[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel7
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 259

    #6151
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Hetkel vist +ev et turkadelt kiirelt kukud, cashi jooksu arvestades :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6152
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      nagu öeldud, siis mul koos estpatrickuga saunaga sviit terve nädal :D. Vabal ajal grindime netis. Priitu päris naljakas kõrvalt vaadata. Eile lasi ta vist mingi 6h sessi jutti plo100s, ilma et oleks korra peldikus käinud või puhanud :D.

      Ise üle 2 tunni ei suuda geneda samades laudades. Kui bumhundin, siis enivei breake ja lebotamist rohkem.

      Eilsel BWF-i warmupil langesin esimese 40min jooksul AAga. Tänasel termikal langesin sama kiirelt, kuid KK-ga. Problem variance?

      Aga vabalt võin selliseid lakse väikestel turniiridel vastu võtta:D.

      Netis läheb sitaks hästi. Tund tagasi lõpetasin viimase sessi ja hetkel uus career peak, :)
      ROFL. Tähedasin seda samat asja kui Priit siin elas. Ostis omale 2-3 snickerist ja lasi 10h sesse ilma, et toast välja tuleks :P

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6153
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ei saa kurta jah. Praegu lasime koos 4,5h sessi:D. Ta plo100, ma plo200. Türi, jäin -700$. Sick, arvasin et jään u samapalju plussi:D. Aga tegin 2 mega misclicki, mis läxid maksma 300$. Peale selle läx kindlasti 400$ tildi peale. Väkk.

        Tlna tripp langes nüüd +7172$ peale

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #6154
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          nicejob

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6155
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ütleme, kui ma tahaks minna üle PLO HU peale. Olen mänginud u 400k kätt nlhe 6maxi. Milliseid raamatuid, artikleid ning videosid soovitaksid alustuseks ?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #6156
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Raske öelda. Ma ise pole õppinud seda. Ühtegi asjalikku videot ma pole leidnud (mängijate poolt, kes ise oleksid PLOHU suured winnerid).


              Jäin tänasel Winter Festival 150€ PLO-l 2. ja sain 682€. Türi.
              HUs oli ta nii easy, kuid kõik korrad kui ma sõin end suureks, andsin talle duubli. OBv stackid haigelt shallowid ning erilist manööverdamisruumi pole.
              Enamjaolt limpisin kõiki buttoneid ning nutsiga raiusin. MIKS? TAhtsin igal juhul floppi näha, et seal cbettida suht 99% :D (ta ainult foldis). Samas, ei tahtnud sita ja keskmise käega preflop potti suureks ajada, sest juhul kui ta paneb poti, siis olen sunnitud foldima. Ah vahet pole:D. Homme main event ca 30-40 mängijaga.

              Anyways jah, karikat ei saanud. Rigged.

              Either something is wrong or the page doesn't exist.
              Last edited by hotcocacola; 18.11.11, 01:22.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #6157
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Seda ma vaatasin jah, et nittisid ennast kolmandaks. Pafka sai rigged setupi ja nutuvõru?

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #6158
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Ütleme, kui ma tahaks minna üle PLO HU peale. Olen mänginud u 400k kätt nlhe 6maxi. Milliseid raamatuid, artikleid ning videosid soovitaksid alustuseks ?
                  Kui erilist samplet PLOs pole siis enne tasuks ikka PLO SH ette võtta ja mingi sample ära mängida, et gameflow tunda saada.
                  Ja BF's Galfondi videod on decent kraam imo.

                  Comment

                  • Chief
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 50

                    #6159
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Alustasin ka novembris PLO HU näppimist. Vaatasin DC-s videosid ja praktikat kõrvale. Hetkel olen veel miinuses :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #6160
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Chief Vaata postitust
                      Alustasin ka novembris PLO HU näppimist. Vaatasin DC-s videosid ja praktikat kõrvale. Hetkel olen veel miinuses :)
                      Mis videod head olid? Ise kunagi uurisin HU omasid, siis väga head muljet ei jätnud.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #6161
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        DC-s polegi HU kohta midagi normaalselt, kui midagi soovitada siis bluefireis glafondi omi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6162
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Seepärast ongi PLO vapustavalt hea - see ei ole nii staatiline kui NLHE. Pean selle all silmas, et näiteks kui sul AA siis mängi seda kuidas tahad siis long runnis see kaotama ei hakka (küll hakkab valuet kaotama) või kui floppad masti/seti/rea, isegi 2 paari siis need on pm. alati moneymaking käed. Teisisõnu - ranka tabel aitab paljutki.

                          PLO-s selliseid tabeleid teha ei saa. Ühes olukorras su top pair või overpair on flopis all-in käsi, teises käes su nuts rida ilma redrawta kõigest callimiskäsi.

                          IMO see ei ole õpetamismäng vaid iseõppimismäng. Miskeid fundamentaale saab õpetada (ala starting hands, käte basic tugevus jne.) aga ülejäänud tuleb edasi õppida kuniks jõuad kaugele ning siis väiksemaid leake läbi foorumi üles leida.

                          Vähemalt selline mulje mulle on jäänud.

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #6163
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Lube teed juba?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #6164
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              DC-s polegi HU kohta midagi normaalselt, kui midagi soovitada siis bluefireis glafondi omi.
                              a mida 6 maxi kohta soovitate DC-s?

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #6165
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                a mida 6 maxi kohta soovitate DC-s?
                                2x6 Selbst ja Whitelime
                                PLO Galfond ja Whitelime
                                Hellomaha Kasinokrime ja N0whereman vist

                                Comment

                                Working...