Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #271
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    Okei, idee tundub õige ja peaks andma sama tulemuse nagu kombode lugemine. Aga see 3,6% on õige ainult siis kui villaini range on kõik võimalikud käed (ka 72o, Q3s jne). Aga me ju teame, et tal ei ole seal 72s just väga tihti ja ka K2o mitte. Callimisranges on flushide osakaal kindlasti suurem, mitte käed stiilis 36o.

    Jube puine tekst tuli, aga loodetavasti saad aru. Deucescracked saidil on väga hea Mathematics of NL Holdem videosari.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #272
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      No see on umbmäärane... Kuid tegelikkuses kui ainult top 5 spadedga callid prf raise maha, siis võimalus, et top5 spaded on, on circa 0,8% ja ütleme, et ranges on 2x rohkem suited kaarte kui off suite, siis see teeb ikka umbes sama välja... Seega me võime täiesti vabalt võtta suited spade käe võimaluse <5%

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #273
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        No sinu loogika järgi pole peaaegu mitte kunagi kellelgi flushi.

        Antud käes ei tasu tõesti karta, sest checkis turni behind, aga mitte selle pärast, et vildakas matemaatika ütleb, et see on alla 5%.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #274
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          See kaartide arvutamise matemaatika on liiga hull teema, aga noh, point on selles, et jah, antud hetkel flushi polnud siin karta.

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #275
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            Viimastel päevadel pole eriti mänginud... väike puhkus kulus marjaks ära!:) Täna tegin paarsada kätt BR 50nelt tegin siis 61$ peale NL5s, kuna ma tunnen et suudan ilusti biitida seda ja suudan kiiremini oma BR taastada cashoutist, mis oli vajalik HEMi jaoks.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #276
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              Nüüd sai siis ostetud HEM ära, hakkan confima, viskan varsti ka oma graphi üles siis teile imetlemiseks, kuna pikka aega pole graphi tulnud... Aga öelge, kas kellelgi mingit head 6max HUDi on microstakesi jaoks?

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #277
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                Minu kena lifetime graph siis, enjoy. tegemist on ainult Texas Hold'emiga, nagu te näete, siis on vahepeal kerge tilt või doomswitch kallale tulnud.
                Last edited by seep; 18.02.10, 20:47.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #278
                  Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                  Kuidas sul see NonSD joon nii äkki kerkima hakkas?

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #279
                    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                    No kutid, saab keegi mind aidata siis 6max HUDiga? Teadjamad 6maximehed võiks mõningaid tippe visata või layouti ennast...

                    EDIT: Mängustiili muutus, enesekindlus ja hiiter. Siis sai hiiter otsa, kuid mängisin ikka sama moodi edasi, ja kaotasin SD potte räigelt, ning siis tegin pausi ja nüüd 6maxi juures kasvatan rolli, viimased circa 8000 kätt on 6max NL5 ja vahepealsed kaotused 6max nl10

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #280
                      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                      Tegin siis 15 minutit ühe sessi hudiga, täitsa hästi töötas, kuigi väga harjumatu minu jaoks veel hetkel... pean confima seda omajagu, õhtul räägin täpsemalt. Seniks võiks keegi ikka tippe/HUDi visata 6max cashi jaoks, oleksin väga tänulik. (A)

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #281
                        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                        Noniii, sain nüüd normaalse layouti lõpuks 6maxile. Natukese aja pärast hakkab powergrind pihta. Öösel panen millalgi ka siis graphi ja statid selle sessi kohta... Harjutasin seda layouti muidu, täitsa kena teine...:D

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #282
                          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                          Algselt postitas seep Vaata postitust
                          Noniii, sain nüüd normaalse layouti lõpuks 6maxile. Natukese aja pärast hakkab powergrind pihta. Öösel panen millalgi ka siis graphi ja statid selle sessi kohta... Harjutasin seda layouti muidu, täitsa kena teine...:D
                          sheerid ehk siiagi

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #283
                            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                            http://www.upload.ee/files/406040/nlsixmax.xml.html Credits goes to Al1-le Holdem Manager foorumist.


                            Kõik vajalik microstakesi jaoks, on olemas.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #284
                              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                              lol?:D
                              mikro jaoks on vaja VPIP/PFR/3bet/agro/hands

                              pole sul midagi neid nii palju vaja:)

                              Comment

                              • meh
                                Räme Fish
                                • Feb 2010
                                • 8

                                #285
                                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                lol?:D
                                mikro jaoks on vaja VPIP/PFR/3bet/agro/hands

                                pole sul midagi neid nii palju vaja:)
                                +10000000000000000000

                                Comment

                                Working...