Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik
ega jah, ma ka ei raiska aega mingi mõttetu downeri peale. hiiter või ei mängi üldse rsk.
ega jah, ma ka ei raiska aega mingi mõttetu downeri peale. hiiter või ei mängi üldse rsk.

Comment