[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #5356
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Kusjuures samas lehes on ka Leitsist artikkel. Obv peale seda viimast ülelaskmist Maximas tegi ta sealt tallad ikkagi. Nüüd on vähemalt meeldiv töö (tal head riistad juba eelnevalt olemas, igaks hädajuhtumiks): pole paha.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #5357
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      100ste pakk oli juhuslikult seal, sest see jäi üle auto ostmisest, pole jõudnud panka, sest viimane nädal on hyper kiire olnud. Ainuke asi mille pidin arvuti kõrvale panema on Beckhami autogramm (hr Rekand arvas, et see teeb tema foto huvitavamaks...?!)

      Autot tuunima ei hakka.
      QBJohn, see 3milli eek on suht õige arv, enne EPTd seega 1.4m, ehk online-live-rakeback jne.


      edit: pastilaa... lol

      edit2: kui aega saan, siis üritan kokku arvutada lifetime profiti

      edit3: magalarajoonist on asi kaugel. Tegemist on väga rahuliku kandiga, tõenäoliselt kõige puhtam ja rahulikum osa Annelinnast...
      Last edited by hotcocacola; 08.09.11, 13:27.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #5358
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Kui saladus pole, siis palju auto maksis? Jaa kas rohkem pilte pole & millal lube hakkad tegema ?! Kui sohvrit vaja, siis ma võin heameelega aidata:D

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #5359
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Kui suur mootor masinal on?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5360
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Pilte pole jõudnud veel eriti teha. Auto sisust jutustama ei hakka. Hind oli 5 kohaline number.

            edit: Aga tegemist on räige ökopilliga, mis võtab linnas kuni 7l/100 (+ev)

            Sohvrit pole vaja, praegu sõidab sellega mu naine. Aga nagu ma mitu korda olen öelnud, siis viimased nädalad on niivõrd kiired olnud, seega pole jõudnud autokoole vaaadata. Enne tahtsin auto ära osta ning alles siis autokooli minna. Loodetavasti lähen sinna juba nädala(te) jooksul
            Last edited by hotcocacola; 08.09.11, 13:37.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #5361
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              100ste pakk oli juhuslikult seal, sest see jäi üle auto ostmisest, pole jõudnud panka, sest viimane nädal on hyper kiire olnud. Ainuke asi mille pidin arvuti kõrvale panema on Beckhami autogramm (hr Rekand arvas, et see teeb tema foto huvitavamaks...?!)

              Autot tuunima ei hakka.
              QBJohn, see 3milli eek on suht õige arv, enne EPTd seega 1.4m, ehk online-live-rakeback jne.


              edit: pastilaa... lol

              edit2: kui aega saan, siis üritan kokku arvutada lifetime profiti

              edit3: magalarajoonist on asi kaugel. Tegemist on väga rahuliku kandiga, tõenäoliselt kõige puhtam ja rahulikum osa Annelinnast...
              Mis Sa ajad juhuslikult ei saanud kuidagi rahapakk laua peale jääda.Kui ikka ajalehest piltnik tuleb siis vaja kõik asjad kümme korda üle vaadata mis pildi peale jääb.Kahju,et naist voodi peale ei unustanud
              Siin ju sellised teravsilmad koos, et kui keegi näitab oma setupi siis mainitakse ära, et ilusad kardinad.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5362
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Osta load obv ...

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #5363
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Pilte pole jõudnud veel eriti teha. Auto sisust jutustama ei hakka. Hind oli 5 kohaline number.

                  edit: Aga tegemist on räige ökopilliga, mis võtab linnas kuni 7l/100 (+ev)

                  Sohvrit pole vaja, praegu sõidab sellega mu naine. Aga nagu ma mitu korda olen öelnud, siis viimased nädalad on niivõrd kiired olnud, seega pole jõudnud autokoole vaaadata. Enne tahtsin auto ära osta ning alles siis autokooli minna. Loodetavasti lähen sinna juba nädala(te) jooksul
                  You what? AMG tehasest tulnud auto ja 7l/100 linnas? Kindel, et üle ei lastud sind? AMG on üldiselt tuntud just selle poolest, et nad putitavad esmajärjekorras mootori üles ja kütusekulu ei kuulu esimese 30 olulise kriteeriumi hulka.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #5364
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    [YOUTUBE]znxSphtT1Tk[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5365
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      You what? AMG tehasest tulnud auto ja 7l/100 linnas? Kindel, et üle ei lastud sind? AMG on üldiselt tuntud just selle poolest, et nad putitavad esmajärjekorras mootori üles ja kütusekulu ei kuulu esimese 30 olulise kriteeriumi hulka.
                      wild guesss.. et see on amg välimuse pakett lihtsalt :)

                      Comment

                      • Platinum
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 248

                        #5366
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        välimuselt AMG äkki, nagu bemari M-optic ja audi S-line.
                        Ilus auto, palju õnne.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #5367
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          wild guesss.. et see on amg välimuse pakett lihtsalt :)
                          this!

                          tolmuahv: tavaline amg c63 vms on jah 15l/100 linnas, koos V12 ja 6.0 mootoriga :D (ma ei taha teada palju ma kaskot peaksin maksma...wild guess, 500€ kuus)

                          ropka, ma võin 10 000€ kihla sinuga vedada, et rahapakk oli juba mitu päeva mu ekraani juures . MIKS? Auto ostmisest jäi üle ning naine mul koristas arvutiümbrust (pildil vb näha isegi erinevad kliendikaardid). Kus mul see pakk olema peaks? Köögis, ahjus w, wtf mees?!
                          Sina vb jah hoiad raha ainult kaardil.
                          Last edited by hotcocacola; 08.09.11, 14:00.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #5368
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Osta load obv ...
                            +100

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #5369
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              http://www.auto24.ee/used/854415


                              kütus: bensiin
                              kütusekulu linnas: 23 l/100 km
                              kütusekulu maanteel: 10 l/100 km
                              kütusekulu keskmine: 15 l/100 km

                              MB S63 AMG - 386kw - selle aastakasko Seesamis on 5000€, ehk 416€ per kuu....+ küte...omfg :D

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #5370
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Mis aasta auto on?

                                Comment

                                Working...