[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #31
    Re: Cypher @ FT NL25

    Ma ei olegi väga loose CO-lt oma arust, aga miximiseks mängin väikseid suited asju, mis kuidagi connectivad. Toodab.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #32
      Re: Cypher @ FT NL25

      NL50 eile (tulin omikul pool 6 2st Paarist cashilauast ja kogu päeva oli alb olla+paar coolerit tootsid tilti):

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      NL50 täna (vaimujõud):

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      NL50 kokku (3 päeva):

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Maitea, tundub igatahes, et niipalju kui ma nüüd mänginud olen, on NL50 kõige kergemini ja NL10 kõige raskemini biiditav. Comments?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Cypher @ FT NL50

        sul pole ju mingit samplitki veel nl50 kohta, et mingeid j2reldusi tea

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #34
          Re: Cypher @ FT NL50

          Ma sample järgi ei ütlegi, üldpilt on lihtsalt kõvasti fishisem ja loosem kui madalamal. Isegi table selection tundub parem.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #35
            Re: Cypher @ FT NL50

            2Paari püsiklient? Mis on sinu nimi?

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #36
              Re: Cypher @ FT NL50

              Occasional regular:) Raiko.

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #37
                Re: Cypher @ FT NL50

                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                Occasional regular:) Raiko.
                Kutsutakse vist korgimeheks? või veinikorgiks või midagi :D

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #38
                  Re: Cypher @ FT NL50

                  Ma pidin tooli pealt maha kukkuma praegu:D

                  Aga jah, ilmselt mõtled õiget inimest, selle nimega on pikem lugu, ja ei seostu see ühegi korgiga, kunagi õlle kõrvale võin rääkida:D

                  Ja sina oled kes?:)

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #39
                    Re: Cypher @ FT NL50

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Ma pidin tooli pealt maha kukkuma praegu:D

                    Aga jah, ilmselt mõtled õiget inimest, selle nimega on pikem lugu, ja ei seostu see ühegi korgiga, kunagi õlle kõrvale võin rääkida:D

                    Ja sina oled kes?:)
                    mina olen nl5,10 donk tead küll haha

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #40
                      Re: Cypher @ FT NL50

                      Aa, see läbistava pilguga tüüp, kes kunagi enne oma korda kaarte ei vaata?

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #41
                        Re: Cypher @ FT NL50

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        Aa, see läbistava pilguga tüüp, kes kunagi enne oma korda kaarte ei vaata?
                        omast arust elan ma seal baaris:D vb liiga purjus olnd et märgata

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #42
                          Re: Cypher @ FT NL50

                          No tal on see, et kui ma raisen ja ta mõtleb mida teha, siis vaatab mulle otsa siukse näoga, nagu tahaks läbi mu pea aknast välja vaadata vms:)


                          Kellelgi The Poker Mindseti pole müüa?

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #43
                            Re: Cypher @ FT NL50

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Aa, see läbistava pilguga tüüp, kes kunagi enne oma korda kaarte ei vaata?
                            See sama fish jah, vonkartoffel, mis su nimi on? :D

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #44
                              Re: Cypher @ FT NL50

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              See sama fish jah, vonkartoffel, mis su nimi on? :D
                              Degen gambler on mu nimi

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #45
                                Re: Cypher @ FT NL50

                                Okei, a kes sa oled?:)


                                Iga plussis päev on hea päev.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...