[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seltsimees
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 132

    #61
    Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

    Lasin täna NL10't ja NL20't segamini. Viimases limiidis veel suhteliselt scared money tunne peal, et vaja harjuda veel. Vahepeal tõmmati küll nii jubedalt ära, aga õnneks maksti ka minu nutsid ilusti kinni.

    Graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Üldiselt läks päris hästi, ise olen kokkuvõttes rahul, kuid paar lolli viga sai küll tehtud, mis läksid natuke alla 10 euri maksma. Aga pole hullu, õhtu vaatan käed uuesti üle ja püüan midagi kõrvataha panna.

    Comment

    • seltsimees
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 132

      #62
      Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

      Terve see nädal on üks õnnetusehunnik olnud pokkeris. Ükski käsi ei pea lõpuni vastu, millelegi pihta ei saa. Kui saadki mingi ime läbi setile pihta, siis vastas on suurem set jne. Peaaegu alati kui ässade, kunnidega tõstad siis kõik foldivad nagu teaksid, et sul nad käes on. Samal ajal vaatad kuidas teistes laudades vanad kergelt duubeldavad nendega.

      Kukkusin kokku oma 6BI-d NL10's ja väike miinus on ka NL20's hetkel. Kohutav, kuid küll selle tasa teeb. Midagi väga hullu pole.

      Tänase sessi tulemus on siis siin. Algus oli super, kuid siis hakkasid biidid igalt poolt lendama, et lausa halb hakkas. Ainult ülesse ja alla, ülesse ja alla. Lõpptulemusega võib rahule jääda. Vähemalt sai plussi jäädud.

      Graafik:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #63
        Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

        mitu lauda sa koraga mängid?
        Räägid siin õnnetust nädalast pokkerist ja siis on 5.8BB/100-le. See on ilus winrate ju.

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #64
          Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

          Maksimum kuus lauda.

          Peale väikest tagasilööki...

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ... on viimase sessi tulemus ilus jah. Loodetavasti ka jätkub ilus run.

          Comment

          • seltsimees
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 132

            #65
            Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

            Poleks seda swongikest olnud, oleks päris tore graafik tulnud, aga mis teha. Läks nii nagu ta läks. Oma tuhat kätt on ka seal NL20't, aga nii kui see kukkumine oli, siis jätsin selle esialgu rahule.

            MÄRTSI GRAAFIK


            Eks näis, mis järgmine kuu toob. Loodetavasti midagi rõõmustavat.

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #66
              Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

              Aprill on siis nõnda alanud...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tänase sessi kõrvale võtsin juurde ka ühe eestlastele mõeldud pühapäevase mikroturniiri laua ning sealt sai seitsmes koht hititud ja suurepärased 5 euri võidetud.

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #67
                Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                Nonii, lõpuks olen suutnud oma profiti joone üle 1k€ saada. Täitsa uhke tunne on kohe.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kuu sujub ise vaikselt hetkel. Mängida pole palju jõudnud, suurem rõhk on hetkel live'i peale läinud.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #68
                  Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                  kusjuures väga kena graafik!

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #69
                    Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                    Algselt postitas seltsimees Vaata postitust
                    Nonii, lõpuks olen suutnud oma profiti joone üle 1k€ saada. Täitsa uhke tunne on kohe.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kuu sujub ise vaikselt hetkel. Mängida pole palju jõudnud, suurem rõhk on hetkel live'i peale läinud.
                    OMG se on lihtsalt nii ilus joon, et paremat vist ei leidu.

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #70
                      Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                      Tänud.


                      Naeruväärne. Obv vend kadus kah peale seda duubeldust.

                      €0.05/€0.10 No Limit Holdem
                      Prima
                      8 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG (€7.82)
                      UTG+1 (€8.03)
                      MP1 (€13.90)
                      MP2 (€12.01)
                      CO (€9.05)
                      Hero (€10.25)
                      SB (€33.94)
                      BB (€9.98)

                      Pre-Flop: (€0.15, 8 players) Hero is BTN A 7
                      1 fold, UTG+1 calls €0.10, 3 folds, Hero raises to €0.40, 2 folds, UTG+1 calls €0.30

                      Flop: 10 A A (€0.95, 2 players)
                      UTG+1 goes all-in €7.63, Hero calls €7.63

                      Turn: Q (€16.21, 2 players, 1 all-in)

                      River: 8 (€16.21, 2 players, 1 all-in)

                      Final Pot: €16.21
                      Hero shows
                      A 7
                      UTG+1 shows
                      J 9

