Re: [NL100 6max] hotcocacola
OPEM 55€sel HU NLHE turniiril jäin jagama 3-4ndat kohta. Kahjuks back2back ei tulnud ära.
Poolfinaalis hävisin: http://www.handconverter.com/hands/1071140
Vähemalt kaotasin hilisemasele võitja. Kahju et mu hea sõber (foorumist Chevy) ei suutnud finaalis võita ning jäi teiseks.
Lõpptulemus:
OPEM 55€sel HU NLHE turniiril jäin jagama 3-4ndat kohta. Kahjuks back2back ei tulnud ära.
Poolfinaalis hävisin: http://www.handconverter.com/hands/1071140
Vähemalt kaotasin hilisemasele võitja. Kahju et mu hea sõber (foorumist Chevy) ei suutnud finaalis võita ning jäi teiseks.
Lõpptulemus:
TC
7 
J
3
Comment