[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #211
    Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

    Kuulutan kuu lõppenuks, võtan paar vaba päeva.:)



    Hands: 163,474
    Won: +$3218
    VPPs: 15,055

    Ja ongi kõik. Üritan kõik Stellarid ja FPP'd hoida selleks ajaks, kui tiksub täis Supernova, et siis korraga rikastuda $5,2k võrra.

    Kuuga suht rahul muidugi, kaugelt parim kuu siiani, aga kindlasti oleks saanud paremini.:) Mitu korda oli pärast mingi +10BI sessi tunne, et palju olukordi oleks sitaks paremini saanud mängida ja veel rohkem doltse välja pigistada. Aga no masstablemise viga ilmselt.

    Nädala käsi:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nädala tsitaat:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    E: Brag: http://www.pokertableratings.com/ult...0-0.25/2012-01
    Last edited by Cypher0; 29.01.12, 01:05.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #212
      Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

      Sick sick crushimine wow o_0.

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #213
        Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

        nice!! tahaks öelda, et move up, aga kui nii rängalt crushid siis kas on mõtet närve kulutada?

        Kas peale uue rake systemi rakendumist on rexe nii palju vähem või on stars kõvasti reklaami teinud?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #214
          Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

          Mingi aeg järgmine kuu tuleb move up, ma loodan.

          Maiteagi nagu, ei ütleks et rege vähem, nad on nii sitad lihtsalt, et toore agroga sõidab üle neist.:) Mingi üks-kaks venda on, kellega tekib aeg-ajalt olukordi, et vot nüüd ei tea mida teha, aga muidu tundub iisi. Ise üritan ka paremini mängida, eks kerge areng toimub koguaeg. Suht kõva rungood ka olnud see kuu, ja usun jah et Starsi promo ka kindlasti aidanud.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #215
            Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

            Hästi paned :)

            Vaatasin, et sessid sinna 500 käe kanti, teed vähe laudu või lühikesi sesse?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #216
              Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

              kiidan su usernamet! :D

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #217
                Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                Hästi crushid:)
                See volüüm on sisuliselt võrdne juba 2x supernova tegemisega aga ilmselgelt suudad üles liikuda:)
                Mis BR managementi kasutad?

                Comment

                • Tyler Durden
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 270

                  #218
                  Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                  Väga äss:)

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #219
                    Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                    Mitu tundi mängu ?
                    Muidu väga ilus tulemus ja loodame, et keegi UGL-is mööda ei lähe nüüd.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #220
                      Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                      16667 vppd teeksid täis saaksid 200dol boonuse ju? Aaaga ok, wp. Ilus graph.

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #221
                        Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                        nice graph!

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #222
                          Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                          Mis sul VPIP/PFR on fr'is?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #223
                            Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Mis sul VPIP/PFR on fr'is?
                            Mu baasis ta 1,7k kätt ja 17/15

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #224
                              Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              Hästi paned :)

                              Vaatasin, et sessid sinna 500 käe kanti, teed vähe laudu või lühikesi sesse?
                              Tyty!

                              Õmm, eranditult kõik sessid peale 1 on see kuu olnud umbes täpselt 2 tundi pikad ja 1,8k-2k kätt. 17-20 lauda teen. PTR ei räägi õigust ilmselt.:)

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              kiidan su usernamet! :D
                              Ma tänan.

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Hästi crushid:)
                              See volüüm on sisuliselt võrdne juba 2x supernova tegemisega aga ilmselgelt suudad üles liikuda:)
                              Mis BR managementi kasutad?
                              Teen weekly cashoute, ja kui peale cashouti jääb roll 50+BI, proovin üles liikuda.

                              Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
                              Väga äss:)
                              Thx.:)

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Mitu tundi mängu ?
                              Muidu väga ilus tulemus ja loodame, et keegi UGL-is mööda ei lähe nüüd.
                              174.61 tundi.
                              Maitea, seal UGLis vist badge'i ei saa enam nii madalal mu arust?

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              16667 vppd teeksid täis saaksid 200dol boonuse ju? Aaaga ok, wp. Ilus graph.
                              Vast teeks jah. aga puhkust vaja, usun et tuleb long runis kasumlikum kui see sada taala.:) Täna pubisse live karikasarja/donkamenti/rummikokse tegema, homme ka prolly mõned õlled ja uuel kuul uue hooga.

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Mis sul VPIP/PFR on fr'is?
                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Mu baasis ta 1,7k kätt ja 17/15
                              HEM näitab terve kuu peale 16/14, aga kuu teises pooles suht jah sinna 17/15 kanti pigem.


                              Ma ei tea kui täpne see HEMi rake stat on, aga no tra, ikka ei saanud rohkem profitit see kuu, kui makstud rake selle järgi. Näitab et maksnud $3322. Sicksick on see mikroreik ikka..

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #225
                                Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

                                Üks poolik nädal jälle tehtud siis.



                                Suht raske jooks oli, aga eks oli enamvähem oodata eelmist kuud arvestades. Väga palju vigu ei teinud isegi, kuigi vahepeal setuppid sagedus oleks nii mõnegi mehe monkeytilti ajanud.:)

                                Laupäeval tegime homegame turnat ja pärast €0.1/0.2 cashi. Mul gf mõtles, et tuleb ka, proovib €10ga, lõpetas €165ga trolololo. Ma ise obv be suht, aga naiska tundis ennast nii halvasti, et andis pool raha mulle.:D

                                See nädal ka poolik grind, kuna homme Riiga Rammkivi vaatama, ülehomme vist ei ole veel tagasi grindimiskonditsioonis.. Igal juhul NL50 plaanis hakata lahti harutama järjekordselt.

                                Comment

                                Working...