[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #4231
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    ennustan sellele postile umbes 2 lehekylje jagu re-leveleid ja pilte :D

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #4232
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
      ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.Pealegi ei pea Sa kogu kaardigeneraatori variatsiooni kaasa jooksma??
      ma ise mõtlesin just täpselt sama asja.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4233
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        ma ise mõtlesin just täpselt sama asja.
        +1, mul ema rääkis seda juba ammu, aga mai uskunud teda..
        Last edited by emmimees; 09.04.11, 18:42.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #4234
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          ma ise mõtlesin just täpselt sama asja.
          +1

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #4235
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            +1
            +1

            Comment

            • Italiandude
              Bännitud
              • Apr 2011
              • 79

              #4236
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              +1
              +mirrion




















              trololololololololololololol

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #4237
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                :D:D:D

                Comment

                • Matrix7
                  Räme Fish
                  • Dec 2010
                  • 11

                  #4238
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  ..jah,niikaua kui peremees Egiptuses puhkab võime rahulikult keelt peksta:näiteks eile mängisin ise absoluutselt õiget pokkerit ja tegin 1000+ nöpsi oma mängutoosis PS-is ja OO-s panin turna võidu ka kotti.Kuskil ei näinud miinust-kui laud vähegi hakkas miinust tootma panin kinni ja otsisin uue.20-25 korda või nii ja et mitte uni peale ei tuleks lasin kolm lauda kogu aeg lahti olla.Igati rahul..
                  Last edited by Matrix7; 11.04.11, 14:37.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #4239
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    Mida sa teed, kui tuleb PLO HU-s mingi -50bb kaotav fish, kes igat kätt 3betib ja postflop end 30%-ga ära stackib ja mitu korda hitib? Lased jalga või mängid edasi? Ma donatesin eile ühele sellisele 15 BI, aga ei saanud järgi ka jätta. Mingit tilti ei tulnud, lihtsalt naljakas oli vaadata juba üks hetk. Aga lauda vahetada ja mingi BE tegelasega madistada ei olnud küll mingit soovi.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #4240
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Mida sa teed, kui tuleb PLO HU-s mingi -50bb kaotav fish, kes igat kätt 3betib ja postflop end 30%-ga ära stackib ja mitu korda hitib? Lased jalga või mängid edasi? Ma donatesin eile ühele sellisele 15 BI, aga ei saanud järgi ka jätta. Mingit tilti ei tulnud, lihtsalt naljakas oli vaadata juba üks hetk. Aga lauda vahetada ja mingi BE tegelasega madistada ei olnud küll mingit soovi.
                      o_O
                      Palju siis PLOHUs normaalne roll olema peaks üleüldse? Nagu ma aru saan, siis võib isegi 100bi'st väheks jääda, kui pmtl 2 sessiga pole mingi probleem retardi vastu 30% rolli ära kaotada.

                      Comment

                      • Matrix7
                        Räme Fish
                        • Dec 2010
                        • 11

                        #4241
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        ..vot selleks 6/6 või full lauda minnaksegi,et seal rohkem fishe ja kui juba konkreetselt tead,siis muidugi ei vaheta lauda-ma pidasin silmas rohkem hea-halb jooks.Ise ei taha halva jooksu peale aega ja BI raisata..

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #4242
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          :D:D:D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #4243
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            Mille pealt seda halba jooksu ennustatkse?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #4244
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              Eks ikka tähtedeseisu ja teepuru pealt :).

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #4245
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
                                Ise ei taha halva jooksu peale aega ja BI raisata..
                                +1

                                Kuidas halba jooksu muidu peletad?

                                Comment

                                Working...