[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Matrix7
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 11

    #4186
    Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    Tere! KIndlalt olen sama meelt,et onlain turna on ..tt ajaviide.Ise vaatasin Su videot:kuidas mängida.. ja proovisin ka.9* langesin välja 2* sain rahadesse.Aega kulub palju ja tolku vähe.Sa tuled ju cashist-hedsaupist ja käte valik on lai-turnal full-lauas on häving kindel.pead aint premiumitega hittima ja ootama:Sina vaevalt viitsid kalameest mängi Laudu ka sul palju lahti-siblid seal nagu tibu-teed halbu moove ja käsi ei tule niipalju,et tasa teha,turna saab enne otsa.Peaksid ikka oma liistude juurde jääma! Palun tee veel video kuidas ei tohi turnasid mängi:saaks palju rohkem nalja!!!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #4187
      Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      llol

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4188
        Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        Algselt postitas qjet Vaata postitust
        #1 käsi, miks sa 4betid ja potti suureks ajada sellise käega?
        Meie omavaheline mäng oli kord selline,ehk siis mul positsioon ja pm nuts tema rangei vastuuuuuuuuu,standard

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4189
          Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
          Tere! KIndlalt olen sama meelt,et onlain turna on ..tt ajaviide.Ise vaatasin Su videot:kuidas mängida.. ja proovisin ka.9* langesin välja 2* sain rahadesse.Aega kulub palju ja tolku vähe.Sa tuled ju cashist-hedsaupist ja käte valik on lai-turnal full-lauas on häving kindel.pead aint premiumitega hittima ja ootama:Sina vaevalt viitsid kalameest mängi Laudu ka sul palju lahti-siblid seal nagu tibu-teed halbu moove ja käsi ei tule niipalju,et tasa teha,turna saab enne otsa.Peaksid ikka oma liistude juurde jääma! Palun tee veel video kuidas ei tohi turnasid mängi:saaks palju rohkem nalja!!!
          Edaspidi jään oma liistude juurde, online cash ja live mtt

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #4190
            Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Kõigile meeldib see blogi.

            Üheskoos lugema.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #4191
              Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Meie omavaheline mäng oli kord selline,ehk siis mul positsioon ja pm nuts tema rangei vastuuuuuuuuu,standard
              Sa ajad endal variatsiooni räigelt kõrgeks sellega. Villain on esimese post-flop liigutuse peale committed. Ja kui sa ise floppi halvasti tabad, siis teed tõenäoliselt tema vastu tihti vea. Praegu tabasid nutsi floppi. Aga kui second pair+aukuost oleks olnud? Või mingi paired board a la KKQ või 229, mida tabad poolkõvalt?

              Ma arvan, et su liigutus oleks hea, kui te oleksite 200bb deep. Ise olen samasugust stiili harrastnud totaalse agrodonki (3bet 60%, 4bet 100%) vastu. Kõige ebameeldivam kogemus oli 2 päevaga 30-35 buy-ini kaotada. Järeldasin sealt, et viga pole mitte ainult halvas jooksus, vaid minu enda halvas kohandumises vastase stiiliga.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #4192
                Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                [PLO50 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4193
                  Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  Coca, mis siblid seal nagu tibu ?

                  Comment

                  • MM
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 129

                    #4194
                    Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    Final Pot: t18590
                    Hero shows J J
                    BB shows Q A
                    Hero wins t18765.00
                    BB wins t25
                    (Rake: t-200)
                    Rake sööb sul kõik kasumi ära turkadel. Pole ime et ei biidi.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4195
                      Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                      [PLO50 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik
                      y
                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Coca, mis siblid seal nagu tibu ?
                      sibsibsibbb
                      Algselt postitas MM Vaata postitust
                      Rake sööb sul kõik kasumi ära turkadel. Pole ime et ei biidi.
                      selle pealt võix rakeback ka tulla, vähe ei läheks rbproks :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4196
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        Incase, kui kedagi peaks kottima, mida tähendab "RakebackPRO", lol

                        Sai soetatud uus arvuti ja ekraan. Lähiajal üritan enda "setupi" korda teha ning sellest ka pilt teha. Uus arvuti on mõnusalt kiire, HEMi al...



                        edit: lisasin eraldi ka Omaha ja Holdemi tabelid
                        Last edited by hotcocacola; 28.03.11, 22:40.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4197
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          FOR FUCK SAKES, lõpuks ometi sain uuel kastil msni tööle. Olen proovinud tuhandet eri versiooni, eri portable versioone, alati sama pask, jookseb kokku teatud ajal.

                          Lõpuks uusima versiooni portable variant ja kõik töötab. Muide, kui kellelgi soovi siis:



                          Jah olen MSNipede, sry, liiga vajalik suhtlus- ja töövahend

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #4198
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            krdi sa oled mul kah msnis ja ükskord tahtsin midagi küsida omaha kohta vaatasin et vana tropp terve päev ei logi sisse.
                            Ja pealegi miks skype ei kasuta too vähe mõnusam mu arust

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4199
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              sest skype on vähestel.

                              praeguse msniga üks jama veel, kuna list on suht täis (1000 kontakti läbi mustmiljon aasta), siis mingeid kontakte (uuemaid eriti) ta ei tunnista. Anyways, paras kepp....ehk siis vihje, et oleks aeg uus msn teha

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4200
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                sest skype on vähestel.

                                praeguse msniga üks jama veel, kuna list on suht täis (1000 kontakti läbi mustmiljon aasta), siis mingeid kontakte (uuemaid eriti) ta ei tunnista. Anyways, paras kepp....ehk siis vihje, et oleks aeg uus msn teha
                                Impordi läbi facebooki Skypesse kõik kontaktid ja näed kui paljudel tegelt skype on.

                                Comment

                                Working...