Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • subtiiter
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 53

    #406
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    Kui bankroll pole väga tugev, siis istu 100bb-ga ehk $2 lauda, 50bb on shortstackimine ja veits teine strateegia ju. Kuigi tegelikult vedeleb NL2 ikka nii palju tasuta raha, et kui võimalik siis tuleks ikka maksimum võtta ja 250bb endaga võtta.

    Edu sulle : )

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #407
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      Adjustimine vastavalt stackile pole minu jaoks hetkel, ega ka kunagi probleem olnud... 50bbga langevad madalad paarid välja ja broadwayd lähevad up in value...

      EDIT: lolli raha on NL2s küll räigelt, seda on tunda, kuid ma võin öelda, et lauad on nitisemaks läinud... FR lauad on päeval lihtsamad ja 6max on öösel lihtsam... eks ma tasa ja targu siis ikka üritan 100bbga lammutada, mitte 250bbga...:D 250bbga peaks hakkama 50$ pealt mängima.
      Last edited by seep; 30.07.10, 12:38.

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #408
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        nititse vastu

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #409
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          Kuumad juustusaiad, kuum kohv, let the gambling begin!:D

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #410
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            tee teema steikide alafoorumisse, saad vast rohkem tähelepanu oma soovile.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #411
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              Ma unustasin luba küsida, kui rumal minust... tegelen sellega...

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #412
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                Keda pakub huvi stakemine/coach+stakemine DoNidele 110$ kokku, siis vaadaku http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4563
                Last edited by seep; 30.07.10, 22:38.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #413
                  Re: Seep - DoN'id on moes!

                  Alates tänasest hakkan siis mängima Double or nothing 1.15$ SNGsid, tänu taipupole stakele sain mõnusa rolli. Tänud sulle! Algul loen nüüd uuesti DoN strateegia läbi, ja siis hakkan vaikselt pihta! Wish me luck!

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #414
                    Re: Seep - DoN'id on moes!

                    yea man, glgl!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #415
                      Re: Seep - DoN'id on moes!

                      Kui huvi pakub siis vaata mu video ka ära:) 1,15don-id. GL!

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #416
                        Re: Seep - DoN'id on moes!

                        Kõik õpetus ja info mis on võimalik tuleb alati kasuks. Hetkel lugesin just 2+2st ühe pika strateegia ära DoNide kohta ja nüüd proovin 2 roundi seda kasutada. Algul nüüd mängin siis 5 lauda korraga.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #417
                          Re: Seep - DoN'id on moes!

                          oehh, tegin ühe 5se roundi ära, no kell on nii palju et uut ringi ei võta, 5st 3 võitsin, 2l jäin 6ndaks... kurb on kui stack on väike 75/150 blindide juures... siis lihtsalt tuleb flip vastu võtta, eriti kui mingid BS on vasakul. Homme hommikul siis jälle!

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #418
                            Re: Seep - DoN'id on moes!

                            hmm, 5 lauda ja 1,15$ , igav pole? miinimum mis ma võtaks oleks 11, aga muidugi sa ise tead paremini:)

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #419
                              Re: Seep - DoN'id on moes!

                              Ma alles harjutan sisse omale seda rütmi... täna veel 1 5ne, siis lisan laudu prolly 10 lauda korraga. Mul on A4 leht kirjutatud mängustrateegiat täis(http://forumserver.twoplustwo.com/36...d-vids-841555/) selle järgi tehtud.

                              EDIT: Priidix ja minu arvates sa oled liiga nit esimesel 2l levelil... Eks noh igal mängijal kujuneb enda stiil välja, millega kõige rohkem suudab profitit taguda.

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #420
                                Re: Seep - DoN'id on moes!

                                Oehh, seekord tuli siis 4/5st, peaaegu oleks tulnud 5/5st, ei osanud arvata et 5/4 tüüpi kutt fold bb 100% fold sb 100% to steal võtab flipi vastu blindilt, endal tal oli 1200 chippi, mul 1000~ ja ta võttis selle vastu 86o, mul T2, langesin 6ndana välja sealt. Hetke seis siis 7/10nest, Hetkel siis roi 21.7%... Kui suudan hoida ROI 15+% peal siis on super ja edukas mängimine.

                                EDIT: Beat it! If you wanna beat the 1.15 DoNs, so beat it! Just beat it! Just beat it!
                                [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=x54h9VG4VAk[/YOUTUBE]

                                EDIT2: tegin kuumi võileibu hommikusöögiks nüüd, kohv ka kõrvale ja 10 lauda lahti, let the good times roll!
                                Last edited by seep; 02.08.10, 10:04.

                                Comment

                                Working...