Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik
aprilli alguses lähen nädalaks egipti. Käisin täna raha vahetamas, võtsin 30x1$seid usa dollareid ning hiljem tuli mõte, et mingi kord lähen Tavidisse ja ostan 500$ eest 1$seid, kummiga kokku ja arvutikõrvale: minu esimene mega-brick, lmao :D
kuldne plaan (alla ja üllesse panen 100$se ja no hui keegi teab et sees on 1$sed :D)
aprilli alguses lähen nädalaks egipti. Käisin täna raha vahetamas, võtsin 30x1$seid usa dollareid ning hiljem tuli mõte, et mingi kord lähen Tavidisse ja ostan 500$ eest 1$seid, kummiga kokku ja arvutikõrvale: minu esimene mega-brick, lmao :D
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
kuldne plaan (alla ja üllesse panen 100$se ja no hui keegi teab et sees on 1$sed :D)
TC

Comment