                      UTG+1 wins €15.40 (net +€7.37)
                      Vahva river küll. :(


                      €0.05/€0.10 No Limit Holdem
                      Prima
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG (€11.44)
                      UTG+1 (€21.41)
                      MP1 (€1.90)
                      MP2 (€10.64)
                      MP3 (€8.28)
                      CO (€1.69)
                      Hero (€10.45)
                      SB (€10.14)
                      BB (€9.70)

                      Pre-Flop: (€0.15, 9 players) Hero is BTN A K
                      3 folds, MP2 calls €0.10, MP3 calls €0.10, 1 fold, Hero raises to €0.60, 2 folds, MP2 calls €0.50, MP3 calls €0.50

                      Flop: A 9 5 (€1.95, 3 players)
                      MP2 goes all-in €10.04, MP3 goes all-in €7.68, Hero goes all-in €9.85

                      Turn: 6 (€29.52, 3 players, 3 all-in)

                      River: 9 (€29.52, 3 players, 3 all-in)

                      Final Pot: €29.52
                      MP2 shows
                      J 9
                      MP3 shows
                      A J
                      Hero shows
                      A K

                      MP2 wins €27.87 (net +€17.23)
                      Last edited by seltsimees; 08.04.10, 15:58.

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #71
                        Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                        Cashis on küll kohutav päev olnud. Fishid riverdavad nii ära, et halb hakkab.
                        Vabalangemist hetkel natuke alla 4BI NL10's.

                        Lõpetasin just ka ühe Eesti 3.30€ sisseostuga turna, kus sai 3. koht ära toodud. Ausalt öeldes võib rahule jääda, kuna ma eriline turnavend ise pole, siis see võit oli tänasele cashi kaotusele üpriski hea. No tilt anymore.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • seltsimees
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 132

                          #72
                          Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                          Pole mõnda aega juba siia midagi kirjutanud, sest absoluutselt pole tuju olnud selleks. Üks kohutavamaid kuid hetkel ever käimas. Fishid saavad alati riveriks kõik kokku või tabavad oma trash kätega nii ulmeliselt ja seda suht enamus ajast. Lausa jube ja kui hiljem näed nende võidukätt, siis saab jälle kõva häälega naerda, et kas tõesti.

                          Hetkeseis siis nõnda: NL20 -2BI-d ja NL10 -6BI-d.

                          Graafik:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Loodetavasti teine pool kuud läheb tõusujoones.

                          Lisaks veel see, et lauad on siin suhteliselt pasaks kätte ära läinud. Laudu on alati nii vähe ja siis kah enamus neist on nii nitised juba, et kohutav. Peab vist mõtlema toa vahetamisse.
                          Last edited by seltsimees; 15.04.10, 14:37.

                          Comment

                          • seltsimees
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 132

                            #73
                            Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                            Vahepeal olen nokitsenud oma mängu kallal, vaadanud üle oma eelmiste sesside käed ja uurind-puurind muudki, et vältida sarnaste vigade tegemist. Käsi üle vaadates jäi ikka igasugust jama silma, et lausa halb hakkas.

                            Igatahes sai nüüd uus sess tehtud (kõik see eelmine jama peast välja visatud)
                            ning tulemus ise on all graafikul näha. Peab meeldima.

                            Graafik:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • seltsimees
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 132

                              #74
                              Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                              Teretulemast Primasse.

                              €0.10/€0.20 No Limit Holdem
                              Prima
                              10 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG (€21.53)
                              UTG+1 (€27.26)
                              UTG+2 (€3.90)
                              MP1 (€20.54)
                              MP2 (€28.43)
                              MP3 (€28.82)
                              CO (€11.82)
                              Hero (€22.28)
                              SB (€11.77)
                              BB (€19.80)

                              Pre-Flop: (€0.30, 10 players) Hero is BTN K K
                              UTG raises to €0.40, 1 fold, UTG+2 raises to €1.20, 3 folds, CO calls €1.20, Hero raises to €4.40, 2 folds, UTG folds, UTG+2 goes all-in €2.70, CO folds

                              Flop: J J 10 (€10.20, 2 players, 1 all-in)

                              Turn: J (€10.20, 2 players, 1 all-in)

                              River: J (€10.20, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: €10.20
                              UTG+2 shows
                              Q A
                              Hero shows
                              K K
                              Õnneks oli tegu shortiga ja väga suurt kaotust ei tulnud, but still.......

                              Comment

                              • nombraalne
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 42

                                #75
                                Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                                Rõõm näha tuttavat kasutajat (aliast), madistan sinuga samades laudades Unibetis :), edu!

                                Comment

                                Working...