[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #226
    Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

    Volüüm on jätkuvalt korralik. Mul sai eile alles 10k täis see kuu.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #227
      Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      Volüüm on jätkuvalt korralik. Mul sai eile alles 10k täis see kuu.
      ma juba eile tegin 10k+ :)

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #228
        Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        ma juba eile tegin 10k+ :)
        Töölt puhkus jälle?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #229
          Re: Cypher0 [NL25 FR] Hunt for Supernova 2012!

          See nädal jäi volüümi poolest vägagi kesiseks, aga 50NL võttis väga hästi vastu:



          Esmaspäeval tegin pikema päeva, järgmised 2 päeva olin Riias Rammsteinil, olude sunnil tuli pärast veel üks päev napsu võtta, ja nädala viimastel päevadel osutusin tõbiseks arvatava ülipika pohmaka asemel, nii et väga halb oli mängida. Nagu näha, siis midagi ikka sai punnitatud.

          Nüüd aitab lebost ja kuu lõpuni toorelt grindida vaja. Ühe päeva peab veel ohverdama, kuna gf-il sünnipäev, õnneks täpselt valentinipäeval, saab vähese vaevaga hakkama.:)

          Väike meenutus ka Riiast, tõsiselt awesome show oli:

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #230
            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

            Keep up the good work:)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #231
              Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

              Kena vaadata, jätka samas vaimus.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #232
                Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                See nädal siis siuksed jutud:



                Krdima niikui üle ühe päeva kehv jooks on, siis ei saa enam normaalselt mängitud. Pusisin mis ma pusisin, aga reede õhtul tuli võtta vastu otsus mindsetti õlitama hakata, ja seda sai tehtud õlle, rummi, viina ja kes seda enam mäletab, mille seguga veel. Loodetavasti on nüüd timmis ja järgmine nädal tuleb edukam. Peaaegu veerand Supernovat tehtud!

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #233
                  Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                  Kui alks oleks ainus võimalus mindseti/mental game parandada siis oleks ma alkohoolik!:D

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #234
                    Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                    Veebruar:



                    Hands: 108 320
                    Won: +$1375
                    Pace Bonus: +$100
                    Stellarid: +$250

                    KOKKU: +$1725

                    Et siis 60k kätt breakevenit, ei mäletagi enam, mis tunne võita on. Tänane esimene sess läks ka korralikult ¤#&", nii et ragequit cashout ja lähema mingi aja jooksul back to basics ja NL25, üritades samal ajal aru saada, mis on teistmoodi ja kui suur osa selles pasarahes oli variatsioonil.

                    Cya.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #235
                      Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                      See kuu siis paar päeva mängitud ja ainult NL25. Reedel sai uus best day tehtud, miskisugune ~25 buy-ini plussi.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Laupäev läks käest ära, nii et väga palju polegi peale selle mängitud.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      On tunda, et mäng hoopis parem ja eelmise kuu veits kehv jooks rikkus lõpupoole mindseti täitsa ära. Järgmine shot läheb paremini.:)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #236
                        Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                        Normaalne loom ITT.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #237
                          Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                          Eelmine nädal siis siuke värk:



                          Tegelikult suht kehv ja väsitav jooks oli, aga no tulemus täitsa ok. Tahaks juba tagasi NL50, punkte tuleb ikka ulme vaevaliselt, aga no lubatud sai, punnitame edasi.:)

                          PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (MP2) (€25)
                          MP3 (€14.41)
                          CO (€25)
                          Button (€25)
                          SB (€25.60)
                          BB (€21.14)
                          UTG (€25)
                          UTG+1 (€25)
                          MP1 (€16.85)

                          Preflop: Hero is MP2 with K, Q
                          UTG bets €0.87, 2 folds, Hero calls €0.87, 4 folds, BB raises to €1.75, UTG calls €0.88, Hero calls €0.88

                          Flop: (€5.35) 10, A, 10 (3 players)
                          BB checks, UTG checks, Hero bets €3, 1 fold, UTG calls €3

                          Turn: (€11.35) J (2 players)
                          UTG checks, Hero bets €6.50, UTG calls €6.50

                          River: (€24.35) A (2 players)
                          UTG bets €13.75 (All-In), Hero calls €13.75 (All-In)

                          Total pot: €51.85 | Rake: €1.50

                          Results:
                          UTG had Q, A (full house, Aces over tens).
                          Hero had K, Q (royal flush).
                          Outcome: Hero won €50.35

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #238
                            Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                            Miks muidu arvasid, et flopil poti maha saad võtta? Kui see 3betija fish oli (eeldada võib stack + sizing), siis paaridega callib ikkagi rääkimata Ax. Regi osas asi muidugi selgem.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #239
                              Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Miks muidu arvasid, et flopil poti maha saad võtta? Kui see 3betija fish oli (eeldada võib stack + sizing), siis paaridega callib ikkagi rääkimata Ax. Regi osas asi muidugi selgem.
                              Ei teagi, autopiloodil kuidagi sisse kujunenud sellises olukorras, et betin seda floppi kui draw on.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #240
                                Re: Cypher0 [NL50 FR] Hunt for Supernova 2012!

                                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                                Ei teagi, autopiloodil kuidagi sisse kujunenud sellises olukorras, et betin seda floppi kui draw on.
                                see võib täitsa õige olla. keegi meist kõvem mees võiks ka midagi arvata veel ja olekski pokker lahendatud!

                                Comment

                                Working...