Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
e-koolitust ei soovita kellelegi, mine käi ikka kohapeal, seal on sul võimalik küsida ja saad rohkem infot ja targemaks..
e-koolitust ei soovita kellelegi, mine käi ikka kohapeal, seal on sul võimalik küsida ja saad rohkem infot ja targemaks..
TC
Comment