid Leibold netis turkasi ei mängi? Loogiliselt võttes ta võiks ju vabalt 1ktaala iga pühapäev turniiride alla panna,Live ja net on 100% erinevad mängud

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4856
                        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                        VÕTSIN TELE2ST NETIPULGA JA PAREMUSELT TEISE PAKETI/KIIRUSE. HIND OLI VIST 15€ PER KUU JA 14P SAI PROOVIDA. ESIALGU JUBA PLAANISIN NEILE SELLE LIHTSALT TAGASI VIIA. AGA NO TÜRI, SEE NETT ON SUHT TIHTI AEGLANE JA KADUNUD, FOR FUCK SAKES NAHUI KYLL

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #4857
                          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                          Ma viisin Elisa ka tagasi just eile, no saast mis saast, isegi 9 km Pärnust ei toimi kuidagi. Mul ennem oli Kõu andsin selle onule, sellega olin väga rahul, sest see toimis kõikjal kus olen käinud, saaremaal, kuskil värskas vene piiri ääres jne.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #4858
                            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                            Tuleb tunnistada, et EMT ftw. Olen ikka igasuguses soos sellega netis käinud siiani pole hätta jäänud. Ja väga paljudes kohtades ikka ka 3g levi olemas. Ja uskuge mind, ma ikka metsa ja soode rex...

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #4859
                              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                              Mul on ka hetkel tele2 netipulk (6mbit, sul oli vist 3 siis?) ning siiani on toiminud korralikult.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #4860
                                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                                3 jap ja asun täpselt endla teatri kõrval....no wtf.

                                Comment

                                Working...