[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #6106
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    gay... what?

    Kui ma selle foorumiga liitusin aasta tagasi siis oli mu dp durr, aitas motivatsiooni üleval hoida. Viimasel ajal paneb stars räigelt näkku, tildiprobleemid ja mõtlesin, et teeks väikse eesmärgi jälle endale. Tõstab motivatsiooni, kui eesmärk silmeees.

    Imo võiks rohkem keskenduda Eestile, kus on juba meil enda PRO'd olemas ja ei pea enam iidolitena mingeid durre või phile kasutama. Need ajad on tänaseks möödas.

    Pole palju neid inimesi, kes teevad Eestile nime pokkerimaastikul maailma mastaabis. Ega durr ka õnnelik pole, et ta pildid kõikjal aga ma arvan, et oleks aeg sellega ära harjuda. Varem või hiljem on ka Eesti PRO'd foorumites avatarideks. Kusjuures imestan, et ma alles kolmas? wtf. Nagu vähe siin päevikul oleks lugejaid(kuigi blogi raudselt populaarsem)

    Tegin selle avatari ise(sobib foorumi suurustega.) Aega läks aga jagan seda lahkelt:


    Igal juhul tuleks promoda kodumaiseid tegijaid, kaasaelajad annavad ikka hoogu juurde. Kes tahab ka movemendiga liikuda ja austust näidata võib ka selle avatariks lisada. Ma usun, et ma pole ainuke:)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6107
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Tubli oled Von, nagu ütlesin :D.

      Con. Sheerid enda pilte, ma esitleks sind kogu foorumile :).

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #6108
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Pros and cons of being a sponsored pro.

        See what i did there? Its funny cause his name is con.

        Last edited by KristjanLaas; 14.11.11, 23:21.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #6109
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Kas keegi peale minu ja Estpatricku tulevasel nädalal Baltic Winter festivali mängib?

          Either something is wrong or the page doesn't exist.

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #6110
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            võibolla kolmapäeval mängin kui ärgates 30+ mängijat kirjas on, ei viitsi sng pärast tallinnasse sõita. maini niikuinii ei mängi, sest sa käskisid side eventidele keskenduda :)
            ja mis tulev nädal? esimene turiir on juba homme

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #6111
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              HCC, sa ole nende fännidega üldiselt ettevaatlik. Kõigepealt panevad sinu pilti avatariks, siis hakkavad kirju kirjutama ja pole kaugel ka aeg, kui intiimsed asjad hakkavad ära "kaduma".

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #6112
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                jah, pean võtma J.Biiberist eestkuju ja enda aluspesu ära põletama. Raisad hakkavad enda bankrolli niimoodi veel kasvatama :S:D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6113
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas runnar Vaata postitust
                  võibolla kolmapäeval mängin kui ärgates 30+ mängijat kirjas on, ei viitsi sng pärast tallinnasse sõita. maini niikuinii ei mängi, sest sa käskisid side eventidele keskenduda :)
                  ja mis tulev nädal? esimene turiir on juba homme
                  kle jap, õhtul juba warmup.
                  Mul endal Estpatrickuga saunaga tuba terve nädal. Seega peale raskeid tööpäevi saab mõnusalt lõõgastuda:).

                  Mainil 12 kirjas, mida on praeguse seisuga ikka suht 2-3x rohkem, kui tavaliselt. Usun et 30 tuleb ilusti täis.
                  40 on juba nats ulme i guess.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6114
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Runnar, tegid Belgia turna satikat täna. Mis arvad, lähme? Ma ise võtsin selle tõsiselt enda ajakavva, täpselt peale Prahat vist lähen. Hetkel veel hotell lahtine :). Nädal hotelli (seal samas kus turna) on mingi 525€. Kahepeale see ära maksta pole üldse nii halb.

                    Ise plaanin minna Praha - Brüssel @ 12.dets


                    info teistele: http://www.belgianpokerseries.com/tournaments/bpsfinal/

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #6115
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Väga halb ja kaotav regular-fish.



                      $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -


                      BTN: $100.00
                      Hero (SB): $316.40
                      BB: $200.00
                      UTG: $539.15
                      CO: $256.90

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with A A 4 T
                      UTG raises to $6, CO raises to $20, 1 fold, Hero raises to $68, 2 folds, CO calls $48

                      Flop: ($144.00) 9 3 8 (2 players)
                      Hero bets $142, CO raises to $188.90 all in, Hero calls $46.90

                      Turn: ($521.80) Q (2 players - 1 is all in)

                      River: ($521.80) 4 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $521.80
                      Hero shows A A 4 T (a pair of Aces)
                      CO shows T Q K A (a pair of Queens)
                      Hero wins $519.80
                      (Rake: $2.00)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #6116
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -

                        SB: $179.35
                        Hero (BB): $586.55
                        UTG: $817.50
                        CO: $22.55
                        BTN: $221.55

