Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #376
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    Asooo, selge.:D Muutsin siis lobbyks. Kui mingeid küsimusi veel on, siis palun, tulistage! Kui piisavalt juba saab ära tõlgitud neid CotWe siis peaks vast mingi kogumikuna ka nad üles panema..
    Last edited by seep; 13.03.10, 21:48.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #377
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      postitasin siis nädala kokkuvõtte ära blogisse... keda huvitab, keda mitte...

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #378
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        Ma jälgin seda.

        Eesmärk läheneb! :D

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #379
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          ilus graph:)

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #380
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            Noo mina ei mõista..kuidas te selle Non SD joone kas BE või plussis hoiate. Jaga palun saladust :)

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #381
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              Tihti second barrelid + õige bluff,õiges kohas?

              Comment

              • kids1ke
                Räme Fish
                • Mar 2010
                • 16

                #382
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                pigem mingi keskkond vms .. p2ris 1:1 nii ei saa kõike tõlkida
                Sorry mees, aga keskkonnaks seda nimetada on mingi kümme korda naeruväärsem.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #383
                  Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                  Well flop cbet on 75%~ ja turn cbet on 57% umb ja riveris 75%(FRis 57% ja 6maxis 90%:O). Ma ütleks et OESD ja FD beti turnis ka... Mitte kunagi check callida, kuna kui sa check callid siis ainuke võimalus on et sa võidad SDl aga kui sa ise betid, siis on võimalus sul võita nii ilma kaarte näitamata, kui ka kaarte näidates. Agressivsus>passiivsus. Ma pean ennast üpriski agressiivseks mängijaks. ma võib-olla et nädala lõpus teen mingi video mängust, kuna saan mingiks ajaks liigutada oma kompuutri suurde tuppa ja seal 42" superhea teleka peal grindida tiles... Endal kuvar kahjuks nii juust, et 4 lauda veab välja tiles, aga 6ga viskab juba kohati üksteise alla... ning seletada pole võimalik siis lihtsalt.

                  Lol, kids, nice one.:D

                  EDIT: Kindlasti on abiks ka see, et mängin 6maxi vahel ja vahel FR... suht 1-1le on jaotunud tegelt. Alati pole tuju aggrotseda väga... alati pole ka tuju nittida. Ning tavaliselt kui nt alustan päeva FRga ja seal läheb sitasti, ja siis liigun 6maxi siis seal läheb hästi ja töötab mul ka viceversa. Kindlasti see aitab mu mängule kaasa, et ma üritan mõlemat korraga mängida... ja loodetavasti ma saan ka shotte võtta NL50nes HUs varsti(enesekindlus ftw!:))
                  Last edited by seep; 15.03.10, 18:37.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #384
                    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                    Kuna enesetunne on superhea siis võtan väikese shoti NL5s, stoplossiks 1,5BI

                    EDIT: Nv teen siis huvilistele miskise video ka ära mängust, kuna aega on rohkem ja nüüd siis 2 nädalat saan grindida ilusti 42" ekraani taga:D Epic Win! Oleks vaid arvuti reso parem raisk, ainuke asi mis kurvaks teeb...
                    Last edited by seep; 16.03.10, 16:59.

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #385
                      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                      Terve eelmine nädal oli selline huinjaa, kaotasin miskine 20$... Pühap õhtul seisis br 60+$ peal, sai siis sõpradega veidi cashi tehtud lives, kaotasin 50 kulli, ja siis ööse kell 2-3 otsustasin minna turbo 3.25$ buyiniga 45man sngle, kus panin kinni ja sain 42$ ja BR on nüüd NL5 jaoks olemas.

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #386
                        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                        Sai siis täpselt 600 käeline sess tehtud NL5 6max, ai kuidas ma tunnen, et sealseid laudu biitin räigelt... Praegu pole üldse fishised lauad ka, ja ikka ma suudan vaalu leida ja teha 19.82PTBB/100 winratega sessi... 7 suuremat sd kui 30 senti ja 4 neist võitsin, seega polnud ulme hiiter. Non-sd nullis as usual...

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #387
                          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                          Kumb sulle rohkem meeldib FR või 6max?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #388
                            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                            seep viska oma lifetime NL2 ja NL5 grafid.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #389
                              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                              vahel harva meeldib FR rohkem, üldiselt 6max, huvitavam...

                              NL2 lifetime

                              NL5 lifetime

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #390
                                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                                Kui tuju läheb mul sitaks, siis vaatan oma lifetime graphi:

                                Comment

                                Working...