[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #4351
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4352
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Kuskilt võiks nagu piir ka minna, pole üldse enam naljakas imo..
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4353
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Jap, matrix = coca.
        Mystery solved.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4354
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          Kährik on oma elupaiga suhtes vähenõudlik, leppides vanade rebase ja mägra urgudega või mõne kaljupraoga. Häda korral ajab asja ära ka mahalangenud puu okste alla tehtud ase. Elab ta sega- ja lehtmetsades, taimestikurikastel jõe- või järvekallastel jne. Kährik on aktiivne öösel ja videvikus. Enne talve saabumist kogub ta endale rasvavarusid. Nimelt on kährik ainus taliuinakut tegev koerlane. Taliuinaku veedavad tavaliselt isas- ja emasloom koos. Söövad nad kõike, millest jõud üle käib. Loomsele toidule lisaks tarbivad nad palju taimset toitu. Suurt kahju tekitavad nad kohati maaspesitsevate lindude pesi ja poegi süües.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #4355
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
            Uus ametlik tiltimaandamise teema
            jah. Teate, poolteist tundi rattasõitu + 100g Jägermeistrit tühjale kõhule = feelgood.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #4356
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik



              Davai mad skillz'ga vennad, laske näppudel käia ja tootke pilti :D

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #4357
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by HU grinder; 20.04.11, 14:50.

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #4358
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  Haha:D Nii haiged pildid lihtsalt :D
                  Ootame coca kommentaare asjale:D

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4359
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #4360
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4361
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #4362
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          HAHAAA :D
                          Nice Pastilaa..nice :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #4363
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            Rahu maandusin tunnike tagasi ja hetkel liigun Tartu poole. Viimased lehed on solid poste täis. Pean nõustuma emmimehega, igal asjal on piir. Enamus töötlusi on mõnusalt muhedad, kuid kuid...
                            Imo parim oli see KK top seti teema, :D. Väga bueno.
                            Puhkus oli mõnus. Tahax juba grindima,kuid kõigepealt pean end usa teemaga kurssi viima, olen kindel et sellest jamast on voimalik profitit loigata

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #4364
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              Sul topelt postid kõik, Coca!

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #4365
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                ta pole kaua postitanud:D, vaja j2rgi teha k6ik:D

                                Comment

                                Working...