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J 8 Q T
                        2 folds, BTN raises to $5, 1 fold, Hero calls $3

                        Flop: ($11.00) T Q 9 (2 players)
                        Hero bets $8, BTN calls $8

                        Turn: ($27.00) A (2 players)
                        Hero bets $14, BTN calls $14

                        River: ($55.00) 9 (2 players)
                        Hero checks, BTN bets $36, Hero raises to $161, BTN calls $125

                        Final Pot: $377.00
                        Hero shows J 8 Q T (a straight flush, Eight to Queen)
                        BTN mucks A 5 A K
                        Hero wins $375.00
                        (Rake: $2.00)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6117
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Mida hiiterit.
                          Sinna lauda minnes oli antud vastane 750$ peal. Kõik teised vaid kaotasid talle.
                          Uskumatu, mis hiiter praegu seljas on...

                          Lihtsalt wow, kõik asjad peavad, vajalikud kaardid jooksevad kõik paika.


                          $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -

                          BB: $396.00
                          UTG: $524.50
                          CO: $51.00
                          Hero (BTN): $323.90
                          SB: $337.15

                          Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with A 4 7 A
                          UTG raises to $7, 1 fold, Hero raises to $24, 2 folds, UTG raises to $41, Hero raises to $126, UTG calls $85

                          Flop: ($255.00) T 4 9 (2 players)
                          UTG checks, Hero bets $197.90 all in, UTG calls $197.90

                          Turn: ($650.80) 2 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($650.80) 2 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $650.80
                          UTG shows J 5 J 9 (two pair, Jacks and Deuces)
                          Hero shows A 4 7 A (two pair, Aces and Deuces)
                          Hero wins $648.80
                          (Rake: $2.00)
                          Last edited by hotcocacola; 15.11.11, 05:50.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #6118
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Viimane sess jäi +1350$, ehk pea +7bi.
                            Kuigi arvasin et kasum on kindlasti üle 2k.
                            Tlna tripp ja väike puhkus on mängule mõjunud hästi (Y). Reedel kell 07.00 olin Tlnas ja alates sellest ajast olen teinud ca 7-10 sessi.
                            Neticashi profit: ´+5064$
                            Turnad: -650$
                            Live turnad: -220€

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #6119
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Mul praeguses läpakas HEMi pole, aga tõenäoliselt on mul hetkel Career Peak.
                              Solid Printingzzz.

                              Andu_andu kuud ma ei ületa, va juhul kui peaksin sama runniga kuu lõpuni keevitama, kuid see on ebareaalne.
                              Sihiks cashi +10k+ boonused-turnad

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6120
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Viimased nädal aega trackib PTR nii valesti. Tundub et kõik sessid mil näitan suurt profitit, seda ta ei taha kajastada ning kõik suured sessid, kus hävin, neid kajastab 100%- lol.



                                Märkasin, et kasutaja Con on lisanud enda avatariks minu pildi. Viimati tegi seda ment ja Oliverk. Oliver muutis ära.
                                Kuid ma tõesti ei saa aru, kas ollakse kiiksuga vms? Kas tegu on mingi erilise vajadusega? Mis rahuldus saadakse, sellest, et lisatakse teise Pokkeriprode foorumi kasutaja pilt enda avatariks? Minuarust väga retarded.
                                Või kujutatakse endale ette, kui nad moded on, siis võivad nad kõike teha?

                                Minuarust suht imelik, et ise ollakse madala profiiliga, kuid Internetis ja arvutitaga ollakse väga julged

                                Ranka kunagi mainis, et neil pole spets reelgit millised avatarid olla tohivad vms, kuid tundub väga imelik ja retarded, panna enda avatariks teise foorumlase pilt. Ma saan aru, et mõned on kapist välja tulnud, või plaanivad seda teha...aga plz, hoidke mind sellest eemale. Im not interested.

                                Äkki Ranka ja Tigrano peaksid vaatama üle enda Mode tiimi. Vb selle uuendamine/muutmine parandab Pokkeriprod.comi foorumit tulevikus.
                                PS! Kuid leidub ka asjalikke modesid (Y)
                                PTR: PTR ei jälgi enam Starsi. Michael siiski ütles, et peame natuke ootama ja vaatama, sest äkki PTR saab käed kuskilt mujalt.

                                Avatarid: kui avatar on kooskõlas foorumi reeglitega (ei ole ropp, otseselt kasutajaid solvav, reklaam jms.) siis kahjuks sellega on kõik korras. Pead harjuma sellega, et oled Eesti Phil Ivey ehk teisisõnu kui sulle ei meeldi praegune olukord SIIS OLEKSID PIDANUD mõtlema selle peale ennem kui seod oma pärisnime kasutajaga "hotcocacola" või/ja lased kasutada ennast mistahes ettevõte reklaamnäona.

                                Sorry elu on karm aga õiglane.

                                Comment

                                Working...