Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
gay... what?
Kui ma selle foorumiga liitusin aasta tagasi siis oli mu dp durr, aitas motivatsiooni üleval hoida. Viimasel ajal paneb stars räigelt näkku, tildiprobleemid ja mõtlesin, et teeks väikse eesmärgi jälle endale. Tõstab motivatsiooni, kui eesmärk silmeees.
Imo võiks rohkem keskenduda Eestile, kus on juba meil enda PRO'd olemas ja ei pea enam iidolitena mingeid durre või phile kasutama. Need ajad on tänaseks möödas.
Pole palju neid inimesi, kes teevad Eestile nime pokkerimaastikul maailma mastaabis. Ega durr ka õnnelik pole, et ta pildid kõikjal aga ma arvan, et oleks aeg sellega ära harjuda. Varem või hiljem on ka Eesti PRO'd foorumites avatarideks. Kusjuures imestan, et ma alles kolmas? wtf. Nagu vähe siin päevikul oleks lugejaid(kuigi blogi raudselt populaarsem)
Tegin selle avatari ise(sobib foorumi suurustega.) Aega läks aga jagan seda lahkelt:
Igal juhul tuleks promoda kodumaiseid tegijaid, kaasaelajad annavad ikka hoogu juurde. Kes tahab ka movemendiga liikuda ja austust näidata võib ka selle avatariks lisada. Ma usun, et ma pole ainuke:)
gay... what?
Kui ma selle foorumiga liitusin aasta tagasi siis oli mu dp durr, aitas motivatsiooni üleval hoida. Viimasel ajal paneb stars räigelt näkku, tildiprobleemid ja mõtlesin, et teeks väikse eesmärgi jälle endale. Tõstab motivatsiooni, kui eesmärk silmeees.
Imo võiks rohkem keskenduda Eestile, kus on juba meil enda PRO'd olemas ja ei pea enam iidolitena mingeid durre või phile kasutama. Need ajad on tänaseks möödas.
Pole palju neid inimesi, kes teevad Eestile nime pokkerimaastikul maailma mastaabis. Ega durr ka õnnelik pole, et ta pildid kõikjal aga ma arvan, et oleks aeg sellega ära harjuda. Varem või hiljem on ka Eesti PRO'd foorumites avatarideks. Kusjuures imestan, et ma alles kolmas? wtf. Nagu vähe siin päevikul oleks lugejaid(kuigi blogi raudselt populaarsem)
Tegin selle avatari ise(sobib foorumi suurustega.) Aega läks aga jagan seda lahkelt:
Igal juhul tuleks promoda kodumaiseid tegijaid, kaasaelajad annavad ikka hoogu juurde. Kes tahab ka movemendiga liikuda ja austust näidata võib ka selle avatariks lisada. Ma usun, et ma pole ainuke:)
TC

4
8

Comment