Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
lol,100€ sain eile ja kinni tõesti ei peata kui auto on korras ja ise ka korralikult sõidad,ma olin mingil saanil kainekas kus 1 esituli pm ei põlenud ja kindlustus puudus.Mulle muidugi öeldi ,et kõik korras =)
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
TC


Comment