[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #6856
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    irw, ei ole päris teemasse, aga pangateemale läheb vähemalt pihta

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6857
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      ???
      imelikud olete?
      raudselt on õige ju
      Sa oleksid võinud lisada mõned peatükid, näited ja keelereeglid otse ÕS-ist siis oleks peenem sheriffi level olnud

      EDIT: google esimene vaste sõnale "raudselt" tundub päris huvitav lugemine. ja coca uuenda blogi peale ära. rautselt hitin veel, kindlalt!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6858
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        :D:D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #6859
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Kust tuleb nimi 'hotcocacola' ?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6860
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            kunagi väga väga ammu tegin enda esimest emaili, siis tahtsin selle teha cocacola@hot.ee , kuid see oli hõivatud. Tegin hotcocacola@hot.ee ....kõlas hästi :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6861
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              võta uus niming: runninghotcocacola

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #6862
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Aitäh ranka vihje eest, mul oligi ikka õigus. Saite nüüd kõik. Lugege ise, ega ajakiri ikka ei eksi: Link

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #6863
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Oskab keegi öelda alates mis summast tunneb pank huvi, kust raha pärineb?
                  Kui Riia turniiri ära võitsin (7500€), siis Lõunakeskuse SEB tundis nt huvi ja pidin märkima paberile kust raha pärineb..
                  Krooni ajal oli selline reegel:
                  Sularahatehingute korral küsib pank tundmatu/vähetuntud kliendi korral alates 100.000 kroonist, ja ka väiksemate summade puhul, kui pangal on alust kahtlustada rahapesu ja/või, kui üksikute ja/või järjestikuste tehingute summa ületab 100 000 krooni kliendilt selgitust ja dokumente, mis tõendavad raha legaalset päritolu. Kui selgitust ei saada, siis tehingut ei sooritata.
                  Võin eksida, aga lisaks sellele vist oli see, et kui eraisiku kontole laekus korraga üle 100K, siis pank pidi sellest teatama ka Maksuametile.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #6864
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                    Krooni ajal oli selline reegel:


                    Võin eksida, aga lisaks sellele vist oli see, et kui eraisiku kontole laekus korraga üle 100K, siis pank pidi sellest teatama ka Maksuametile.
                    Ja mida peaks üks 18-aastane kid ütlema pangale, kui MB-st tuleb selline summa (pokkerist pärit) ? On mingeid lollikindlaid valesid ? :D

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #6865
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      On mingeid lollikindlaid valesid ? :D
                      Miks sa valetama pead sellise asja kohta?:D

                      Comment

                      • SR1337
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 348

                        #6866
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        18 aastased ei tohi siinmaal pokkerit mängida ju.

                        Comment

                        • mihkel88
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 140

                          #6867
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest tulenevad pangal kohustused kontrollida raha päritolu. ei mäleta hetkel peast paragrahvi, aga kõrgendatud tähelepanu oli vist kui summad 15k eurist algavad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6868
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Krooni aeg tegin mitu korda 100k+ kande ja alati pidin pangas aru andma, kust raha tuli. Korra sain seal istuda ca. tunnike. Algul üks teller, käis edasi-tagasi tagaruumi vahet ja küsis küsimusi. Lõpuks oli 3 vanamutist tellerit, lõpuks sain kande tehtud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #6869
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Pajumaa vastas:

                              See on alates 2000 eurost, kui teed sularahatehingu. Kas said mingi tõendi või tšeki ka oma võidule?
                              EU siseselt saadud võite ei tulumaksustata. Lihtsalt mingi paber võiks olla sul ka selle võidu kohta. Oled kuulnud - mida rohkem pabereid, seda parem.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #6870
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Krooni aeg tegin mitu korda 100k+ kande ja alati pidin pangas aru andma, kust raha tuli. Korra sain seal istuda ca. tunnike. Algul üks teller, käis edasi-tagasi tagaruumi vahet ja küsis küsimusi. Lõpuks oli 3 vanamutist tellerit, lõpuks sain kande tehtud.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by virukunn; 13.12.11, 17:47.

                                Comment

                                Working...