Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #391
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    TULI ÄRAAAAA MA VIIMASTEL PÄEVADEL NII RÄIGELT ÕNNEJUNNIS OLNUD, KÕIK PÄEVAD JOONUD! POLE IME MIKS POLE POSTITANUD MIDAGI!

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #392
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      sitt photoshop
      lol tournament started ja ended .. oleks võind need ka "üritada" photoshoppida

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #393
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        Ära kiusa:D

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #394
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          Veits feil ju :D
          ko tähed on imelikud ning 1 .08 on veits valesti :D. Muidu täitsa okei! :)

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #395
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            wtf,ma juba konverttisin EEKIdesse,jälle sain üleka,ilmselt eilse süü!

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #396
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              Kui ma oleks Knot Stoopid Baltimorest, siis oleksin võib-olla pahane, et mu nime enda omaga asendanud oled :D

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #397
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                Ahh las ta olla õnnelik edasi oma 29k dollariga:D

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #398
                  Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                  Oleks see vaid aprillinali, see on puhas tõsi, hea päev lihtsalt!:D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  kaotuskäed:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Lisasin blogisse ka märtsikuust väikse kokkuvõtte. Miskipärast pole viitsimist kirjutada...
                  Last edited by seep; 01.04.10, 20:20.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #399
                    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                    Oehhh, pokkerist pikka aega eemal olnud... No nii kopa viskas ette, et süda läks pahaks! Aga suvi vaikselt hakkab lõpu poole jõudma ja peaks ka uuesti arvutis klõbistama pokkerit hakkama!
                    Last edited by -andres-; 26.07.10, 11:02.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #400
                      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                      HEM'i, PT3'e jne.. serialite müümine foorumist keelatud :/.

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #401
                        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                        Aww crap!:D

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #402
                          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                          Loodetavasti kuu algusest nüüd uuesti mängima pärast 4 kuulist pausi... wish me luck! Eelneva üpriski eduka pokkerikarjääri graph ja statid:






                          EDIT: lisaksin, et seal on 6max ja FR segamini
                          Last edited by seep; 29.07.10, 17:35.

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #403
                            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                            Players get ready, Dealers, shuffle up!

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #404
                              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                              Esimese päeva kohta üle 4 kuuse pausi pole paha! 12.23PTBB/100 NL2 6max

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #405
                                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                                Eino see pole normaalne, võtsin 4 lauda lahti kõigis 5$ buyin, kahes lauas oli mingi ultraloose 90/7 tüüpi kutt, FS mõlemad. kaotasin 2x KKga 4$, sest ühes lauas kutt tõmbas kolmiku kokku omale ja teises lauas tõmbas turniga 6 high rea... koguaeg bettisin bettisin bettisin... see kes rea tõmbas raises veel flopis ka, ja turn tuli 2 ning kutt sai rea. Oh well, down to 13.7$... peaks 1$ga hakkama mängima lol... vähemalt põntsud BRle pole nii hullud...

                                EDIT: kasvatan turbo DoNidega rolli natuke stabiilsemaks...(nagu teada, siis 1.1$ DoNid on väga kergelt beatitavad pea iga natukenegi mänginud mängija poolt ja on üks ohutumaid viise kasvatada BRi
                                Last edited by seep; 30.07.10, 11:50.

                                Comment

                                Working...