[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #5956
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    mida facepalm gifi lol

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #5957
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Tahtsin küsida esimese käe kohta, kas lauas olev raha on kõik sinu + tema BI? Teises käes on iga flop get it in standart? Kolmas käsi on tilt?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #5958
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=20062

        Kui sellise graphi saad, siis on legit whineda. Alla 130 BI pole mõtet.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5959
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          Tahtsin küsida esimese käe kohta, kas lauas olev raha on kõik sinu + tema BI? Teises käes on iga flop get it in standart? Kolmas käsi on tilt?
          1.) minu raha + teham buyin
          2.) jah, sest tavalilselt selline liigutus pole mitte kunagi tugevam kui 1 paar.
          3.) Kolmas käsi on natuke tildine, aga samas kõige halvemini pole see mängitud. Flopi call õigustab ennast, sest tihtipeale ta jätkab turnis, kui tal on made hand. Kui tal made handi pole, siis alati checkib. Turn mulle suht ideaalne reppimiskaart. Tema call seal QQ33ga on muidugi lausidiootsus. Mis seal ikka, bad timing.
          Pole harjunud nii deep olema, aga ei suutnud quitida, ta oli liiga easy vastane, kahjuks luckis liiga palju :(

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5960
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=20062

            Kui sellise graphi saad, siis on legit whineda. Alla 130 BI pole mõtet.
            no ta mängib imelikku plod imo. Samas jah, graph on väga sickkkkkk

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5961
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
              s6brale annaks ikka niisama laenu ju...
              Mul on hetkel ainult 3 sõpra kellele ma annaksin laenu ja siis ka ei annaks "niisama". Ülejäänutele ma annaks võib-olla ainult siis kui maksab topelt või rohkem tagasi. Võlg on võõra oma ja võlgu annan ainult inimestele, kelle puhul mul raha kaotusest oleks nii või naa pohhui (ala pereliikmed).

              EDIT:
              natuke täpsustan. sõpradele ei anna "niisama" laenu, sest see võib lõpetada head sõprussuhted. raha on kord selline kole asi.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #5962
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mis statse kasutada 6m puhul?
                Kas ja kui siis mis statsid mängivad olulisemalt suuremat rolli kui nlhe's.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5963
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mul on hetkel ainult 3 sõpra kellele ma annaksin laenu ja siis ka ei annaks "niisama". Ülejäänutele ma annaks võib-olla ainult siis kui maksab topelt või rohkem tagasi. Võlg on võõra oma ja võlgu annan ainult inimestele, kelle puhul mul raha kaotusest oleks nii või naa pohhui (ala pereliikmed).

                  EDIT:
                  natuke täpsustan. sõpradele ei anna "niisama" laenu, sest see võib lõpetada head sõprussuhted. raha on kord selline kole asi.
                  +1

                  ma ei kasuta eriti statse. 6maxi mängin vähe, statse eriti ei vaata

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #5964
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust

                    ma ei kasuta eriti statse. 6maxi mängin vähe, statse eriti ei vaata
                    Muidugi sitta need statid PLO-s. Nagu Ziig ütles PLO kohta, et just put the chips in the middle and see what happens :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5965
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      aga kui mängid 16nel laual plod, siis obv tuleks statse kasutada lol

                      Comment

                      • rollkopter
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 501

                        #5966
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        coca sa holdemit üldse ei mängi enam? ainult laivi cashi ja turniire?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5967
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Onlines ei mängi üldse holdemit. Viimati lasin juuli alguses.
                          Holdemit mängin ainult live MTT-del.
                          Live cashi olen väga vähe mänginud, eriti viimase poole aasta jooksul. Põhjus on selles, et isu online cashi vastu on niivõrd suur :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5968
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            coca, ma ütlesin sulle, et plosse. tänu minul selline kasum. pool kasumit siia. päris tõsiselt räägin!!!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5969
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Kiidusõnad on imo Cardplayeris :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5970
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Oi kus ma olen selle vaalaga pusinud...lõpuks pidas :D lol


                                $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players -

                                Hero (BTN/SB): $389.50
                                BB: $679.90

                                Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 5 8 K J
                                Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

                                Flop: ($24.00) 4 A 6 (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                Turn: ($24.00) 7 (2 players)
                                BB bets $23.50, Hero raises to $82, BB raises to $186, Hero raises to $377.50 all in, BB calls $191.50

                                River: ($779.00) 9 (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $779.00
                                Hero shows 5 8 K J (a straight, Five to Nine)
                                BB shows A 5 4 6 (two pair, Aces and Sixes)
                                Hero wins $778.50
                                (Rake: $0.50)

                                Comment

                                Working...