[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4201
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    aprilli alguses lähen nädalaks egipti. Käisin täna raha vahetamas, võtsin 30x1$seid usa dollareid ning hiljem tuli mõte, et mingi kord lähen Tavidisse ja ostan 500$ eest 1$seid, kummiga kokku ja arvutikõrvale: minu esimene mega-brick, lmao :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kuldne plaan (alla ja üllesse panen 100$se ja no hui keegi teab et sees on 1$sed :D)
    Last edited by hotcocacola; 30.03.11, 13:37.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #4202
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      Hea mõte ...pididki pildi tegema arvutilaua setupist, vaata, et klots ka peale jääb.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4203
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        leitsiga lähete õlitama egipty?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4204
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          eip

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4205
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            õli nali pole enam IN :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4206
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

              ospjgfskhfokjadf

              OO on ainuke tuba, kus ma olen lifetime pasalt jooksnud, eriti see kuu.
              Järjekordne hea näide.

              flopil AI

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4207
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                ospjgfskhfokjadf

                OO on ainuke tuba, kus ma olen lifetime pasalt jooksnud, eriti see kuu.
                Järjekordne hea näide.

                flopil AI

                imo pead lepingu "yle kandma" starsi ... sad team pro estoniaks äkki

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #4208
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  küll ka see aeg tuleb

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #4209
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    Fucking Märts 2011:

                    Nonii. Kas nutta või naerda? Nutta sellepärast, et kuulõpp oli katastroof. Naerda sellepärast, et rahaliselt teenisin täiesti arvestava klot...


                    istuge sisse.


                    edit: Hetkel meeletu siiber omahast ja online pokkerist. Õnneks järgmised 3 päeva olen Pärnus Pokerstars Estonian Cupil ning 10ndal sõidan nädalaks Egipti. FTW!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #4210
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      Suht standard omaha graph ju, milles probleem? Seni kuni plussis oled peaks kõik korras olema.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4211
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        mitte lihtsalt omaha, vaid hu..

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #4212
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          egipt on mõttetu:)

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #4213
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            Veerandhaige, et 250k korda on seda topicut vaadatud, isegi teades, et 100k sellest on coca enda poolt vaadatud.
                            gg @ eesti karikas, varsti on leibolt minicoca, mitte vastupidi:)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4214
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              Pärnu Pokerstars Estonian Cupil sain 9. ja 750€.
                              Print.....

                              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #4215
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                Aus küsimus..kas sa kavatsed hakata nl200 poole ka liikuma uuesti (meenub miskit, et sa oled ikka seal ka mänginud 6max aegadel)? Ma ei tea, mis ajast sa ikka nl50/100 piirimail, samas oled võitev mängija ja roll nagu peaks kasvama. Milles asi, et pole jõulist läbimurret tegema hakanud ?

                                Comment

                                Working...