[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #181
    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2011!

    60k vppd peaks olema nl25-50 suht kerge isegi, kindlasti tuleb ära:)

    Edu!

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #182
      Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      Graafiku sedapidist kulgu mõjutasid kindlasti kaks sünnipäeva ja nädala kestnud Brutal Assaulti trip Tšehhimaale.
      Kuda Brutal mekkis? :)
      Sai ka käidud tunamullu Metal Traveliga.
      Vaatan, et täpselt kuu aja pärast on Negura Bunget Tlnas, pakub ka huvi?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #183
        Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        Kuda Brutal mekkis? :)
        Sai ka käidud tunamullu Metal Traveliga.
        Vaatan, et täpselt kuu aja pärast on Negura Bunget Tlnas, pakub ka huvi?
        Käisin ka Metaltraveliga, väga rahule jäin ikka. Üsna huvitavaid asju juhtus, üks öö seiklesin mingi 5-6 tundi ilma telefonita linna vahel, mis oli mu hotellist 30km kaugusel, üks õhtu tõmbasime sõbraga kivisse ennast väga naljakatel asjaoludel suvalise tüübi jagatud popsust, mistõttu Mayhemi ajal ma hoopis asfaldi peal pikali maas puhkasin pool tunnikest. Järgmisel päeval seesama sõber vajus juba päeval kuskile nokki, pärast ei leidnud enam üles teda, ja ta oli kaks päeva varem ostetud telefoni ka eelmine päev ära kaotanud, niiet kätte ka ei saanud ülejäänud päeva jooksul jne. Ühesõnaga järgmine aasta kindlasti jälle.:)

        Ei tea veel seda Bungeti asja, plaanis veel pole, aga kui midagi ette ei tule ja grindimine siibrisse viskab, siis käin vb ära küll.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #184
          Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2011!


          Hands: 80773
          Won: +$605
          Stellarid: +$100
          VIP Bonus: +$300

          KOKKU: +$1005

          Ei no sitt mis sitt. Leidsin põhjuse ka, miks NL50 ei toida, ja selleks on....... BANKROLL MANAGEMENT!!! Kui Full Tildis 30st buy-inist piisas, siis Starsis ei vea välja. Agrodonkide regidega liiga palju flippamist ja niikui paar bi allapoole liigun, on kohe tilk püksis ja mängida ei oska. Seega järgmine kuu exclusively NL25 ja plaan lükata enne järgmist NL50 sessi kokku sada pai-inni. Vb 50, vaatab. NL25 peaks biitima.

          Stars NL25 lifetime:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Stars NL50 lifetime:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Lol.

          See kuu sai Estonian Team Challengel ka käidud, nothing special, 5. koht. Pühapäeviti üritan 2 Paaris käia, et tšempioniks saada. Miski karikasari seal, võitja saab TB Live pileti, igast nänni ja inteka Flop FMiga.

          Järjekordne säästumarketi 15eurine hiir andis ka alla, ja ei viitsi taolisi enam läbi jahvatada, ja sai ostetud kurikuulus Logitech Performance MX. Nuts näriline on, tundub esialgu.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #185
            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2011!

            Oktoober:



            Hands: 64870
            Won: +$1183
            Stellar: +$100
            VIP Bonus: $+300

            KOKKU: +$1583

            Aasta lõpuni solid rakeback diiliga Merges, kuna ei viitsi see aasta Novat taga ajada. Uuest aastast suure tõenäosusega uue hooga ja ok bankrolliga tagasi Starsi.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #186
              Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

              Kui Stars võtab suure osa rahast, mis nad võidavad WC-le üleminekuga ja panevad selle promodesse ja kampaaniatesse, mis teevad lauad ligilähedaseltki nii heaks kui nad praegu on, siis minu poolest jumal selle dealt'iga, las minna.

              Stars näitab mul see aasta 3304 VPP'd, HEM 4082, ehk kaotan umbes 19% rakebacki.

              Aasta on alanud hästi, väike brag kah:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #187
                Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                Väga solid graph! :)
                gg

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #188
                  Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                  24 lauda ?
                  Kena töö anyway.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #189
                    Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #190
                      Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                      perfecto!

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #191
                        Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                        sa oled seni üks kolmest nl25 regularist, keda ma endast vasakul väldin. restealid ja 3betid rohkem, kui mugav oleks. väga wp!

                        mis bb/100 nsd on, kui tahad öelda?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #192
                          Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                          Epic volüüm, sick graph !

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #193
                            Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                            Mai viitsi seda winrate'i otsida HEMist nonsd kohta, graph koos joonega on siuke.



                            Ja see kuu SB on 3bb/100 plussis ja BB -35bb/100.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #194
                              Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                              mmm...tundisn samasugust upswingi NL100s Oktoobri alguses...like a god mode oli peal ja 20k käega sai räme papp (NL100 kohta) tasku/kontole pandud...tundus,et biidime ilusti,kuid tegelikult ei biidi kahjuks.
                              Loodan,et Sul samasugune "god mode" peal pole!

                              GL

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #195
                                Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                                Suht obv godmode on küll peal olnud peaaegu terve see nädal, aga olen piisavalt palju käsi mänginud, et piisavalt palju olla olnud sellistes olukordades ja mitte ennast valesti mõjutada lasta:) Ja NL25 biitimises ei ole mul suurt põhjust kahelda, ilmselt küll sutsu väiksema winratega long runis, kui ülalpool toodud graphil:)

                                Comment

                                Working...