Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars
Heihopsti poisid ja tüdrukud, otsustasin siis ka lasta oma päeviku taasavada.
Peale 25k projekti lõppujätkasin põhiliselt Starsis, aga ei olnud südant FTPs 14 järjestikust Ironkuud raisku lasta ja tegin seal ka iga päev miskeid punkte, kuni ahvid otsustasid seda Added Bonust anda, ja kuidagimoodi kolisingi sinna tagasi ümber. Otsustasin, et olen kuni Mid-Year boonuseni ja selle vabastamiseni seal ja siis lasen varvast, ja no teame kõik mis juhtus üks päev enne Mid-Yeari lõppu. Õnneks jäi sinna tuppa vähem kui oleks võinud jääda, kuna juuni graafik oli vot selline:
Juuli alguses reloadisin Pokerstarsi accounti $100ga ja kütsin seal NL5/NL10, lootuses et lühikese ajaga FTP jama laheneb, mida ei juhtunud. Veidi aja pärast panin $500 juurde reload boonuse jaoks ja siin ma nüüd olen. Algul läks kõik libedalt, aga nüüd tuli mingi sein ette ja üle ei saa.
Fishid raha ära ei taha anda, ja kõik kohad on solid eestlasi täis, kellest osad on NL100+ biitivad vennad, kellest tuleks laudades eemale hoida. Viimast aga on väga raske teha, kui igas lauas on krdima 4-5 eestlast. Enivei, eks lendan volüümiga peale ja läheb üle see jama, küll need fishid ka uuesti andma hakkavad.
Heihopsti poisid ja tüdrukud, otsustasin siis ka lasta oma päeviku taasavada.
Peale 25k projekti lõppujätkasin põhiliselt Starsis, aga ei olnud südant FTPs 14 järjestikust Ironkuud raisku lasta ja tegin seal ka iga päev miskeid punkte, kuni ahvid otsustasid seda Added Bonust anda, ja kuidagimoodi kolisingi sinna tagasi ümber. Otsustasin, et olen kuni Mid-Year boonuseni ja selle vabastamiseni seal ja siis lasen varvast, ja no teame kõik mis juhtus üks päev enne Mid-Yeari lõppu. Õnneks jäi sinna tuppa vähem kui oleks võinud jääda, kuna juuni graafik oli vot selline:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Juuli alguses reloadisin Pokerstarsi accounti $100ga ja kütsin seal NL5/NL10, lootuses et lühikese ajaga FTP jama laheneb, mida ei juhtunud. Veidi aja pärast panin $500 juurde reload boonuse jaoks ja siin ma nüüd olen. Algul läks kõik libedalt, aga nüüd tuli mingi sein ette ja üle ei saa.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Fishid raha ära ei taha anda, ja kõik kohad on solid eestlasi täis, kellest osad on NL100+ biitivad vennad, kellest tuleks laudades eemale hoida. Viimast aga on väga raske teha, kui igas lauas on krdima 4-5 eestlast. Enivei, eks lendan volüümiga peale ja läheb üle see jama, küll need fishid ka uuesti andma hakkavad.
[/IMG]
[/IMG]





, A
(full house, tens over Queens).
Comment