Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #526
    Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

    Vain on tegija jah, tal ju oma koolitusfirma jne, olen tema firma koolitusegi läbinud - "müügijuhtide müügikoolitus". CV'sse tuleb alati kasuks.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #527
      Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Vain on tegija jah, tal ju oma koolitusfirma jne, olen tema firma koolitusegi läbinud - "müügijuhtide müügikoolitus". CV'sse tuleb alati kasuks.
      Reaalses elus miskipärast endal on vastupidi - sellised üliemotsionaalsed "müügimehed" tekitavad just vastupidise refleksi ja neilt ei ostaks ma hea hinnaga ka vist :). See oli väga hea film:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #528
        Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

        Emotsionaalsusega oli seal jah tbh natuke ülepakutud, vb sellepärast kunagi firma võttis veel ühe koolituse, trendline oma, see oli ikka uber hea, videoanalüüs jne....

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #529
          Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

          sai suvealgul komandeeringus käidud Belgias ja tagasiteel üks lend jäi toppama ja topiti ööseks lennufirma kulul hotelli... seal kohtusin saatusekaaslasega kodumaalt, kes töötab ka müügi alal... rääkis natu tagamaid, kuid ütles ka ära et Eestis ei teata müümisest mitte kui essugi, me pidavat muu maailmaga võrreldes alles käimist õppima :)))

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #530
            Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

            Muutused elus juba käivad... ma ei räägi miskit enne kui midagi juhtunud pole. Aga eks jah, eesti müügimehed on suht kehvakese tasemega

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #531
              Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

              Ega sa juhuslikult hakka tegelema aloe vera toodete müügiga? :D

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #532
                Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                Ei!:D Tegemist on reaalse tööga ikkagi...

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #533
                  Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                  Algselt postitas seep Vaata postitust
                  Ei!:D Tegemist on reaalse tööga ikkagi...
                  ?

                  http://www.lush.ee/?op=body&id=7

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #534
                    Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                    Ära hakka nüüd trollima!:D

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #535
                      Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                      Yeehhaa, sõpradega mängisime vahelduseks pokkerit, esimene käsi ässad MPlt, utg limpib, raisen 4bb peale, button callib, utg callib, tõmbasin mõlemale koti pähe ja lõpetasin 100bb kasumis, ostes sisse 50bb:) 2 tunni mängimine. Ahh gotta love poker! Netipokkerit hetkel ei suuda veel järjepidevalt mängida...

                      Rääkige, kuidas teil läinud on?

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #536
                        Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                        DIE SHORTSTACKER DIE :D

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #537
                          Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                          Algselt postitas seep Vaata postitust
                          Yeehhaa, sõpradega mängisime vahelduseks pokkerit, esimene käsi ässad MPlt, utg limpib, raisen 4bb peale, button callib, utg callib, tõmbasin mõlemale koti pähe ja lõpetasin 100bb kasumis, ostes sisse 50bb:) 2 tunni mängimine. Ahh gotta love poker! Netipokkerit hetkel ei suuda veel järjepidevalt mängida...

                          Rääkige, kuidas teil läinud on?
                          ei tea vaikselt kulgeb kuu lõpus lykkan graafiku üles tõusud - langused ja uued paremad tõusud võib enam vähem rahul olla augustiga aga peab veel mängu parandama , hetkel proovingi uut stiili vaikselt 6 maxis ja hetkel toodab kuigi väga palju käsi pole jõudnud veel teha

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #538
                            Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                            Kuco, teised olid 25bb-50bb, keegi polnud normal stack/deep...:D

                            Vilkar, Edu sulle! Kui toidab, siis tuleb mängu parandada veel ja toidab juba kahte inimest!:D

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #539
                              Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                              Tegemist ei ole donkamisega, readid olemas.:)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #540
                                Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

                                äääää, et value raised Q high lol:D call kui sul read, et blufib raged paardund boardidel vms. See ,et su rebluff sitemalt calli sai on kena jah.

                                Comment

                                Working...