Re: Cypher @ FT NL50
Tulin Starsi NL50-st Tilti see kuu ja kuigi olen kõvasti + tänu hiiterile, siis paistab, et fishe siiski vähem, samas vb mul tableselect veel sitt, läheb aega harjumiseks.
Cypher sa mängid mõlemas kohas? Kuda Starsiga võrreldes tundub?
Tulin Starsi NL50-st Tilti see kuu ja kuigi olen kõvasti + tänu hiiterile, siis paistab, et fishe siiski vähem, samas vb mul tableselect veel sitt, läheb aega harjumiseks.
Cypher sa mängid mõlemas kohas? Kuda Starsiga võrreldes tundub?

, A
, 3
(straight, Ace high).

Comment